fit.pl mobile logo


Sklep z rowerami online - jakie udogodnienia przygotował dla swoich klientów? Sprawdzamy!

Parafrazując stare powiedzenie, sklep z rowerami sklepowi nierówny. Chcesz kupić dobry sprzęt, który posłuży wiele lat? Nie musisz ograniczać się do jednej marki. Sklep z rowerami od różnych producentów często oferuje niższe ceny i wysoki standard obsługi. Sprawdzamy, czy kupienie roweru online jest dobrym pomysłem oraz które sklepy są warte uwagi.

Sklep internetowy z rowerami damskimi i męskimi – czym różnią się poszczególne modele?

Poszukiwania idealnego roweru potrafią zająć długie miesiące. Zwłaszcza jeśli nie do końca wiesz, gdzie i czego szukać. Coraz więcej sklepów dokłada starań, aby stworzyć ofertę dopasowaną do potrzeb każdego użytkownika jednośladów. Warto docenić duży wybór rowerów od różnych producentów oraz możliwość odbycia jazdy testowej przed zakupem. Na co jeszcze zwrócić uwagę decydując się na rower ze sklepu online?

Podział rowerów na damskie i męskie jest powszechnie znany. Jednak wśród profesjonalistów powoli się od niego odchodzi. Często panie wybierają rowery bez obniżonej ramy i nikogo to nie dziwi. Przy zakupie jednośladu dużo większe znaczenie mają inne parametry m.in. waga, amortyzacja czy szerokość kierownicy.

Czego szukać w rowerze dla kobiety? Oczywiście niektóre panie uniosą większe ciężary niż niejeden mężczyzna, jednak z reguły mają mniej siły w rękach, dlatego warto wziąć to pod uwagę. Na wagę roweru wpływa przede wszystkim materiał ramy. Do lżejszych należą modele aluminiowe i karbonowe.

Długość ramy to podstawowy parametr pozwalający wybrać rozmiar roweru. W tej kwestii są dwie szkoły – jedni zalecają, by dobrać długość do wzrostu lub odległości krocza od ziemi. Inna metoda wykorzystuje dokładniejszy pomiar, jednak u osób z dużą dysproporcją między tułowiem a nogami może nie wystarczyć.

Kolejnym ważnym elementem jest szerokość kierownicy. W modelach przeznaczonych dla kobiet rozstaw uchwytów zazwyczaj będzie węższy. Z drugiej strony dopasowanie kierownicy do danej osoby nie wymaga wielu modyfikacji. Każdy serwis powinien wykonać je bez problemu.

Który sklep z rowerami online wybrać?

Szukając sklepu internetowego z rowerami damskimi i męskimi, warto zwrócić uwagę nie tylko na ceny, ale też warunki gwarancji oraz wymagania dotyczące pierwszego przeglądu po zakupie. Coraz więcej firm daje możliwość odbycia jazdy próbnej w punktach stacjonarnych – taką opcję oferuje sklep z rowerami PROROWERY.

Modele elektryczne można wypożyczyć w punktach stacjonarnych za złotówkę i przez określony czas testować na różnych trasach. Trudno o lepszy sposób na sprawdzenie, czy dany rower odpowiada indywidualnym wymaganiom.

W godnym zaufania sklepie internetowym znajdziesz szczegółowe opisy produktów. Nie każdy orientuje się, jakie przerzutki czy korba są najlepsze. Dla innych dobry osprzęt to podstawa. Jedno jest pewne – sklep z dobrą opinią nie schodzi poniżej pewnego poziomu jakości. Modele w najniższych cenach również złożone są z wysokojakościowych części, dzięki czemu nawet laik z łatwością znajdzie dla siebie rower na lata.

69757


Co oferuje sklep z rowerami dla dzieci?

Część sklepów rezygnuje z oferty dla dzieci i młodzieży, co jest dużym błędem. Najmłodsi powinni dostać szansę nauki jazdy na rowerze od sprawdzonego producenta. Nawet wśród rowerków biegowych można zauważyć różnice w jakości wykonania.

W kategorii rowerów dla dzieci znajdziesz modele górskie oraz typowo miejskie. Zastanów się, jakie trasy maluch będzie pokonywać. Cenny nabytek stanowią także rowery BMX. Nadają się do zwykłej i wyczynowej jazdy, dlatego są świetnym wyborem dla odważniejszych dzieciaków. W sklepie z szeroką ofertą znajdziesz każdy z wymienionych modeli.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl