fit.pl mobile logo

Runmageddon Classic już w sobotę! Z tej okazji mamy dla Was mini KONKURS

Runmageddon, największy cykl ekstremalnych biegów z przeszkodami w Polsce przyciąga na start coraz więcej znanych i lubianych osób. Wśród uczestników poprzednich edycji Runmageddonu byli m.in. Joanna Jabłczyńska, gen. Roman Polko, Bogdan Wenta oraz Wiktor Bater. Wśród ponad 1500 uczestników edycji Classic, która odbędzie się 9 maja na Torze Służewiec w Warszawie znajdzie się m.in. modelka Ilona Felicjańska. Była wicemiss Polski wystartuje w serii o godzinie 11:00. Z tej okazji mamy dla was konkurs - szczegóły w treści artykułu.


 W najbliższą sobotę Runmageddon ponownie opanuje Tor Służewiec w Warszawie. Zawody zostaną rozegrane w formule Classic. Oznacza, to że zawodnicy będą mieli do pokonania 12 kilometrową trasę, na której znajdą się wymagające przeszkody takie jak wysokie ściany, okopy, zasieki, pionowe i skośne siatki. Biegacze zmierzą się również z lodem, ogniem i wodą.

Wśród zawodników, którzy w sobotę zmierzą się z trasą Runmageddonu będzie Ilona Felicjańska, która pokazała już, że nie boi się wyzwań. Brała udział w takich programach wymagających dobrej sprawności fizycznej jak „Taniec z Gwiazdami” czy „Celebrity Splash”. W pokonywaniu przeszkód na 12 km torze byłej wicemiss Polonia asystować będą synowie Adam i Maciej.

„Runmageddon to dla mnie spore wyzwanie i chwilę wahałam się, zanim podjęłam decyzję o starcie w tej imprezie. Startując w sobotnich zawodach chcę promować zdrowy tryb życia, ruch i aktywność fizyczną. Chce pokazać, że ekstremalny wysiłek dostarcza nam zdecydowanie więcej emocji i wrażeń, niż jakiekolwiek używki. Cieszę się, że w pokonywaniu przeszkód towarzyszyć mi będą moi synowie, którzy już cieszą się na sobotnią zabawę na Torze Służewiec! Zawsze mogę liczyć na to, że wyciągną mnie z ewentualnych tarapatów. Mam nadzieję, że również inni uczestnicy biegu podadzą pomocną dłoń na szczególnie wymagających przeszkodach. Chociaż będzie to mój debiut w ekstremalnym biegu, to wierzę, że z sukcesem stawię czoła Runmageddonowi! – powiedziała Ilona Felicjańska.

Ilona Felicjańska od lat motywuje ludzi, aby przełamywali własne słabości. W ubiegłym roku wydała książkę „Jak być niezniszczalną”, w której radzi czytelnikom jak przekształcić swoje wady i słabości w siłę, aby żyć szczęśliwie.

„Cieszymy się, że Ilona Felicjańska przyjęła nasze zaproszenie do startu w najbliższej edycji Runmageddonu. Jestem przekonany, że pokonywanie przeszkód, które przygotowaliśmy będzie dla niej nowym doświadczeniem, które przysporzy jej dużo frajdy i satysfakcji. To będą endorfiny w iście końskiej dawce! Możemy już dzisiaj obiecać, że łatwo nie będzie, ale w przypadku Runmageddonu obowiązuje zasada im gorzej, tym lepiej! Serdecznie zapraszamy kibiców do odwiedzenia Toru Służewiec 9-go maja, aby dopingować Ilonę, a także ponad 1500 innych uczestników. Wsparcie przyda się na pewno, ponieważ trasa Runmageddonu Classic zapowiada się piekielnie ciekawie, a na kibiców czekać będzie wiele atrakcji m.in. Mini-Runmageddon oraz bezpłatna zabwa Bubble Football.” – powiedział Jaro Bieniecki, Prezes Runmageddonu.Sobotni Runmageddon Classic w Warszawie to trzecia tegoroczna impreza w cyklu. Sezon ekstremalnego biegania w Polsce rozpoczął się wraz z Zimowym Runmageddonem, który odbył się 14 lutego na Torze Służewiec w Warszawie. Podczas drugiej w tym roku edycji rozegranej 11 kwietnia na Hipodromie Sopot został ustanowiony rekord frekwencji w biegach ekstremalnych, które dotychczas odbywały się w Polsce. W zawodach wzięło udział prawie 1800 uczestników.

Z Warszawy, gdzie 9 maja odbędą się zawody w wersji Classic, Runmageddon ruszy w do Myślenic, gdzie 30 i 31 maja rozegrane zostaną górskie edycje Rekrut oraz Hardcore. 27 czerwca natomiast na hałdach kopalni KWK Sośnica-Makoszowy odbędzie się Runmageddon Silesia.

 

***


O Ilonie Felicjańskiej
Ilona Felicjańska - polska modelka, II wicemiss Polonia 1993, finalistka konkursu Elite Model Look, bizneswoman. Pisarka, autorka książki „Jak być niezniszczalną”, w której radzi czytelnikom jak przekształcić swoje wady i słabości w siłę, aby żyć szczęśliwie. W latach 1995–1998 współprowadziła z Mariuszem Szczygłem w TV Polsat program "Na każdy temat". W 2008 roku wzięła udział w VIII edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem był Robert Kochanek, zajęła 10. miejsce. W ostatnim czasie m.in. uczestniczka programu telewizyjnego „Celebrity Splash”.


O biegu Runmageddon (www.runmageddon.pl)
Runmageddon to największy cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody w Polsce. Organizatorami imprezy jest m.in. działające od 2005 roku Stowarzyszenie OTK Rzeźnik znane z organizacji m.in. Biegu Rzeźnika - górskiego ultramaratonu na dystansie 80km oraz Maratonu Bieszczadzkiego.
Runmageddon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, brnąć w błocie, skakać, a także zmierzyć się z wodą oraz ogniem.
 

www.fit.pl
fot. af mediapictures.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl