fit.pl mobile logo

Trening na targach? Czemu nie!

Szukasz inspiracji do ćwiczeń? Chcesz spotkać miłośniczki oraz instruktorki fitness z różnych części Polski i świata? Chcesz być blisko nowości? Wystarczy przyjechać do Poznania na FIT-EXPO (15-17.05). W tych dniach będzie to bezapelacyjnie największy w Polsce fitness klub czy siłownia.
Na trzydniowe święto fitness w halach MTP zjadą się fani fitness, których z roku na rok przybywa. Znajdziemy tam nowości, atrakcje i spotkamy ludzi z pasją. Wystawcy zaprezentują rozwiązania wyposażenia fitness, które ułatwią i wzbogacą ćwiczenia, a które trafią w niedalekiej przyszłości do klubów. Jeśli szukamy fajnych ciuchów fitness, które wyróżnią nas od innych, to znajdziemy je właśnie na targach w dodatku w promocyjnych cenach. W Poznaniu zaopatrzymy się również oferty w suplementy diety i odżywki. Poza tym podczas specjalistycznych warsztatów nauczymy się gotowania zdrowych potraw. Dla naszej wygody targowa ekspozycja będzie podzielona na cztery strefy: sprzęt i wyposażenie fitness; odzież; odżywki i suplementy diety oraz wydawnictwa.

Maraton fitness, czyli EU4YA

Jest największym, najliczniejszym wydarzeniem dedykowanym dla instruktorek i instruktorów fitness w Polsce oraz dla pozytywnie zakręconych osób. W ubiegłym roku w Poznaniu trenowało razem 1000 osób, wszystko na to wygląda, że w tym roku będzie podobnie. Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by Tiguar, bo o niej mowa, po raz dziewiąty towarzyszy FIT-EXPO. Aż w siedmiu strefach zajęcia ze stepu, dance, pilatesu, TRX, czy jogi poprowadzą polscy i zagraniczni trenerzy reprezentujący aż 13 szkół i akademii fitness. Po raz pierwszy na Konwencji odbędzie się sesja na trampolinach. Na spragnionych teoretycznej warsztaty czekają specjalistyczne warsztaty (wstęp na EU4YA jest osobno biletowany).

Fitness nie zna granic

Po raz pierwszy w Polsce, podczas EU4YA w niedzielę, odbędzie się trening grupowy fitness dla osób na wózkach inwalidzkich – Drums Alive®. Dzięki tym zajęciom każdy kto chce, może być fit, każdy może być aktywny. To zajęcia z piłkami Body ball i pałeczkami, którymi można uderzać w piłkę niczym w bęben. Drums Alive okazał się doskonałą formą zajęć dla ludzi na wózkach, ale nie tylko. Wstęp na targi i zajęcia do osób na wózkach inwalidzkich jest bezpłatny.

Zlot Blogerów – tego jeszcze nie było

Internet wypełniony jest blogami fitnessowymi. Organizatorzy zorganizują na targach Pierwszy Oficjalny Zlot Blogerów Branży Fitness. Miłośnicy i fani zdrowego odżywiania, fitnessu, biegania, kulturystyki, którzy swoją pasją dzielą się na blogach, kanałach społecznościowych spotkają się w niedzielę i wymienią doświadczeniami w prowadzeniu blogów. Swój udział z zlocie zapowiedziały m.in. Siostry FitdevAngel.

Sportowe gwiazdy na targach

Na zbliżających się targach spotkamy nie tylko miłośników pompek, brzuszków, cardio, kulturystyki, crossfit, ale również sportowe gwiazdy – ambasadorów marek – szczególnych gości wystawców. W tym oku wystawcy szczególnie mocno zadbali o atrakcje dla zwiedzających.


Z pewnością najbardziej urodziwą gwiazdą FIT-EXPO będzie JUDYTA WIŚNIEWSKA, propagatorka zdrowego trybu życia i ciężkiego treningu. Panie, które spotkają się z Judytą, przekonają się, że jędrne, kształtne ciało jest w zasięgu praktycznie każdej z nas (Nebbia, pawilon 8A / stoisko 10, sobota-niedziela, 16-17.05.2015 r.) NATALIA GACKA skutecznie motywuje płeć piękną do treningów. Tym razem na stoisku firmy APUS będziemy mogli wspólnie poćwiczyć z nią specjalnie przygotowane na FIT-EXPO zestawy (APUS, pawilon 8A, stoisko 20, piątek, sobota 15-16.05).
Posiada 6. dan w judo, ma na koncie złoty medal olimpijski, trzy medale mistrzostw świata, jest 13-krotnym mistrzem Polski, obecnie zawodnikiem MMA – PAWEŁ NASTULA – w piątek i sobotę będzie gościem firmy Top Gym. Nastula poprowadzi na targach trening pokazowy wraz z uczestnikami konkursu TRENER ROKU, ale jedna z największych gwiazd naszej reprezentacji znajdzie z pewnością czas dla swoich fanów (Top Gym, paw. 7A/stoisko 4, piątek- sobota, 15-16.05.2015 r.).
Miłośników kulturystyki i sportów siłowych ucieszy spotkanie z BARTOSZEM GURANEM, który będzie gościem firmy Top Gym we wszystkie dni targów. Pasją Gurana jest kulturystyka i sporty siłowe. 4 krotny medalista MP w kulturystyce oraz zwycięzca i medalista szeregu imprez i turniejów międzynarodowych w kulturystyce z chęcią udzieli konsultacji i cennych rad każdemu, kto przyjdzie na stoisko firmy (Top Gym, paw. 7A/stoisko 4, piątek- sobota-niedziela, 15-17.05.2015 r.).
Wielkiego formatu gwiazdę wypatrzymy na stoisku Technogym Polska. MICHAŁ KARMOWSKI Mistrz Polski w Kulturystyce, trener personalny, instruktor i wykładowca będzie oficjalnym gościem wystawcy FIT-EXPO. Jak podają przedstawiciele firmy Michał dosłownie „zaopiekuje się” ich maszynami siłowymi. Dlatego, jeśli chcecie potrenować z mistrzem szykujcie się do podróży do Poznania. (Technogym Polska, pawilon 7A/stoisko 12, sobota, 16.05.2015 r.).
„Tasmański Diabeł” , poznaniak, karierę sportową zaczynał w konkurencji zapaśniczej, a obecnie jest zawodnikiem MMA wagi półśredniej (walczył również w wadze lekkiej) – BORYS MAŃKOWSKI –ambasador marki Mega Form pojawi się w piątek i sobotę na FIT-EXPO. Aktualny międzynarodowy mistrz KSW w wadze półśredniej spotka się z miłośnikami mieszanych sztuk walki, ale również zaprezentuje swoje sportowe umiejętności. (Mega Form , pawilon 8A / stoisko 21, piątek-sobota, 15-16.05.2015 r.)
Gościem firmy Nebbia będzie MAREK OLEJNICZAK, jeden z dwóch zawodników z kartą PRO w Polsce. "Oley" jest jednym z najlepszych Polskich kulturystów, Mistrzem Świata w kulturystyce IFBB z Ekwadoru 2012. Gość znajdzie z nami czas na rozmowę, czy zrobienie sobie zdjęcie. (Nebbia, pawilon 8A / stoisko 10, sobota-niedziela, 16-17.05.2015).


Pokazy i warsztaty grupy SKY Freerun
Sportowe techniki Parkour i Freerunnin, czyli zwinne pokonywanie przeszkód będziemy podziwiać w niedzielę. Dla chętnych grupa z Poznania zorganizuje również warsztaty. SKY Freerun powstał w czerwcu 2014 roku, ale jej członkowie trenują Parkour i Freerunning od wielu lat, dlatego pokazy są widowiskowe, zapierają dech w piersiach i zapadają na długo w pamięci. Na FIT-EXPO członkowie SKY Freerun zaplanowali trzy pokazy i bezpłatne warsztaty. Elementy parkour i freerunningu są motywem głównym każdego występu, jednak nie zabraknie tam też figur gimnastycznych, akrobatyki oraz kaskaderskich wyczynów. Na FIT-EXPO grupa pokona parkour przygotowany w Alei Lipowej MTP.

Trener Roku

W Poznaniu o miano TRENERA ROKU walczyć będzie 20 trenerów personalnych i instruktorów z całej Polski. Do konkursu organizowanego przez TOP-GYM zgłosiło się blisko 100 kandydatów i kandydatek. Na FIT-EXPO zakończony będzie etap krajowy. W piątek, 15 maja odbędzie się półfinał – zawody na torze przeszkód, a w sobotę 16 maja, finałowa 5-tka przeprowadzi pokazowy trening personalny Z Pawłem Nastulą. Pięciu finalistów konkursu ma szansę zaistnieć na arenie międzynarodowej. Między innymi na nich internauci z całego świata będą głosować na stronie organizatora konkursu.

Fitness to dobry biznes
Jak wynika z raportu European Health & Fitness Market przygotowanym przez EuropeActive we współpracy z Deloitte Polska jest najszybciej rosnącym rynkiem fitness w Europie. Przyrost liczby członków klubów (2012 vs. 2013) wyniósł aż 20%. Wartość rynku fitness w Polsce ocenia się na ok. 1,5 mld zł, a analitycy szacują potrojenie jego wartości w ciągu najbliższych 3 lat. Dlatego FIT-EXPO odwiedzają również osoby zawodowo związane z branżą. Stąd w ofercie wystawców znajdziemy oferty od A do Z dla fitness klubów i siłowni, czy kompleksowe systemy zarządzania klubami. Dla profesjonalistów przygotowano również specjalistyczną konferencję Konferencja Dietetyka - medycyna - biochemia – sport oraz dwudniowy Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje.


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl