fit.pl mobile logo

Czym zajmuje się stomatologia estetyczna?

Stomatologia wielu z nas kojarzy się z wierceniem, bólem i ogólnie rzecz biorąc ze wszystkim, co najgorsze… Jak się jednak okazuje, nie wszystkie dziedziny stomatologii mają na celu wyłącznie leczenie, ale też zapewnienie zębom maksymalnie efektownego wyglądu! To właśnie dla pacjentów poszukujących nowej estetyki zębów. Dziś pokażemy wam to, co oferuje stomatologia estetyczna i odpowiemy na pytanie — czy naprawdę warto skorzystać z tego, co znajdziemy w gabinecie stomatologicznym?

Co oferuje stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna skupia się przede wszystkim na tym, aby widocznie poprawiać wygląd uzębienia pacjentów. Aby to osiągnąć my, jako pacjenci możemy zdecydować się na kilka zabiegów, jednak bez wątpliwości najczęściej stosowanymi są licówki oraz wybielanie zębów.

Licówki to nic innego jak cienkie płatki, najczęściej wykonane z porcelany, które przykleja się bezpośrednio na oszlifowane wcześniej zęby. Jaki jest ich cel? Otóż przede wszystkim, służą one, do zakrycia wszelkich niedoskonałości zęba. Mowa tutaj o kwestiach takich jak nieestetyczne ukruszenia szkliwa, pęknięcia czy przebarwienia zębów niemożliwe do usunięcia z pomocą wybielania.

Wybielanie zębów to jak sama nazwa może podpowiadać — zabieg skupiający się na… wybielaniu zębów, czyli rozjaśnieniu koloru szkliwa. W gabinecie https://broniecki.eu/oferta/stomatologia-estetyczna/ możemy poddać się skutecznemu wybielaniu z pomocą lampy Beyond, które jest niezwykle prostym zabiegiem. Wpierw stomatolog nakłada na zęby pacjenta specjalny preparat bogaty w nadtlenek wodoru i następne skieruje na zęby światło lampy. Odpowiednia długość fali aktywuje wspomniane składniki i rozjaśnia kolor szkliwa. A jeżeli zależy wam na samodzielnym przeprowadzeniu kuracji — to w tym samym gabinecie możecie bez problemu podjąć się wybielania nakładkowego, czyli takiego, które realizuje się we własnym zaciszu domowym!

Czy warto skorzystać ze stomatologii estetycznej?

Stomatologia estetyczna, zapewne ku zdziwieniu wielu z was, budzi niemałe kontrowersje. Wciąż nie brakuje głosów mówiących o tym, że jest to nic innego… jak zachcianka i kompletnie niepotrzebny wydatek. My jednak mamy całkowicie inne zdanie na ten temat! To właśnie stomatologia estetyczna daje szansę na ponowne cieszenie się pięknym uśmiechem — a dobrze wiemy, że ten komfort jest nie do wycenienia. Nie chcecie przecież wstydzić się własnego uzębienia, czyż nie? Także, jeżeli zmagacie się z tym, że wasze zęby są nieco ukruszone, mają niewłaściwy kształt czy kolor — umówcie się z tym jak najszybciej do waszego ulubionego stomatologa.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
alexandraivanova13

Dziewczyny, bardzo przytyłam podczas ciąży, ale zaraz po porodzie postanowiłam to naprawić. Keto pomógł mi. Daję link, studium http://tokilb.com/u15k

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl