fit.pl mobile logo

Od wcierania się zaczyna! naturalny sposób na piękną fryzurę

Powiedzieć, że włosy są wizytówką kobiety i jej atrybutem to... jakby nic nie powiedzieć. Co najważniejsze coraz więcej kobiet chce, aby ich włosy były piękne i zdrowe naturalnie! Z roku na rok coraz bardziej bowiem przykładamy się do pielęgnacji włosów i co najważniejsze robimy to coraz bardziej świadomie. A włosy, aby pięknie wyglądały wymagają wiele uwagi. Każdego dnia narażone są bowiem na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, są niszczone przez częste stylizacje, gorące powietrze z suszarki, gumki i spinki, których używamy by je ujarzmić. Muszą sobie radzić z wiatrem, słońcem i mrozem, a na dodatek jak w lustrze odbija się w nich wszystko to, co dzieje się w naszym organizmie. Stres, niedobory witamin i minerałów, problemy hormonalne, brak snu i włosy nagle stają się matowe, łatwiej się łamią i wypadają.

Świadoma pielęgnacja – naturalnie!

Żeby dbać o włosy w taki sposób, w jaki rzeczywiście jest im to potrzebne konieczna jest pewna wiedza. Już nie wystarczy umyć i rozczesać włosów. tzw. „Włosomaniaczki”, czyli kobiety, które wyjątkowo ambitnie podchodzą do tematu pielęgnacji włosów regularnie poszerzają swoją wiedzę dotyczącą tej dziedziny. Fantastyczny trend jaki szerzą powoduje, że rzesze kobiet podążają ich śladem, rozwijają swoją wiedzę i poznają potrzeby własnych włosów. Tak naprawdę, to czysta przyjemność! Kobiety kochają swoje włosy a „włossing” to nie tylko sposób na piękny wygląd, ale też chwila relaksu, codzienny rytuał i odrobina czasu tylko dla siebie. Jednak, aby rzeczywiście w pełni móc cieszyć się piękną fryzurą musimy postawić na odpowiednie produkty do pielęgnacji.

Szampony, odżywki, maski, peelingi, toniki, olejki, wcierki... jest naprawdę długa lista produktów, które umożliwią zachowanie pięknych włosów lub, jeżeli jest to już konieczne, poprawę ich stanu. To, co najbardziej cieszy to fakt, że skłaniamy się ku naturalnej pielęgnacji, coraz bardziej doceniając jej wręcz niezwykłe właściwości. Jednak słowem kluczem jest tu także regularność - to ona pozwoli nam w stosunkowo niedługim czasie cieszyć się znaczną poprawą jakości i ilości włosów. Każda „włosomaniaczka” i każdy trycholog powie Wam to samo – aby włos mógł rosnąć zdrowy musi mieć silne podstawy. Powinniśmy zadbać więc nie tylko o włosy, ale przede wszystkim o skórę głowy i meszki włosowe. Często to właśnie w tym bardzo niedocenianym, a przecież tak niezwykle ważnym obszarze jest najwięcej braków pielęgnacyjnych.

Sekret tkwi w …szczegółach!

Jak temu zaradzić? Bardzo prosto! Prócz zdrowej diety i odżywiania włosa od wewnątrz postawny na stary jak świat, ale najskuteczniejszy z możliwych sposobów – wcierki! Wcierka do włosów to najczęściej ziołowy, płynny preparat, który wciera się w skórę głowy, wykonując delikatny masaż. To produkt, który wzmacnia cebulki włosów, dostarczając im składników odżywczych, które stymulują porost nowych, zdrowych włosów. Szukając dobrej wcierki musimy przede wszystkim poznać jej skład – powinien być naturalny i odpowiadać naszym aktualnym potrzebom. Ważne jest również to, by być pewnym jej pochodzenia – dlatego należy decydować się na firmy, które specjalizują się w tego typu produktach a do takich z pewnością należy firma Sattva. W portfolio Sattva Ayurveda znajdują się naturalne kosmetyki wolne od SLS, SLES, Peg i parabenów, które wytwarzane są w połączeniu 5000 letniej tradycji i rytuałów ajurwedyjskich z nowoczesną wiedzą, tak aby osiągnąć optymalną i najlepszą drogę pielęgnacji. Bogata kolekcja firmy Sattva zawiera oleje do włosów i ciała, szampony, żele do mycia twarzy, pielęgnujące kremy, henny do włosów, nawilżające balsamy, odżywki do włosów, ziołowe proszki do twarzy i włosów, olejki eteryczne, naturalne oleje oraz ręcznie robione kadzidełka. Co jednak najważniejsze, dzięki starannie dobranym mieszankom ajurwedyjskich ziół i Indyjskich przypraw dostarcza swoim klientom najlepsze składnikowo i niezwykle skuteczne w pielęgnacji produkty.

 Ostatnio do ich portfolio produktowego dołączyły dwie wyjątkowe wcierki. teraz obok tych, które są już kultowe wśród włosomaniaczek pojawiła się Łagodząco-nawilżająca wcierka do skóry głowy – hibiskus oraz Adżwan i wąkrota azjatycka nawilżenie i objętość – wcierka do skory głowy.

ŁAGODZĄCO-NAWILŻAJĄCA WCIERKA DO SKÓRY GŁOWY - HIBISKUS

Wyjątkowa kompozycja łagodzącego aloesu z hibiskusem, anyżem, ziołami ajurwedyjskimi, ekstraktem z owoców papryki oraz miodli indyjskiej to coś niespotykanego dotąd na rynku. Jest to naturalna odpowiedź dla wszystkich osób, które czują, że skóra ich głowy jest przesuszona i podrażniona, a być może nawet zaczerwieniona i swędząca. Na taki stan rzeczy wpływ może mieć wiele czynników od braku mikro i makroelementów po nieodpowiednie kosmetyki, które są zbyt agresywne dla delikatnej skóry głowy. Łagodząco-nawilżająca wcierka nie tylko przyniesie ukojenie, ale przede wszystkim uspokoi skórę głowy i pozwoli jej wrócić do naturalnego stanu. Dzięki temu włosy będą mogły rosnąć zdrowe i odpowiednio odżywione.

ADŻWAN I WĄKROTA AZJATYCKA NAWILŻENIE I OBJĘTOŚĆ WCIERKA DO SKÓRY GŁOWY

To produkt, który pozwoli cieszyć się zdrowymi, lśniącymi włosami, które są elastyczne. Wszystko to dzięki odpowiedniemu nawilżeniu, jakie gwarantują naturalne składniki tego produktu, a zwłaszcza słynący ze swoich nawilżających i łagodzących właściwości aloes. Dodatkowo ta wcierka jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących cieszyć się dużą objętością włosów, które w naturalny sposób będą pięknie odbite od samej nasady.

Chcąc uzyskać fantastyczną fryzurę postaw na odpowiednią pielęgnację skóry głowy, to od niej zaczynają się piękne włosy!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl