fit.pl mobile logo

Poznaj 10 sposobów na pielęgnację skóry zimą!

Oto wskazówki, które pomogą zachować nawilżoną i zdrową skórę podczas zimowych miesięcy. Przestrzegaj ich, a Twoja skóra będzie idealna na wiosnę!

1. STOSUJ KREMY Z FILTREM

Zimą rzadko możemy poczuć ciepło promieni słonecznych, ale nie oznacza to, że nie jesteśmy poddani ich działaniom. O tej porze roku promienie UVA oraz UVB działają równie intensywnie jak latem, wpływając na nasz organizm w negatywny sposób.

2. UNIKAJ GORĄCEJ WODY

Gorący prysznic wydawać by się mógł doskonałym zakończeniem chłodnego dnia, ale należy pamiętać, że zbyt duże ilości gorącej wody mogą wysuszyć skórę.

3. PIJ WIĘCEJ WODY

Zimno może sprawiać, że będziesz w ciągu dnia mniej spragniona, ale nie możesz zapominać o nawadnianiu się również od środka, bo właśnie tego potrzebuje Twoja skóra.

4. UŻYWAJ KREMÓW NAWILŻAJĄCYCH NA BAZIE OLEJKÓW

Kremy nawilżające na bazie olejków są bogate w witaminy C i E, dzięki czemu są w stanie utrzymać odpowiednio nawilżoną skórę przez dłuższy czas, niż te na bazie wody.

5. POSTAW NA NATURĘ

Spróbuj używać oleju kokosowego, miodu i aloesu dla zmiękczenia skóry. Te w 100% naturalne produkty pozostawią Twoją skórę miękką i pachnącą.

6. ZŁUSZCZAJ NASKÓREK

Skorzystaj z gotowych produktów lub stwórz swój własny peeling, który powinnaś stosować co najmniej dwa razy w tygodniu, w celu złuszczenia martwego naskórka.

7. NOŚ RĘKAWICZKI

To najprostsza metoda, utrzymująca Twoje dłonie z dala od zimnego, suchego powietrza oraz ochraniająca je przed pękaniem.

8. UŻYWAJ BALSAMÓW DO UST

Chroń usta przed suchym powietrzem i mocnym słońcem, nakładając na nie balsam z filtrem ochronnym SPF. Nie zapominaj również aby przynajmniej raz na dwa tygodnie robić im peeling.

9. NAWILŻAJ POWIETRZE

Nawilżacz powietrza to świetna inwestycja dla tych osób, które często mają problem z łuszczącą się, suchą skórą w trakcie zimy.

10. STARAJ SIĘ UNIKAĆ KURACJI PRZECIWTRĄDZIKOWYCH

Twoja skóra może nie poradzić sobie z ciężkimi kuracjami antytrądzikowymi w okresie zimowym, zwłaszcza dlatego, że takie kuracje są zwykle bardzo wysuszające.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl