fit.pl mobile logo

Sekrety urody Japonek

Idealnie gładka, porcelanowa skóra Japonek wcale nie jest darem natury, ale wynikiem regularnego, wieloetapowego oczyszczenia twarzy. Jest to starożytny rytuał piękności, który współczesne Japonki połączyły z nowoczesnymi technologiami. Warto podkreślić, że nigdzie na świecie nie ma tak zaawansowanych technologii w dziedzinie pielęgnacji skóry jak w Japonii. Japońska filozofia piękna opiera się na przekonaniu, że działanie kosmetyków powinno odbywać się w pełnej harmonii ze skórą oraz samym sobą. Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 etapów japońskiego rytuału piękna.

1. Pierwszy etap japońskiego rytuału – dokładne oczyszczanie, które rozpoczyna się od nałożenia hydrofilowego oleju na suchą skórę. Rozprowadź olej delikatnymi masującymi ruchami po całej twarzy (zaczynając od czoła), wcierając go przez 2-3 minuty.

2. Japońskie kobiety, bez wcześniejszego zmywania oleju, stosują kosmetyk do mycia twarzy. Co wybierają? Gęstą piankę w butelce, która jest tworzona ręcznie z mydła za pomocą siatki. Formuła tego kosmetyku do mycia twarzy jest bardzo podobna do pianki do golenia. Taką piankę należy delikatnie rozprowadzić po twarzy masującymi ruchami przez około minutę, a następnie zmyć ciepłą wodą (napominajmy - to ważny etap rytuału!). Efekt jest natychmiastowy: skóra jest gładka i zaskakująco miękka, a jej stan widocznie poprawia się już po pierwszym użyciu pianki.

3. W trzecim etapie należy spłukać twarz zimną wodą lub przyłożyć do niej mokry bawełniany ręcznik.

4. Po dokładnym oczyszczeniu oraz spłukiwaniu twarzy zmocz wilgotną skórę bawełnianym wacikiem zwilżonym tonikiem do twarzy.

5. Gdy jego formuła się wchłonie nałóż serum, a na koniec krem na noc.

6. Ostatnim etapem jest maska. Co 2-3 dni nakładaj maskę na twarz przed aplikacją kremu na noc. Działanie maski będzie bardzo skuteczne, ponieważ po wszystkich wyżej wymienionych pielęgnacyjnych etapach skóra będzie dobrze przygotowana na wchłonięcie składników aktywnych w niej zawartych.
Przechodząc na japoński system oczyszczania skóry już po krótkim czasie zobaczysz efekty. Kondycja Twojej cery wyraźnie się poprawi: pojawi się zdrowy blask, promienność oraz jedwabista gładkość. Aby jednak osiągnąć taki efekt i utrwalić go, trzeba uzbroić się w cierpliwość - każda wieczorna sesja oczyszczania trwa zgodnie z tradycją przez co najmniej 15 minut oraz musi być regularna! Powodzenia!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl