fit.pl mobile logo

Upewnij się, że masz to w swojej wakacyjnej kosmetyczce!

Bez względu na to, dokąd wybierasz się na urlop, lista kosmetyków do spakowania zawsze Ci się przyda. Dlaczego? Cóż, wszystkie to przeżyłyśmy: przejeżdżamy pół świata tylko po to, by zdać sobie sprawę, że nasz ulubiony produkt kosmetyczny został na półce w łazience … Zwykle też okazuje się, że mały sklepik z pamiątkami, znajdujący się tam, gdzie właśnie jesteśmy, nie ma go w swoim asortymencie. Dlatego przed wyjazdem musisz zaplanować z wojskową precyzją, jakie kosmetyki zamierzasz spakować. Oto nasza TOP lista – najlepszych kosmetyków na wakacje

Pakowanie się – czy to na weekend lub dłuższy wypad - może być stresujące. Zwłaszcza, gdy trzeba się zastanowić, jakie kosmetyki ze sobą zabrać. Najlepiej więc zrobić listę i by maksymalnie ułatwić sobie sprawę, na zakupy udać się do jednej drogerii. Nasz wybór padł na sieć Rossmann, ze względu na szeroki wachlarz dostępnych produktów, w atrakcyjnych cenach. A także z uwagi na posiadanie w swojej ofercie proszku do wybielania zębów marki Coco Glam, bez którego wiele z nas nie wyobraża sobie żadnego wyjazdu. Ale po kolei.

Pielęgnacja skóry to podstawa

Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, jeśli zależy Ci na urodzie, pielęgnacja skóry twarzy i ciała jest tym, o co musisz dbać każdego dnia. W Twojej wakacyjnej kosmetyczce nie może więc zabraknąć produktów do oczyszczania twarzy – na wyjeździe świetnie się sprawdzają chusteczki oczyszczające. Często są wzbogacone np. aloesem, dzięki czemu oprócz demakijażu, nawilżą skórę. Co jeszcze zabrać? Waciki i patyczki, toner, serum nawilżające na twarz i pod oczy z pewnością się przydają. Nie zapomnij także o ochronie przeciwsłonecznej. Dobierz odpowiedni filtr – do karnacji i ze względu na miejsce, do którego się udajesz. Inaczej opala się w Polsce, a inaczej pod niebem Egiptu. Tym co może Ci się przydać jest także żel pod prysznic. Nawet jeśli hotel go zapewnia, zapach, który będzie Ci towarzyszył podczas wakacji, będziesz mogła łatwo przywołać także wtedy, gdy letnie wspomnienia zaczną blaknąć. Wystarczy wówczas wizyta w pobliskiej drogerii, by czar lata powrócił.

Kosmetyki kolorowe, do włosów, higiena jamy ustnej… gdzie to zmieścić?

O ile wiele z nas ogranicza stosowanie kosmetyków kolorowych w czasie letnich upałów, niemniej słowo, które jest kluczem to „ograniczenie”. Nie rezygnujemy zupełnie z podkreślania swojej urody, jednak skórze muśniętej słońcem niewiele już trzeba. Krem CC (koniecznie z filtrem UV), zalotnie wytuszowane rzęsy, błyszczyk na ustach i letni look gotowy! Często tym, co sprawia, że czujemy się naprawdę kobieco, są nasze zadbane włosy. Jeśli nie możesz zabrać pełnowymiarowego szamponu czy odżywki, wybierz rozmiary podróżne albo przelej ulubione kosmetyki do specjalnych, mniejszych pojemników. Pamiętaj także o przyborach i kosmetykach do higieny jamy ustnej. Co robimy najczęściej podczas urlopu? Uśmiechamy się! Warto więc zadbać, by nasz uśmiech był nie tylko promienny, ale także śnieżnobiały. Z proszkiem Coco Glam efekty widać już po 7 dniach stosowania! Dostaniesz go właśnie m.in. w Rossmann.

Ulubione produkty zawsze pod ręką

O ile część kosmetyków można łatwo zastąpić, każda z nas ma takie, których nie zamieniłaby na żadne inne. Czy to kosmetyki kolorowe czy te do pielęgnacji – z jakichś powodów są oryginały, czyli sprawdzone i przebadane produkty, oraz podróbki. Tych drugich sporo pojawia się także wśród produktów do higieny jamy ustnej. O ile w przypadku perfum, „odpowiedniki” mogą być po prostu mniej trwałe i pachnieć inaczej, o tyle stosowanie preparatów wybielających zęby o niesprawdzonym składzie czy pochodzeniu, może spowodować poważniejsze skutki zdrowotne. Skład nie powinien być tajemnicą. Tak jak w przypadku preparatu Coco Glam Pro Mint – proszek zawiera tylko to, co niezbędne, by działać skutecznie: węgiel aktywny, glinkę bentonitową i ekstrakt z mięty pieprzowej. To najlepsza mieszanka do skutecznego i bezpiecznego wybielania zębów. Poza tym, z uwagi na konsystencję (proszek) i pojemność (30 g), produkt można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie.

Przy okazji, pamiętaj – jeśli udajesz się w podróż samolotem, nigdy, przenigdy nie pakuj do bagażu podręcznego niczego o pojemności powyżej 100 ml. Z pewnością ostatnie czego chcesz przed wakacjami, to stojąc w kolejce do kontroli bezpieczeństwa ze łzami w oczach opróżniać swoją kosmetyczkę.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl