fit.pl mobile logo

VECTUS Gdynia - depilacja laserowa w Gdyni w nowym wymiarze!

Popularność zabiegów depilacji laserowej rośnie. Trudno się takiemu trendowi dziwić, gdyż idealnie gładka skóra jest dzisiaj jednym z wyznaczników atrakcyjności, dopiero gdy nie ma włosków, wyglądamy estetycznie, a nikomu nie chce się każdego dnia rano sprawdzać, czy nic nie odrosło. Dzisiejsze zabiegi laserowe są bezbolesne, skuteczne i bezpieczne. Świetnym przykładem jest dostępny w Clinica Cosmetologica w Gdyni laser diodowy Vectus.

 

Vectus – co o nim wiemy?

Laser diodowy Vectus powstał w Stanach Zjednoczonych. Zaprojektowany i wykonany został przez naukowców z Harvard Uniwersity, który poświęcili mu kilka lat swojej pracy. Uzyskali aparaturę o długości wiązki światła 810 nm i wykorzystującą trzy innowacyjne technologie. Pierwszą z nich jest fototermoliza selektywna, która sprawia, że zabieg jest bezpieczniejszy, bardziej skuteczny i dokładny, a podrażnienia są znacznie ograniczone. Jeśli obawiasz się bólu, to w przypadku lasera Vectus możesz o nim całkowicie zapomnieć – zastosowano w nim specjalną nakładkę chłodzącą Advanced Contact Cooling, która dba o bezbolesność zabiegu. Oprócz tego aparatura wyposażona jest w czytnik aktywnej melaniny Skintel, który indywidualnie, w czasie rzeczywistym dopiera paramenty zabiegu, zwiększając jego efektywność.

Zdaniem specjalisty: „Vectus jest rewolucją w dziedzinie laserowego usuwania owłosienia. Jest to zabieg bezpieczny, precyzyjny, skuteczny i co bardzo ważne bezbolesny. Pacjenci są zaskoczeni wysokim poziomem jego skuteczności i tym jak gładka jest ich skóra” - powiedział kosmetolog z placówki VECTUS GDYNIA

Skuteczność lasera Vectus

Laser diodowy Vectus jest obecnie najnowocześniejszym i najskuteczniejszym tego rodzaju urządzeniem na świecie i jest dostępny w Clinica Cosmetologica w Gdyni. Seria zabiegów zalecona przez specjalistę pozwala na skuteczne usunięcie 95% zbędnych włosków. Pozostałe nie były widoczne dla lasera ze względu na fazę wzrostu, w jakiej się znajdowały. Mogą pojawić się w ciągu roku od zakończenia ostatniego zabiegu. Wówczas zaleca się odbycie jednego spotkania przypominającego, które zagwarantuje nam pełnię satysfakcji.

Darmowe konsultacje

Przed każdym zabiegiem depilacji laserowej w Clinica Cosmetologica w Gdyni zapraszamy pacjentów na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą kosmetologii. Przeprowadzany jest dokładny wywiad i sprawdzany stan skóry, co pozwala na wychwycenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze, tak więc spotkanie takie jest niezbędne.

Jak się umówić? Zadzwoń:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94 

Więcej na stronie: Depilacja laserowa Gdynia - laser VECTUS.

 

Wskazania do zabiegu depilacji laserowej

Zabiegi depilacji laserowej wykonuje się przede wszystkim u osób, którym zależy na pozbyciu się problemu zbędnego, niechcianego owłosienia. Zdarza się jednak, że w przypadku niektórych dolegliwości, inne metody leczenia zawodzą i najlepszym rozwiązaniem staje się skorzystanie z lasera diodowego Vectus i usunięcie przyczyny problemu, czyli samych włosków. Mowa tu oczywiście o zapaleniu mieszków włosowych, wrastających włoskach czy hirsutyzmie (nadmiernym owłosieniu).

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej

Pomimo iż laser Vectus uznawany jest za bardzo bezpieczny, to istnieje szereg czynników, które wpływają na konieczność podjęcia decyzji o odroczeniu zabiegu lub o rezygnacji z jego wykonania. Pośród przeciwwskazań znajdują się:

1. Karmienie piersią.

2. Ciąża.

3. Łuszczyca.

4. Bielactwo.

5. Zmiany ropne na skórze.

6. Podrażnienia skóry.

7. Tendencja do powstawania bliznowców i przebarwień.

8. Infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze.

9. Świeżo opalona skóra.

10. Stosowanie terapii retinoidami.

Depilacja laserowa bikini

Jest to obszar ciała, z którego owłosienie usuwają kobiety, które chcą pięknie wyglądać w kostiumie kąpielowym. Golenie, stosowanie depilatora czy wosku bywa kłopotliwe, gdyż skóra jest tu bardzo delikatnie i może wyglądać nieestetycznie, może dochodzić do wrastania włosków i zapalenia mieszków włosowych. Z tego powodu najlepiej zdecydować się na przeprowadzenie depilacji laserem diodowym Vectus, który usunie niechciane owłosienie na dobre.

Depilacja laserowa pach

Włoski pod pachami wyglądają nieestetycznie zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Ich usuwanie maszynką do golenia, woskiem czy depilatorem skutkuje bólem, podrażnieniami, swędzeniem czy wrastaniem włosków. Z pewnością również wolimy uniknąć codziennego kontrolowania czy coś nie odrosło i czy skóra jest odpowiednio gładka. Wybierając Vectus, zapominamy o problemie włosków pod pachami. Skuteczna depilacja laserowa pach, tylko dzięki laserowi VECTUS.

Depilacja laserowa twarzy

Usuwanie tzw. wąsika jest dość powszechne. Niektóre panie usuwają również chętnie meszek, który pojawia się na skórze twarzy. Golenie jest niewskazane, bo po pewnym czasie włoski stają się bardziej widoczne i trudno je usunąć. Wosk powoduje podrażnienia i również trzeba przeprowadzać depilacje regularnie. Aby poczuć się wspaniale i kobieco, niezależnie od sytuacji najlepiej raz na zawsze usunąć zbędne włoski laserem diodowym Vectus.

Czy do zabiegu trzeba się przygotować?

Zalecenia przed zabiegiem są stosunkowo ogólne, jednak niezwykle istotne. Przede wszystkim miesiąc przed poddaniem się depilacji laserowej całkowicie rezygnujemy z opalania, stosowania wszelkich kosmetyków brązujących i samoopalających, należy również odstawić te, które zwiększają wrażliwość skóry na działanie promieni słonecznych. Nie wolno również depilować skóry i wyrywać włosków.

Kolejne zalecenia wprowadzamy na tydzień przed poddaniem się zabiegowi. Ostawiamy wszelkie doustne preparaty, które zwiększają wrażliwość skóry na działanie słońca. W tym czasie konieczne jest również zatroszczenie się o stan skóry, gdyż w czasie zabiegu nie może być ona podrażniona ani przesuszona.

Dzień przed zabiegiem lub w dniu jego wykonania dokładnie golimy skórę, która ma być mu poddana z zastosowaniem jednorazowej maszynki, która już więcej nam się nie przyda.

Zalecenia po zabiegu

Konieczne jest unikanie korzystania z sauny oraz basenu, unikajmy mechanicznego podrażniania skóry, np. raczej ją osuszajmy, niż wycierajmy, nie nanośmy dezodorantu na okolicę zabiegową, nie wystawiamy skóry na działanie słońca i nanosimy na nią kremy z wysokim filtrem. Oprócz tego można stosować preparaty o działaniu nawilżającym i łagodzącym

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Rita Chuderewicz

Dzwoniłam na numer z artykułu i wyszło że clinica cosmetologica to jest. Kojarzyłam ją w sumie bo przechodziłam kilka razy koło niej. Jestem po 3 zabiegu i chyba jeszcze jeden mi został :D

Zgłoś nadużycie-
Werka Hass

brązowe powinny pójść bez jakis większych problemów. z blondem by było juz trudniej bo siła samego laseru własnie zalezy od koloru. najlepiej zawsze się jeszcze zapytac lekarza albo kosmetologa. jak masz opcję to postaraj sie poszukać w necie nawet numer albo adres jakiegoś dobrego gabinetu i zapytać się czy taka rozmowa coś kosztuje.

Zgłoś nadużycie-
Rita Chuderewicz

A orientujecie się może jak to jest z tymi tymi kolorami włosków? Wolałabym iść jeszcze porozmawiać sobie z kimś kto konkretnie to wykonuje (depilacje laserową tym vectus) , bo nie wiem czy brązowe włoski będę ok do takiego pozbycia się.

Zgłoś nadużycie-
Marta Tokarska

Polecam serdecznie wspomniany tutaj gabinet Clinica Cosmetologica w Gdyni. Opłaciłam sobie depilację laserową pach, bo miałam serdecznie dosyć wiecznie podrażnionej skóry i ciągłe szczypania przy użyciu dezodorantów. Po zabiegu jak ręką odjął!

Zgłoś nadużycie-
Marta Guzek

Mojej cioci rosły często różnego rodzaju włoski na twarzy - osobiście uważam golenie się na w twarzy za uwłaczające. Ciocia też miała tego dosyć i skorzystała z zabiegu depilacji laserowej na twarzy i teraz ma to wszystko z głowy...

Zgłoś nadużycie-
Amelia Olszewska

Szkoda, że niedawno poszłam na solarium, bo okazało się, że opalenizna jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu depilacji laserowej. No trudno, poczekam 3-4 tygodnie i się wybiorę :)

Zgłoś nadużycie-
Aleksandra Kruczek

Ciężko mi było zdecydować się na vectus, bo już raz wyrzuciłam pieniądze w błoto depilując się innym laserem. Po namowie koleżanki się zdecydowałam i nie żałuje :)

Zgłoś nadużycie-
Natalia Żbik

Nowalia ja mam właśnie jasne włoski i też się zdecydowała, bo wiadomo z daleka niby nie widać takich włosków ale pod słońce jak spojrzysz to tak i trochę to krepuje. Aa vectus ma to do siebie, że super sobie radzi nawet z jasnymi włoskami :)

Zgłoś nadużycie-
Nowalia

Jak dla mnie super. Tzn. jak ktoś ma jasne włoski to nie odczuwa pewnie tego tak ale przy ciemnych różnica jest mega mega, szczególnie na jakichś wyjazdach gdzie nie za bardzo jest miejsce i czas na takie urodowe sprawy ;D No i skóra gładziutka, ogólnie polecam.

Zgłoś nadużycie-
watacukrowa

Daria, ja też nie robiłam. Podejrzewam, że u mnie to kwestia czasu. To akurat taki zabieg, który moim zdaniem warto zrobić, ale jakoś zawsze się tak składało, że albo nie było pieniędzy albo czasu, w lato lepiej nie robić, ciągle coś, no życie :)

Zgłoś nadużycie-
Daria Lis

jestem zaskoczona, że większość zdążyła już przetestować depilację laserową na sobie :P chyba jestem w mniejszości

Zgłoś nadużycie-
CzarnyAniolek

Dla mnie to nie nowość. Znam ten laser, lubię i polecam :) Wielka wygoda i ulga, szczególnie w takich jak ja ciężkich przypadkach, które reagują podrażnieniem i zapaleniem mieszków włosowych na wszelkie próby wyrywania włosków :)

Zgłoś nadużycie-
madzialenka220

mam nadzieję, że wyrobię się z depilacją laserową do wakacji i też będę mogła cieszyć się latem gładkimi nóżkami bez wrastających włosków, bo to jest niestety największa wada golenia i wosku

Zgłoś nadużycie-
peanutbuttermonster

Marianna trzeba zrezygnować z wyrywania włosków i przestawić się na maszynkę miesiąc przed. Poza tym odstawienie kosmetyków, które uwrażliwiają na światło i to chyba tyle :-)

Zgłoś nadużycie-
Marianna

A trzeba się do tej depilacji jakoś przygotowywać? Albo coś po niej robić? Ile taka depilacja trwa? I... czy boli?

Zgłoś nadużycie-
itrele0

Polecam depilację laserową w Gdyni. Bardzo dobra obsługa, szybka depilacja, a spokój od maszynek czy wosku na wiele, wiele miesięcy. Zdecydowanie warto wydać pieniądze na taki zabieg. ;)

Zgłoś nadużycie-
Eliza Walencka

Już całkiem dawno skorzystałam z Vectusa - bo już koło pół roku i nadal nie mam problemu z niechcianymi włoskami na ciele. ;) Więc osobiście polecam. Jak będzie dalej - trudno powiedzieć, ale dopiero po roku od zabiegu jest potrzeba powtórzenia go.

Zgłoś nadużycie-
Eliza Walencka

Już całkiem dawno skorzystałam z Vectusa - bo już koło pół roku i nadal nie mam problemu z niechcianymi włoskami na ciele. ;) Więc osobiście polecam. Jak będzie dalej - trudno powiedzieć, ale dopiero po roku od zabiegu jest potrzeba powtórzenia go.

Zgłoś nadużycie-
Eliza Walencka

Już całkiem dawno skorzystałam z Vectusa - bo już koło pół roku i nadal nie mam problemu z niechcianymi włoskami na ciele. ;) Więc osobiście polecam. Jak będzie dalej - trudno powiedzieć, ale dopiero po roku od zabiegu jest potrzeba powtórzenia go.

Zgłoś nadużycie-
Eliza Walencka

Już całkiem dawno skorzystałam z Vectusa - bo już koło pół roku i nadal nie mam problemu z niechcianymi włoskami na ciele. ;) Więc osobiście polecam. Jak będzie dalej - trudno powiedzieć, ale dopiero po roku od zabiegu jest potrzeba powtórzenia go.

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl