fit.pl mobile logo

Zdecyduj się na przeszczep włosów i zgłoś się do jednego z najlepszych lekarzy na świecie!

Mowa tutaj dokładnie o Turcji. Tamtejszy lekarz – Dr. Serkan Aygin jest twórcą i prekursorem metod, których używa się i wykorzystuje od lat do transplantacji włosów. To on jako członek zespołu uczestniczył w jednym z pierwszych przeszczepów włosów na świecie. Kiedy na twojej głowie, szczególnie u mężczyzn pojawiła się znacząca łysina, oddaj się w ręce lekarzy z Turcji.

 

Jak to zrobić? W Polsce działa przedstawiciel kliniki, który organizuje kompleksowo zabieg przeszczepu włosów w Turcji dla polskich pacjentów. FlyMedica zapewnia przelot, zakwaterowanie, opiekę tłumacza na miejscu i wszystko, to, co jest potrzebne, by wykonać zabieg. A może przy okazji zakochasz się w urokach Turcji i będziesz chciał tam jeszcze na chwilę zostać? Wielu pacjentów, tak organizuje pobyt, aby skorzystać z uroków Stambułu, wykonać zabieg przeszczepu włosów i przy okazji zrobić sobie krótki urlop.

  1. Metody, którymi posługuje się w swojej pracy doktor z Turcji
  2. Przeszczep włosów w Polsce czy w Turcji
  3. Przeszczep włosów – dlaczego Turcja
  4. Przeszczep włosów - ile to kosztuje

Metody, którymi posługuje się w swojej pracy doktor z Turcji.

Skuteczna metoda na odzyskanie włosów polega przede wszystkim na ich transplantacji. Przeszczep włosów metodą FUE to niezawodny sposób na odzyskanie dawnej czupryny. Polega na tym, że najpierw lekarz pobiera pojedyncze mieszki włosowe z obszaru dawczego na głowie pacjenta, a następnie wykonując nacięcia - specjalista wszczepia je pod skórę. Metoda szafirowe FUE jest bezbolesna, a do zabiegu stosuje się jedynie znieczulenie miejscowe. Przeszczep włosów - metoda DHI to sprawdzony sposób na to, by mieć piękne, przede wszystkim zagęszczone włosy. Wykorzystuje się do niej specjalne manualne urządzenie.

Łysienie androgenowe jest bardzo problematyczne. Powoduje niskie poczucie wartości zwłaszcza u mężczyzn w młodym wieku. Dr. Serkan Aygin Clinic to palcówka, która radzi sobie nawet z najbardziej kłopotliwymi problemami, przywracając utracone włosy, i powodując uśmiech na twarzy pacjenta. Często zdarza się tak, że łysienie jest bardzo widoczne, a my nie wiemy co z tym zrobić. Zgłoś się więc do lekarza w Turcji. Na pewno nie pożałujesz! Transplantacja włosów nigdy wcześniej nie była tak przystępna, bezpieczna, bezbolesna i przede wszystkim skuteczna!

Przeszczep włosów w Polsce czy w Turcji?

Klinika Dr. Serkan Aygin Clinic w Turcji, w Stambule prowadzona jest przez lekarzy, którzy cieszą się sławą na całym świecie. Jeśli chcesz trafić w dobre ręce wybierz właśnie ten ośrodek. FlyMedica Ci w tym pomoże – załatwi wyjazd, zabieg, a po powrocie do kraju zapewni opiekę konsultantów do 12 miesięcy po przeszczepie.

Przeszczep włosów – dlaczego Turcja?

Najlepsi Tureccy lekarze opatentowali metodę, którą dzisiaj wykorzystuje cały świat. Decydując się na zabieg u Dr. Serkana Aygina, masz pewność, że przeszczep na pewno się uda i otrzymasz gwarancję na zabieg. Tak, Dr. Serkan Aygin Clinic jest jedyną kliniką dającą gwarancję na przeszczep włosów.

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Zastanawiasz się nad kosztami transplantacji? Koszt przeszczepu w klinice w Turcji jest liczony od zabiegu, a nie od ilości przeszczepionych graftów, tak jak to się dzieje w przypadku klinik w Polsce. Zakładając np. zabieg ze średnią liczbą 3000 graftów w Polsce zapłacisz od 7 do 14 zł za graft. Ceny zabiegów w Turcji to średnio 2500 Euro za cały zabieg z kosztami organizacyjnymi. Szczegółową ofertę otrzymasz od specjalistów z FlyMedica.

Przeszczep włosów w Turcji to wspaniała decyzja na całe życie. Odwiedź więc stronę internetową pod adresem https://flymedica.pl/, aby szczegółowo dowiedzieć się na temat wyjazdu oraz samego przeszczepu włosów.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl