fit.pl mobile logo

5 powodów by sięgnąć po materac Hilding Modern

Szukasz dobrego, wygodnego materaca, który posłuży ci wiele lat? Sprawdź zalety materaca Modern. Możesz go używać bez obaw, nawet jeśli borykasz się z alergiami lub masz łóżko z ruchomym stelażem.

Modern – materac dla osób o dużej wadze

Twoja waga dawno przekroczyła 100 kg i uważasz, że każdy materac zapadnie się pod ciężarem twojego ciała? Nie masz racji. Materac Modern zaprojektowano w ten sposób, by „udźwignął” ciężar do 140 kg. Oferowany jest w wersji średnio twardej i twardej, ale nie obawiaj się. To nie znaczy, że będzie ci niewygodnie. Twardość materaca dobiera się do wagi użytkownika właśnie po to, by zapewnić wygodę także osobom nieco bardziej tęgim. Ponieważ materac Modern zrobiony jest z pianki wysokoelastycznej, jest odczuwalnie miękki. Siedem stref twardości materaca ma zapewnić podparcie w najbardziej newralgicznych miejscach – między innymi barkach, biodrach i karku.

Materac modern – dwie strony i dwa stopnie twardości

Wygodny materac piankowy to taki, który nigdzie nie ciśnie, nie uwiera, ale też nie pozwoli, by ciało zapadło się w nim. Niezależnie od pozycji, jaką przyjmujemy w czasie snu, kręgosłup powinien być zawsze ustawiony poziomo i równolegle do materaca. Niedopełnienie tego wymogu, to prosta droga, by nabawić się wady postawy, bólu kręgosłupa lub problemów ze stawami.

Nie wiesz, czy lepszy dla ciebie będzie materac twardy czy średnio twardy? Nie musisz się martwić. Materac Modern posiada dwie strony, każda ma inny stopień twardości. Po prostu przetestuj obie. Lepsza będzie ta strona, która pozwala budzić się w dobrej kondycji, bez bólu w okolicy karku lub barków.

Załącznik:
modern-materac-dla-osob-o-duzej-wadze.jpg

Modern – materac antyalergiczny

Oczywiście nie można być uczulonym na materac. Jednak na składniki pianki już tak. W materacu Modern zastosowano tylko bezpieczne komponenty, które nie powodują alergii. Ponadto zastosowanie pianki hybrydowej zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, dzięki czemu materac jest stale wentylowany, co z kolei zapobiega odkładaniu się w nim wilgoci i kurzu.

W razie potrzeby pokrowiec materaca można zdjąć i uprać w temperaturze 40°C.

Materac modern na elastyczne stelaże

Materac modern zrobiony jest z pianki wysokoleastycznej, która doskonale dopasowuje się do kształtów ciała i jest odporna na zniekształcenia. Ten materac doskonale sprawdza się w łóżkach z elastycznymi stelażami, czyli tymi z podnoszonymi zagłówkami. Może być używany przez osoby mające problemy z poruszaniem się, szczególnie z samodzielnym wstawaniem z łóżka.

Przy okazji warto zauważyć, że materac jest bardzo lekki. W razie potrzeby można go bez problemu odwrócić na drugą stronę. Poradzą sobie z tym także osoby, które poruszają się w ograniczonym zakresie. Dla większej wygody obracania po bokach materaca znajdują się poręczne uchwyty.

Modern – materac z wieloletnią gwarancją

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy materac modern jest dla ciebie odpowiedni, pora na koronny argument. 15 lat gwarancji na nieprawidłową pracę materaca i odkształcenia. Czy może być coś bardziej przekonującego? Możesz spać na tym materacu minimum 15 lat (a pewnie i dłużej, bo jest mało prawdopodobne, by następnego dnia po wygaśnięciu gwarancji nagle się zepsuł) a on przez cały ten czas będzie sprężysty (chociaż nie ma sprężyn), elastyczny i po prostu wygodny.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl