fit.pl mobile logo

Joga Festiwal. X Górski Maraton Jogi w Wierchomli 21-28.08.2022 r. pomysł na niezapomniane holistyczne, inspirujące wakacje

Położona w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim, malownicza Wierchomla Mała, będzie już po raz dziesiąty gospodarzem Joga Festiwalu. Górskiego Maratonu Jogi „108 Powitań słońca”.

„Naszą ideą jest świadome dbanie o zdrowie – mówi Justyna Gliwicz, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort. Stawiamy na wszelką aktywność fizyczną, organizujemy imprezy i turnusy jogowe, jesteśmy certyfikowanym obiektem Instytutu Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej oraz posiadamy dużą Stację Narciarską Wierchomla. O zdrowy odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku dba NATURA. Do naszych okien zagląda las, dzieli nas krok od górskich szlaków i ciekawych kulturowo miejsc”. To właśnie zachwycająca Wierchomla – idealna na największą jogową imprezę w Polsce, która promuje zdrowy styl życia i postawy proekologiczne”.

„Portal JOGA-JOGA.PL od 17 lat propaguje zdrowy, holistyczny tryb życia. Organizujemy wyjazdy z jogą w pięknych miejscach Polski. Wraz z IIYI - International Integral Yoga Institute szkolimy przyszłych nauczycieli jogi. Wspieramy inicjatywy darmowych zajęć jogi w różnych miejscach Polski – Joga na trawie. Jesteśmy wydawcą podręczników do jogi i materiałów szkoleniowych. Od 10 lat współorganizujemy największą imprezę jogową w Polsce poświęconą pamięci – Makarego Sieradzkiego – mówi Wiktor Morgulec – dyplomowany nauczyciel jogi, założyciel Portalu JOGA-JOGA.PL

W dniach 21-28 sierpnia podczas TYGODNIA DOBRYCH ZDARZEŃ: można będzie uczestniczyć w warsztatach i prelekcjach, praktykować różne rodzaje jogi na różnych poziomach, zasmakować m.in. pysznego vege jedzenia i spotkać się z niezwykłymi ludźmi w unikalnym pod wieloma względami miejscu. Można będzie poćwiczyć, porozmawiać wspólnie z Ambasadorkami Jogi wspierającymi to wydarzenie z Pauliną Holtz, Dominiką Łakomską, Kirti Gahlawat oraz Magdaleną Wołłejko.

Podczas Festiwalu zaplanowano 120 h różnego rodzaju form jogi, np. joga Iyengara, joga funkcjonalna, Vinyasa Joga, joga hormonalna, kręgosłupa i klasyczna, Aerial Joga i Spiral Joga. Zajęcia poprowadzą najlepsi nauczyciele w Polsce, m.in. Wiktor Morgulec, Katarzyna Enerlich, Michał Kudzia, Hania Gryzińska, Anna Ryczek, Agnieszka Kunicka, Edyta Wołoszyn, Kirti Gahlawat.

Co poza jogą czeka na uczestników festiwalu

Organizatorzy Joga Festiwalu w Wierchomli zadbali o wartościowe, inspirujące, interaktywne warsztaty i prelekcje prowadzone przez profesjonalistów w swojej dziedzinie, a wśród nich m.in. Paweł Neko - irydolog, naturoterapeuta, zielarz, fitoterapeuta; Piotr Łysoniewski - naturoterapeuta, psychodietetyk, terapeuta i dietetyk medycyny chińskiej; Adam Lis - instruktor masażu dźwiękiem i dyplomowany psychotronik; Szymon Olbrychowski - prowadzi medytację Zen; Leszek Frankiewicz - projektant permakultury; Dorota Gudaniec - mama Maxa, pierwszego w Polsce pacjenta leczonego preparatami na bazie konopi, ekspertka konopna, zielarka-fitoterapeutka; Dariusz Hybel - filozof i teolog prowadzący sesje medytacji chrześcijańskiej; Bartosz Zadurski - certyfikowany Provider TRE®, Praktyk IFS, założyciel Soma - Rozwój i Terapia; Justyna Gęsikowska – dyplomowana naturopata, kinezjolog.

Festiwal to nie tylko joga to również koncerty, muzyka na żywo, ogniska, radość i zabawa m.in. z kapelą Howerna. Jednym z punktów programu będzie pokaz klasycznego tańca indyjskiego w wykonaniu Magdaleny Niernsëë.

Wyjątkowa przestrzeń wystawiennicza Eko strefa będzie dostępna od festiwalowej środy do piątku (24-26.08.2022r.) Co roku strefa ta cieszy się dużym powodzeniem i jest bardzo wyczekiwanym elementem wydarzenia. Sympatycy żywności ekologicznej, naturalnych kosmetyków, olejków i ziół będą mieli okazję poznania produktów regionalnych, odzieży i akcesoriów do jogi. W tej edycji można będzie zapoznać się z produktami wykorzystującymi składniki ayurwedyjskie - partnerem festiwalu została indyjska międzynarodowa firma farmaceutyczna Himalaya Wellness.

A jeśli zdecydujesz się spędzić ten czas w gronie rodzinnym, to organizatorzy zadbali też o najmłodszych. Będzie joga oraz animacje dla milusińskich. Dzieci będą praktykować pod okiem certyfikowanych instruktorek jogi i jogi dla dzieci Agnieszki Lasoty, Elżbiety Michałkiewicz i Bernadetty Zamarii.

P8220107

Górski Maraton Jogi w Wierchomli- 108 sekwencji „Powitanie słońca”

To już jubileuszowa X edycja maratonu jogi. Na zakończenie festiwalu w niezwykłej scenerii, na szczycie wzgórza, swego rodzaju test wytrzymałościowy - 108 sekwencji „Powitanie słońca” wykonywanych w górskim plenerze. Maraton nie jest łatwy do wykonania, ale niezwykle satysfakcjonujący, dlatego niemal wszyscy uczestnicy wyczekują tego momentu, aby wziąć w nim udział. Po maratonie chwila relaksu w naturze przy koncercie gongów w wykonaniu Adama Lisa.

Organizatorzy zadbali o dogodne warunki uczestniczenia w wydarzeniu, można wykupić wejściówkę na jeden, bądź dowolną ilość dni, dostosowanych do możliwości urlopowych i finansowych.

Chcesz żyć w pełnym zdrowiu i równowadze, poszukujesz pomysłu na wakacje, potrzebujesz odpoczynku, relaksu na łonie natury, a także nowych, sprawdzonych, naukowych wiadomości i poznać ciekawe, świadome osoby – Joga Festiwal w Wierchomli to wydarzenie dedykowane dla Ciebie.

Na Festiwal można zapisywać się on-line: https://jogafestiwal.pl/zapisy
Komplet informacji i program: www.jogafestiwal.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/689751508816248
Fanpage @Joga Festiwal Wierchomla – https://www.facebook.com/JogaFestiwal/
Organizatorzy Festiwalu:
***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort oraz portal Joga-Joga.pl – pierwszy ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze i zdrowemu stylowi życia.

Wydarzenie wspierają Ambasadorki Jogi: Paulina Holtz, Małgorzata Pieczyńska, Dominika Łakomska i Kirti Gahlawat, przedstawicielka Ministerstwa Ayush Indii i Ambasady Republiki Indii w Polsce oraz gość specjalny: Lucyna Malec i Magdalena Wołlejko.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl