fit.pl mobile logo

„Ostatnie szlify formy na lato”

Dni są już wystarczająco długie, by móc planować, jak w pełni je wykorzystać. Coraz gorętsze promienie słońca sprawiają, że wizja relaksu na ciepłym, złocistym piasku, w rytmie ambientu morskich fal, zdaje się przypominać błogostan. I dokładnie nim jest, zwłaszcza wtedy, kiedy eksponować można to, co najbardziej się w sobie kocha. I choć w dodatkowych kilogramach nie ma nic złego i każdy z nich zawiera w sobie piękno, wiele z nas dąży do sylwetki pozbawionej nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest to zdecydowanie zdrowe podejście, którego efektem jest figura typu slim. Zwłaszcza w okresie letnim chcemy poczuć lekkość i zwiewność naszego ciała. Zapewne znaczna część z Was długo czekała na moment, w którym pokaże światu efekty długotrwałej redukcji wagi. Do najgorętszych dni zostało jeszcze trochę czasu, więc warto wspomóc ostatnie szlify i przyspieszyć osiągnięcie celu – idealną formę na lato. Połącz owoc swojej pracy z formułą z owoców cytrusowych i guarany, zamkniętą w suplemencie diety DuoLife Medical Formula ProSlimer.

Maraton po wymarzoną figurę

Determinacja osób dążących do „idealnej” figury na lato, potrafi być zaskakująca, ale przyczynia się również do sięgania po produkty, które tylko w reklamie dają zamierzony efekt. W całym procesie redukcji wagi należy zachować zdrowy rozsądek, a wybierając suplementy, uśmiechnąć się nieco w stronę Matki Natury. To właśnie naturalnymi środkami w najzdrowszy sposób osiągniemy upragnioną formę na lato. Oprócz podstaw, jakimi jest zdrowa dieta(!), aktywność fizyczna i odpowiednie nawodnienie, warto doposażać organizm w witaminy i minerały potrzebne mu do prawidłowego funkcjonowania. W usprawnieniu procesów trawiennych pomóc może DuoLife Medical Formula ProSlimer. Pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu, a co ważniejsze pobudza procesy metaboliczne, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej oraz regulacji gospodarki wodnej organizmu. Dzięki swej innowacyjnej formule oraz bogatemu składowi pozwala na skuteczną walkę z nadwagą i jest odpowiedzią na letni maraton po wymarzone ciało.

Kod na letnią prezencję zapisany w 60 kapsułkach

W każdej z 60 kapsułek DuoLife Medical Formula ProSlimer znajdziecie ekstrakty z roślin i owoców. Między innymi z zielonej kawy, młodego jęczmienia, ziela wąkrotki azjatyckiej i owoców – Goji, Acai, Garcinia Cambogia. Taka naturalna formuła sprawia, że organizm nie otrzymuje syntetycznych, sztucznych mikroelementów, ale działające holistycznie na ciało dążące do wymarzonej sylwetki. Dzięki zawartości kofeiny przyspiesza spalanie tłuszczu i obniża poziom cukru wchłanianego w przewodzie pokarmowym, a to i tak nie całe spektrum jego działania. Kwas hydroksycytrynowy, zawarty w ekstraktach z owoców powstrzymuje lipogenezę, czyli proces związany z odkładaniem i magazynowaniem tłuszczu w naszej tkance podskórnej. Suplement diety od DuoLife daje potwierdzenie na tezę, że w zdrowym ciele, zawsze zdrowy duch! To recepta na przyspieszenie procesu tracenia na wadze i budowania figury, którą będziemy chcieli dumnie prezentować na plaży, czy basenie.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl