fit.pl mobile logo
Wizytówka

Agnieszka Mroczkowska

Toruń
Agni (o sobie i tańcu)- z zawodu jestem ekonomistką, ale moją pasją jest taniec. Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 6 lat, kiedy to mama zapisała mnie na zajęcia baletu. Potem przez 6 lat tańczyłam tańce starodawne w zespole Scholares Minores pro Musica Antiqua. Z tą grupą oraz z chórem ?Szczygiełki? byłam 12 razy za granicą na występach, a wiec od małego byłam oswajana ze sceną. Następnie przyszedł czas na folk, flamenco, salsę, sambę, axe, bollywood, tańce boliwijskie, hip hop, funky, afro, musical dance... Uczyłam się nie tylko w kraju, ale i za granicą: -Moi nauczyciele salsy: Salsa Kings (Gdynia), Jorge Morales (z Kuby w Wiedniu),Blaga (Wiedeń), Javier Martin (z Kolumbii w Wiedniu) Sejkorovi (Praga), Andrea Panayi (z Cypru w Pradze), Oxlay (z Wielkiej Brytanii na Malcie) -Moi nauczyciele samby: Clara(z Brayzlii w Wiedniu), Marcio Slam (z Brayzlii w Pradze) -Moi nauczyciele bollywood dance: Katharina and Theresa Perkonig (Wiedeń), Kumari Thakuri (z Nepalu w Pradze) Uczestniczyłam w wielu warsztatach i kongresach tanecznych -Kongresy salsy: Berlin (2004),Wiedeń (2005), Praga (2006,2007,2008),Wrocław (2006,2007), Warszawa (2007),Kraków (2008) -Warsztaty salsowe: wakacje z salsą (Szteklin 2004 i 2006) z the Salsa Kings, warsztaty z Neerajem (Wiedeń 2005), warsztaty Salsa Projekt (Krakow 2006) -Warsztaty bollywood dance: z Lakszmi (Krakow 2006, Toruń 2007), z Sangitą Shresthovą (z Nepalu w Pradze 2006) -Warsztaty Bharatanatyam z Ujwal Bhole (z Indii w Pradze 2006) - Wojewódzkie warsztaty tańca współczesnego (Toruń 2008) Występowałam z kilkoma grupami tanecznymi -Scholares Minores pro Musica Antiqua (Poniatowa) -DEEWANA Gruppe (Wiedeń) -Tanzgruppe Bolivia (Wiedeń) -Mona? s group (Praga) -Mediterranean salsa (Praga) Prowadziłam/prowadzę 3 godzinne warsztaty bollywood dance : -W studio Naboso w Pradze (2006- 2008) -W Domu Harcerza w Toruniu (2006-2008) - W studio Suenos we Wrocławiu (2006) - W szkole tańca flamenko "La Tormenta" w Poznaniu (2007-2008) - W szkole tańca "Szał" w Białymstoku (2007-2008) - W fitness ZONEA w Gdańsku - 2008 - W fitness M&B w Bydgoszczy- 2008 Prowadzę kursy salsy solo, salsy w parach i clubbing latino (merengue, bachata, salsa, reggaeton, cha- cha, samba) w klubie " Latino" . Więcej info o kursach prowadzonych w szkole tańca AGNI na stronie: : http://www.szkolytanca.pl/szkola/309 Ostatnio jestem zafascynowana salsą, tańcem bollywood, którym poświęcam najwięcej czasu. Tworzę też choreografie do tańców bollywoodzkich. Poza tańcem w wolnych chwilach lubię śpiewam, tańczę, gram na gitarze i flecie, uczę się języków obcych i uczestniczę w warsztatach ogólnorozwojowych

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl