fit.pl mobile logo
Wizytówka
Dodaj obraz

Karol Witasek

Radom
Jestem zawodowym Instruktorem/Trenerem personalnym PZKFiTS, EBFF. Od 1996 roku zajmuje się kulturystyka i sportami walki. Sport od najmłodszych lat dzieciństwa był moją pasją, moja pasja stała się stylem życia ten styl to FIT = zdrowie. Moje motto; ,,Perfekcyjne ciało to zdrowe ciało' Podejmując prace trenera personalnego zdawałem sobie sprawę z odpowiedzialności która spoczywa na barkach Trenera kierującego cyklami treningowymi wielu osób które mi zaufały jako Profesjonaliście. Jako trener mam główną role uświadomić ludziom którzy zdecydowali się współpracować zemną kim tak naprawdę są?, jaką role może odegrać sport w ich życiu i jakich wyborów powinny dokonywać oraz jak dbać o ciało i psychikę. Nauka jak w pełni wykorzystać swoje ciało to nie tylko praca podczas sesji treningowej ale nauczenie stylu życia, zaszczepienia pasji zdrowego odżywiania i kontrolowania swojej sfery emocjonalnej i motorycznej. Wierze że zdrowe ciało to perfekcyjne ciało, więc moim priorytetem jest stałe podnoszenie wysokiego poziomu twojej motywacji i determinacji do ćwiczeń każdego dnia! Promuje zdrowy tryb życia. Stare chińskie przysłowie mówi ,, jesteś tym co jesz!" a zatem nawyki żywieniowe które bilansuje u podopiecznych pozwalają im podnieść swoją odporność i witalność, pozbyć się tkanki tłuszczowej oraz celulitu odsłaniając zgrabną szczupła sylwetkę. Uczyłem się od najlepszych w swoim fachu trenerski i dietetycznym sportu. Operuje najnowszymi metodami treningowymi i propaguje odżywianie według naturalnego cyklu organizmu, zdobyte długoletnie doświadczenie treningowe oraz wiedza naukowa cały czas wzbogacana przelewam na moich podopiecznych którymi współpracuje. Moja oferta kierowana jest do każdej osoby w każdym wieku, która chce poprawić swoją sylwetkę, utrzymać formę na wysokim poziomie, zmienić i dodać impulsu do treningu a także tych osób którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, zmienić nawyki żywieniowe lub poprawić i rozbudować muskulaturę. Moje kwalifikacje 1. Student IV roku Wychowania Fizycznego w AWF Warszawa 2. Instruktor kulturystyki na siłowni, prowadzenie treningów personalnych rozpisywanie indywidualnych planów treningowych, porady dietetyczne, 3. Instruktor Sportu ze specjalnością Kulturystyka PZKFiTS ukończoną w szkole Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce i Fitness Pawła Filleborna - numer legitymacji 31236/I/S/2010 4. Certyfikat seminarium szkoleniowo - treningowego w Kulturystyce i Fitness pt. "Reżimy treningowe - najnowsza teoria i praktyka treningowa" na podstawie książki "Metody treningowe" - Leszka Michalskiego 5. PERSONAL BODYBUILDING TRAINERS CERTIFICATION of the Europen Bodybuilding & Fitness Federation E.B.F.F. 6. Certyfikat seminarium szkoleniowo-treningowego Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego TRENER PERSONALNY PZKFiT Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestnicząc w sympozjach i seminariach.

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl