fit.pl mobile logo

Wróć do formy

„Zadbam o kondycje, jak zrobi się ciepło" – mówimy tak co roku. I właśnie nadszedł na to czas. Wiosenna aura sprzyja odnowie, aktywności i sportowym zmaganiom o idealną sylwetkę. Ćwiczenia fizyczne mają zbawienny wpływ nie tylko na nasze ciało, ale także wypełnią nas pozytywną energią
wroc do formyDodatkowe kilogramy często powodują obniżenie samooceny i wpędzają w kiepski nastrój. Z jednej strony chcemy zacząć ćwiczyć, a z drugiej obawiamy się rozczarowania z powodu braku widocznych efektów. Podczas zajęć grupowych pojawiają się obawy, że będziemy odbiegać kondycyjnie od współćwiczących.

Paradoksalnie, niektóre panie zakładają, że wybiorą się na siłownię, dopiero kiedy trochę schudną. To błędne myślenie. Nie wstydźmy się braku kondycji. Do fitness klubu czy na siłownię idziemy po to, aby wyrzeźbić ciało i popracować nad kondycją. Jeżeli nasza blokada przed pokazaniem się w klubie fitness jest wciąż duża, wówczas możemy poćwiczyć w domu. Dwa tygodnie ćwiczeń na stepperze czy orbitreku pozwolą nie tylko oswoić się z wysiłkiem, ale również przełamać blokadę przed ćwiczeniami.

Pamiętajmy jednak, że nie wolno przesadzić z intensywnością ćwiczeń. Odzwyczajone od regularnych ćwiczeń ciało może nie być w stanie podołać wymagającemu programowi treningowemu. A to spowoduje spadek motywacji i brak widocznych efektów.

Osoby, które zdecydują się opuścić cztery ściany mogą przebierać w bogatych fitnessowych ofertach. Amatorki aerobiku mają do dyspozycji szeroki wachlarz zajęć. W tym sezonie ogromną popularnością cieszy się ZUMBA, czyli połączenie latynoskich rytmów z tańcem brzucha i ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Zajęcia poprawiają koordynację ruchów, spalają zbędne kalorie i, co najważniejsze, dają mnóstwo radości i pozwalają zapomnieć o zmęczeniu. Idealna kombinacja! Dla osób, które nie przepadają za skomplikowanymi choreografiami, idealny będzie INDOOR WALKING, który polega na maszerowaniu po bieżni, w narzuconym przez trenera tempie. Zajęcia poprawiają kondycję i kształtują ładną sylwetkę.

Chcąc wzmocnić konkretną część ciała warto wybrać się na zajęcia ukierunkowane na pielęgnację określonej partii mięśni. Jeśli chcemy pozbyć się zbędnego tłuszczu z ud, pośladków i brzucha, należy pomyśleć o ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs). Podczas tych zajęć wykorzystywane są różne gadżety, m.in. piłki i stepy. Dzięki nim ćwiczenia są bardziej urozmaicone i zmuszają do dodatkowej pracy poszczególne partie mięśni.

Wiosenny powrót do formy nie musi odbywać się w czterech ścianach. Słoneczna aura sprzyja korzystaniu z parków, polan i boisk. Tym bardziej, że jogging stał się w ostatnich latach po prostu modny. Trening biegowy nie wymaga dużych nakładów finansowych - jedyne wydatki, jakie powinniśmy ponieść to dobre buty oraz krokomierz i pulsometr.

Ogromnym plusem joggingu są szybkie efekty. Przy regularnym bieganiu, 2-3 razy w tygodniu, wydolność wzrasta dosłownie z każdym treningiem. A to doskonale sprzyja motywacji.

Aktywność fizyczna nie musi być postrzegana jako zło konieczne, ale środek relaksujący i wspomagający organizm. Trening nie powinien być przymusem ani stratą czasu. To inwestycja w nasze zdrowie, dobre samopoczucie i piękny wygląd. A kiedy już się zmobilizujemy, wówczas z pewnością dostrzeżemy zalety regularnych ćwiczeń. Będzie nam się po prostu więcej chciało!

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
kulturysta210

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Konkurs na stronie do wygrania 10.000 zł!! Szybka forma, Najlepsze plany treningowe i diety, sprawdź, nie pożałujesz, zmień swoją formę w nie całe 3 miesiące!! :))

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl