fit.pl mobile logo

Dr Jola Ignaszewska Kuehbauch już dekadę redaktor naczelną www.fit.pl

Mija 10 lat od czasu, kiedy mam przyjemność i zaszczyt pisać jako Redaktor Naczelna www.fit.pl .Chciałam serdecznie podziekować i cieszę się na dalszą wymianę wspaniałej energii, doświadczeń i dobra, poprzez kontakt z WAMI - mówi dr Jola Ignaszewska Kuehbauch, redaktor naczelna portalu www.fit.pl 


Jolanta Ignaszewska-Kühbauch dr nauk o kulturze fizycznej, mgr rehabilitacji ruchowej (AWF Wrocław), studia podyplomowe z Wychowania Zdrowotnego. Doktorat nostryfikowany na Uniwersytecie w Innsbrucku w Austrii.

Międzynarodowy prezenter, instruktor i szkoleniowiec fitness, wellness i zdrowie. Trener "Szkoły kręgosłupa", Fitball Master Trainer, absolwentka szkoleń Body&Mind Lucii Schmidt, Body Art. Roberta Steinbachera i The Pilates Coach Juliany Afram oraz prekursorka szkoleń z tego zakresu w Polsce. Autorka programu "Prozdrowotny klub fitness" i konsultant klubów w Polsce i Austrii. Były pracownik naukowy i wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalista rehabilitacji, korekcji wad postawy i promocji zdrowia. Stała współpraca z polską edycją fachowego czasopisma branży fitness Body Life (liczne artykuły, wykłady i warsztaty), Lady Fitness, Solarium i fitness, Golf, Pielegniarka i położna, Vienna International Magazine. Zrzeszona w Stowarzyszeniu "Dziennikarze dla zdrowia". Przedstawiciel i welness ekspert Premium SPA resorts. Entuzjastka zdrowego ruchu, instruktor tańca towarzyskiego i narciarstwa.

- Nieśmy radość z wykonywania ruchu i uczmy radości obcowania ze swoim ciałem innych. To przesłanie towarzyszy mojej pracy i przesyłam je dalej do wszystkich, którzy uczą i kochają ruch - podkreśla na każdym kroku dr Jola.

Dr Jola jako pierwsza pokazała ćwiczenia z piłkami fitball i niekonwencjonalne podejście do lekcji ZDROWY kręgosłup dobre 20lat temu, w programie TV Marioli Bojarskiej, a potem na I konwencji Harmonia w Szczecinie jako SPINE fit.

- Cieszę się, że zainteresowanie piłkami poszło dalej i kolorowe kule zadomowiły się na dobre w wielu polskich klubach fitness, na salach gimnastycznych szkół, przedszkoli, w gabinetach fizjoterapii i rehabilitacji oraz klubach sportowych – wymienia doktor Jolanta Ignaszewska-Kühbauch.Dokładnie 10 lat temu doktor Jola zgodziła się zostać redaktor naczelną portalu www.fit.pl.. To był wielki zaszczyt, że tak utytyłowana i rozpoznawalna osoba, zgodziła się stanąć na czele redakcji portalu. Mamy nadzieję na kolejne 10 lat owocnej współpracy! 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl