fit.pl mobile logo

James Cotton dołączył do Xtreme Fitness Gyms

Do sieci Xtreme Fitness Gyms, na stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu, dołączył James Cotton. Jego zadaniem będzie pełnienie strategicznej roli wspierającej ekspansję franczyzy w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, James Cotton wnosi do firmy ponad 20 lat doświadczenia w branży health & fitness oraz ogromną wiedzę dotyczącą franchisingu. Będzie siłą napędową pomagającą firmie w dynamicznym rozwoju. Weźmie odpowiedzialność za komercjalizację marki i osiągnięcie aktualnych celów strategicznych. Będzie to m.in. zwiększenie liczby z 52 do 227 rentownych klubów do 2027 roku na terenie całej Polski.

James Cotton jest właścicielem i osobą zarządzającą firmą konsultingową, która zajmuje się franchisingiem z wieloma sukcesami na koncie. Wcześniej James w swojej karierze skupiał się na rozwoju marek franczyzowych. Były to m.in. Anytime Fitness i énergie Fitness, na poziomie zarządu i dyrektora.

– Xtreme Fitness Gyms to myśląca przyszłościowo firma. Jej celem jest rozwój i poprawa zdrowia społeczeństwa poprzez umożliwienie franczyzodawcom prowadzenia odnoszącego sukcesy biznesu pod ich marką. Xtreme ma dobrą pozycję do szybkiego rozwoju w nadchodzących latach – mówi James Cotton, dyrektor ds. rozwoju biznesu.

– Jestem bardzo podekscytowany i nie mogę się doczekać pracy z Jamesem, który wnosi ogromne doświadczenie w branży health & fitness oraz konceptu franczyzy. Nasza firma jest przygotowywana do szybkiego wzrostu i skalowalności, a on z pewnością wniesie w tym zakresie wiele wartości – mówi Łukasz Dojka, założyciel i CEO Xtreme Fitness Gyms.

James Cotton w swojej karierze odnosił znaczące sukcesy w identyfikowaniu i wykorzystywaniu nowych możliwości biznesowych. Potrafi budować relacje z interesariuszami i rozwijać zespoły osiągające najlepsze wyniki. Jest wykwalifikowany w opracowywaniu i wdrażaniu strategii zwiększających świadomość i udział w rynku.
Jego poprzednie stanowiska obejmowały m.in. start-up, który kierował działalnością i rozwojem jednej z największych franczyzowych marek w branży Fitness w Wielkiej Brytanii.

Xtreme Fitness Gyms to franczyzowa sieć klubów fitness posiadająca łącznie ponad 50 jednostek, w tym 37 franczyzowych. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat Xtreme odnotował 53 proc. wzrost nowych lokalizacji. Autorski model franczyzowy przygotowany jest do dynamicznego skalowania biznesu, w miejscowościach już od 15 tys. mieszkańców. Wejście we franczyzę rozpoczyna się od udziału w krótkiej, niezobowiązującej prezentacji online na www.franczyzafitness.pl.

Każdy klub dostarcza swoim klubowiczom nielimitowany dostęp do nowoczesnych stref, opiekę Instruktora Klubu, zajęcia fitness w cenie karnetu, aplikację na telefony i platformę treningowa VOD, autorskie koncepty treningowe, sprzęt renomowanych światowych producentów. Kluby tworzą wokół siebie społeczność skupioną wokół wspólnych treningów, unikalnych zajęć fitness i atmosfery wspólnego osiągania celów treningowych.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl