fit.pl mobile logo

Pierwsze wodorowe SPA w Europie w Warszawie

W Warszawie otwarto pierwsze wodorowe SPA w Europie. Dlaczego wodór? Już w 2017 r. brytyjska dziennikarka beauty Perdita Nouril napisała na łamach „The Daily Telegraph” artykuł, w którym postawiła tezę, że wodór molekularny może być nowym świętym Graalem przeciwdziałania starzeniu się. Od tego czasu w Korei Południowej powstało wiele klinik specjalizujących się w odmładzaniu skóry za pomocą wodoru. W Nowym Jorku światowej sławy dermatolog dr Perricone otworzył w samym sercu Manhattanu klinikę, w której szeroko wykorzystuje jego potencjał. Teraz odmładzające właściwości wodoru można sprawdzić w warszawskim uzdrowisku miejskim Studio Sante.

Do dyspozycji gości jest kąpiel w pierwszym na świecie wodorowym jacuzzi, pobyt w wodorowej łaźni parowej lub relaks w wodorowych wypoczywalniach z podgrzewanymi ławami. Dla fanów saunowania przygotowano z kolei pierwsze na świecie seanse saunowe z animacjami holograficznymi.

– Otworzyliśmy pierwsze w Europie SPA wodorowe. Od siedmiu lat rozwijamy miejsce, w którym można się zrelaksować, lecz także zadbać o swoje zdrowie, nie wyjeżdżając z Warszawy. Teraz proponujemy naszym gościom zupełnie nowe, niespotykane w skali Europy, a nawet całego świata atrakcje. Dlaczego wodór? To najsilniejszy antyoksydant do tej pory wykorzystywany głównie w medycynie i profesjonalnym sporcie. Teraz dostępny będzie również w nowej strefie SPA warszawskiego Studio Sante – zapowiada Olaf Żelazny, dyrektor uzdrowiska miejskiego Studio Sante oraz Hotelu Sante.

Zatrzymać czas

Profilaktyka zdrowia, terapia oraz działanie odmładzające, czyli anty-aging, to trzy główne powody, dla których wodór staje się coraz popularniejszy w branży SPA. Nowa strefa Studio Sante otworzona została pod hasłem „Wodorowe SPA Studio Sante – Twoje źródło młodości”. Goście będą mogli podczas relaksu skorzystać z prozdrowotnych i odmładzających właściwości wodoru molekularnego, który jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów na świecie. Działa tak jak witamina C, tylko jeszcze silniej.

Przychodząc do Studio Sante z dobroczynnych właściwości wodoru skorzystać można m. in. w jacuzzi wodorowym Gold oraz jacuzzi wodorowym, wypoczywalniach wodorowych z podgrzewanymi ławami Tepidarium i Zielony Zakątek, w łaźni parowej czy w tężni solankowej.

– „Wodór jest paliwem życia” stwierdził odkrywca witaminy C i laureat nagrody Nobla w dziedzinie medycyny Albert Szent-Gyorgi. Wodór molekularny to najmniejszy i najsilniejszy na świecie antyoksydant. Jest ponad 170-krotnie mniejszy niż witamina C, dlatego tak skutecznie działa oczyszczająco na nasz organizm. Wiemy już z setek badań naukowych, że wodór wykazuje wiele korzyści dla zdrowia. M.in. redukuje stany zapalne, uruchamia procesy antyoksydacyjne i przyczynia się do szybszej regeneracji organizmu. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zastosować go w naszym uzdrowisku miejskim. Dzięki wodorowi oraz wysokiej biowitalności wszystkich atrakcji nasi goście podczas pobytu mogą skorzystać z kompleksowej odnowy biologicznej – podkreśla Olaf Żelazny.
Nowości w Uzdrowisku

Nowością w Studio Sante będą też pierwsze na świecie seanse saunowe, podczas których wyświetlane będą animacje holograficzne. To wszystko w największej saunie fińskiej w Warszawie. Skorzystać można także z nowej, niezwykle aromatycznej sauny różanej, a także sauny Infrared. Umieszczono w niej dodatkowo dwa stanowiska z podgrzewanymi czarnymi kamieniami Ganbanyoku. W nowej części do dyspozycji gości będzie również Snack Bar, zlokalizowany na poziomie strefy saun i basenów. Dzięki temu goście będą mogli zamawiać napoje i przekąski bez konieczności opuszczania strefy relaksu.

W ofercie Centrum Terapii Studio Sante dostępne są natomiast inhalacje wodorem molekularnym, które poprawią działanie układu oddechowego i regenerują organizm. W strefie zabiegowej Studio Sante dostępne są także niezwykle skuteczne zabiegi oczyszczania wodorowego, wykorzystujące antyoksydacyjne działanie tego pierwiastka. Można skorzystać m.in. z zabiegu pielęgnacyjnego 3 w 1 OXYgen oraz oczyszczania wodorowego skóry AQUAgen+.

O Studio Sante

Studio Sante to biowitalne SPA, które kompleksowo dba o zdrowie i dobre samopoczucie. Pozwala zrelaksować się w strefie saun i skorzystać z basenu z krystalicznie czystą, rewitalizowaną wodą. Woda w Studio Sante poddawana jest specjalnemu procesowi filtracji metodą Grandera. Dotyczy to zarówno wody pitnej dostępnej w źródełkach, używanej w Bistro Sante, w gabinetach zabiegowych, jak i zastosowanej w strefie SPA & Wellness – w saunach i basenach. Zastosowanie najnowocześniejszych metod uzdatniania pozwoliło na zachowanie mikrobiologicznej czystości wody bez używania tradycyjnych środków chemicznych. W

Studio Sante można zadbać o poziom biowitalności, relaksując się w kapsule floatingowej czy złotej wypoczywalni Goldarium. Siły witalne można zregenerować, wypoczywając na płytach z czarnej krzemionki wulkanicznej w Ganbanyoku – unikatowej w Polsce, a cieszącej się ogromną popularnością w Japonii, saunie suchej. Płyty po podgrzaniu emitują naturalne promieniowanie podczerwone wnikające w ciało człowieka. Przyspiesza to procesy metaboliczne, poprawia ukrwienie i dodaje energii. Odpoczywając z kolei przez 45 minut w tężni solankowej, można „spędzić” 3 dni nad morzem, nie wyjeżdżając z Warszawy.

Delikatną opaleniznę i dzienną dawkę witaminy D3 zapewnia z kolei Słoneczna łąka i kolagenowa terapia świetlna. Stan głębokiego relaksu, regenerację i wzrost energii witalnej pomaga też osiągnąć muzyka o częstotliwości 432 Hz. Tworzy ona komfortowe warunki do medytacji.
Zdaniem Wojciecha Eichelbergera, twórcy Instytutu Psychoimmunologii: „Studio Sante może być nie tylko ważnym wsparciem dla regeneracji, lecz także przypomnieniem, że regeneracja i doładowanie energetyczne są niezbędne do życia. Nie wolno ich lekceważyć”.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl