fit.pl mobile logo

Pierwszy Technogym Clinic w Polsce

13 grudnia 2022 r. w klubie fitness NJN w Knurowie odbyło się pierwsze spotkanie dla menedżerów klubów fitness w ramach cyklu TECHNOGYM CLINIC. Podczas spotkania Technogym zaprezentował innowacyjne koncepty treningowe, które znacząco podnoszą atrakcyjność oferty klubu oraz pozytywne wpływają na zaangażowanie i retencję klubowiczów.

SkillX czyli trening interwałowy

Pierwszym z nich był SkillX czyli trening interwałowy, prowadzony w małej grupie pod okiem trenera z wykorzystaniem sprzętu i akcesoriów. Trening ten rozwija wiele elementów sprawności fizycznej jednocześnie – siłę, szybkość, zwinność i wytrzymałość. To, co wyróżnia SkillX pośród innych konceptów dostępnych na rynku to stały monitoring tętna użytkowników oraz aplikacja Teambeats. Ułatwia ona trenerom planowanie i prowadzenie zajęć. Dzięki aplikacji trening każdego dnia może być inny, dopasowany do konkretnej grupy lub ukierunkowany na określone cechy fizyczne.

Trening SkillX funkcjonuje z powodzeniem m.in. w studiu SL FIT w Sandomierzu, klubie Artis Wellness Club w Warszawie, studiu Skills28 w Lublinie, klubie Extreme Fitness w Mielcu oraz klubie fitness NJN w Knurowie.
Jak podkreśla Joanna Kłosek, właścicielka klubu NJN, SkillX bije rekordy popularności, a do zajęć ustawia się lista oczekujących. Zajęcia spowodowały umocnienie się społeczności klubu i zwiększyły frekwencję.
Trening obwodowy Biocircuit Technogym

Podczas Technogym Clinic zaprezentowany został również trening obwodowy Biocircuit Technogym. To zestaw maszyn cardio i maszyn siłowych, wyposażonych w sztuczną inteligencję, która prowadzi użytkownika przez cały trening. Z Biocircuit można korzystać w grupie podczas zajęć z trenerem. Może być to również całkowicie bezobsługowy system, gdzie każda osoba realizuje indywidualnie swój przypisany plan treningowy. Dzięki AI nie tworzą się kolejki do sprzętu. System automatycznie przypisuje i rezerwuje miejsce dla danej osoby, uwzględniając obecność innych użytkowników w obwodzie. Dodatkowo trener tworzący trening dla danej osoby może wykluczyć konkretne maszyny lub niektóre partie mięśniowe, uwzględniając jej indywidualne preferencje, schorzenia czy kontuzje. To czyni Biocircuit bardzo bezpiecznym dla użytkowników, niezależnie od ich stopnia zaawansowania.
Trendy i nowości w ofercie

Technogym Clinic był również okazją do wysłuchania prezentacji o trendach fitness i nowościach w ofercie Technogym. Przedstawił ją Michał Ryters, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju rynku B2B w Technogym Polska. Technogym nie spoczywa na laurach i na 2023 rok przygotował wiele nowości. Z pewnością zwrócą uwagę właścicieli klubów i pomogą wyróżnić się na rynku.
Zwieńczeniem spotkania było wystąpienie Dawida Skopiasza, przedstawiciela eFitness. Podzielił się on najnowszymi informacjami o integracji pomiędzy eFitness a mywellness cloud Technogym. Przygotowana integracja zapewnia płynną wymianę danych w czasie rzeczywistym pomiędzy tymi systemami. Stanowi to usprawnienie pracy i dużą oszczędność czasu dla kadry zarządzającej klubem.

Firma ITP S.A. i marka Technogym zamierzają kontynuować organizację tego rodzaju spotkań już w I kwartale 2023. Kolejna lokalizacja, termin oraz szczegóły spotkania zostaną ogłoszone już wkrótce.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl