fit.pl mobile logo

Sieć Zdrofit zwiększyła liczbę lokalizacji w Warszawie oraz w Toruniu

Warszawskie kluby S4 oraz Fabryka Formy w Toruniu dołączyły do sieci Zdrofit, największej sieci fitness w Polsce. Po zmianach sieć Zdrofit posiada aż 93 kluby na terenie całej Polski.

- Kluby S4 i toruńska Fabryka Formy dołączyły do znanej i cieszącej się dużą popularnością marki Zdrofit. Zmiana ta zagwarantuje klientom dostęp do całej sieci, a także standardu usług i obsługi klienta znanych z klubów Zdrofit. To dla klientów mniejszej sieci S4 dobra wiadomość, gdyż poszerza możliwości treningowe o kilkadziesiąt lokalizacji, nie wspominając już o znacznie rozszerzonym portfolio zajęć sportowych – mówi Tomasz Groń, dyrektor zarządzający klubami fitness należącymi do Benefit Systems.

Kluby Zdrofit znajdują się w dogodnych komunikacyjnie punktach, zapewniając klientom łatwy dostęp do bogatej oferty różnych aktywności sportowych. Obecnie z oferty klubów korzystać można w Warszawie, Trójmieście, Szczecinie, Włocławku, Płocku i Kielcach oraz w Toruniu i w Białymstoku. W ramach zorganizowanych zajęć grupowych prowadzone jest blisko sto formatów grupowych zajęć fitness od form kształtujących sylwetkę, poprzez prozdrowotne i relaksacyjne aż po typowo taneczne i powiązane ze sztukami walki. Kluby wyposażone są w bezpieczny, certyfikowany sprzęt do treningów wydolnościowych, siłowych i funkcjonalnych. Zdrofit oferuje także strefy odnowy biologicznej wyposażone w sauny niezbędnych do potreningowej regeneracji organizmu, a w wybranych lokalizacjach można skorzystać z usług świadczonych przez fizjoterapeutów (placówki medyczne Zdrofit Zdrowe Miejsce).

- Rozbudowując naszą sieć uwzględniamy trendy, ale przede wszystkim potrzeby naszych klientów, które monitorujemy regularnymi badaniami. Obserwujemy wzrost zainteresowania usługami fitness oraz wzrost świadomości ich wpływu na profilaktykę i poprawę jakości życia. Dążymy do tego, aby zachęcać do aktywności jak największe rzesze Polaków, dlatego kluczowe dla nas jest minimalizowanie wszelkich barier i obaw związanych z klubami fitness. Propagujemy bezpieczną aktywność fizyczną dodającą ludziom energii i poprawiającą samopoczucie. Chcemy, aby klubowicze ćwiczyli w naszych klubach w duchu równych szans – dodaje Tomasz Groń.

Z tegorocznego raportu MultiSport Index 2023 wynika, że największym wzrostem popularności w ostatnich miesiącach cieszą się kluby fitness i siłownie (zmiana o 11 p.p. w stosunku do poprzedniego badania). Obecnie dla lepszej kondycji psychicznej ćwiczy 42 proc. Polaków, a dla profilaktyki zdrowotnej – co czwarty z nich.
Nowe lokalizacje, które dołączyły do sieci Zdrofit to:

Warszawa Bemowo, ul. Świetlików 3
Warszawa Bielany, ul. Marii Dąbrowskiej 15
Warszawa Mokotów, ul. Puławska 39
Warszawa Sadyba, ul. Nałęczowska 19
Warszawa Ursus, ul. Pużaka 1
Warszawa Ursynów, ul. Koński Jar 6
Toruń, ul. Rydygiera 30/32
Toruń, ul. Żółkiewskiego 15
Białystok, ul. Wrocławska 51b

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl