fit.pl mobile logo

Airtender - urządzenie do pakowania próżniowego

Poznaj nowoczesne produkty do pakowania próżniowego żywności i napojów oraz napowietrzania wina. Airtender to rewolucyjny system, który zdobywa coraz większą popularność na polskim rynku.

Dlaczego system Airtender jest tak wyjątkowy?

Otóż najważniejszym zadaniem pakowania próżniowego jest ochrona jedzenia przed działaniem czynników zewnętrznych, gdyż wpływają one bezpośrednio na obniżenie trwałości produktów. Zawarty w powietrzu tlen oraz mikroorganizmy takie jak grzyby, czy też bakterie przyspieszają zmiany chemiczne – co w efekcie prowadzi do psucia się żywności. Stąd też niezmiernie ważne jest szczelne zamknięcie opakowania. Dlatego właśnie stworzyliśmy system, który w odpowiedni sposób zabezpiecza żywność oraz pozwala przedłużyć jej trwałość. Warto również zaznaczyć, że produkty zamknięte w próżni zachowują głębie smaku oraz aromat wszystkich składników.

Jak wygląda nasz produkt?

Airtender jest niewielkich rozmiarów urządzeniem, które sprawdzi się w każdej kuchni - nie zajmując przy tym dużo miejsca. Jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu posłuży Ci przez bardzo długi czas. Dodatkowo jest wolny od substancji chemicznych takich jak BPA i BPS.

Główne zalety produktów:

✅ Twoja żywność oraz napoje będą aż do 5x dłużej świeże
✅ Zaoszczędzisz pieniądze
✅ Wydobędziesz głębię smaku wina
Nie będziesz marnować jedzenia!
✅ Nie potrzebujesz do tego specjalnych pojemników czy folii – wystarczy dowolny słoik lub butelka z nakrętką.

Airtender_SMpost_Save Money

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Zestaw do przechowywania żywności, który zawiera pompkę próżniową, dziurkacz do pokrywek oraz 3 koreczki (Nanostoppery). Jest to sprzęt ręczny, za pomocą którego wypompujesz powietrze z pojemnika, tworząc wewnątrz naczynia dobre warunki do przechowywania. Użytkowanie zestawu jest banalnie proste. Wystarczy za pomocą dziurkacza wyciąć otwór w nakrętce, następnie umieścić w niej korek i na końcu wypompować powietrze ze słoika. Dzięki temu zabezpieczysz żywność – ograniczając jednocześnie marnotrawstwo jedzenia! Niewątpliwą zaletą zestawu jest możliwość wielokrotnego użycia oraz mycia w zmywarce. Znajdziesz go tutaj https://airtender.pl/collections/sklep/products/food-wine-vacuum-blister-pack

Zestaw do przechowywania napojów, w którego składzie znajdziesz pompkę próżniową oraz 3 koreczki (Nanostoppery). Za sprawą pompki próżniowej Airtender pozbędziesz się powietrza, które przyspiesza proces psucia i utraty świeżości, z kolei koreczki Nanostopper zagwarantują odpowiednią szczelność. Dzięki próżniowemu zamknięciu napoje zachowają swoją świeżość AŻ do 5x dłużej! A dodatkowo możesz przechowywać szklane butelki na leżąco (z wąską szyjką, do których idealnie pasują koreczki) – nie martwiąc się, że ich zawartość się wyleje. Zestaw znajdziesz tutaj: https://airtender.pl/collections/sklep/products/wine-vacuum-pack

AT9441 _Airtender_WineSaving_Aerating_HandPump(1)

Areator wina z pompką, który wydobędzie głębie smaku tego trunku. Napowietrzenie pozwala na szybsze uwolnienie się aromatów i smaków na krótko przed degustacją. Z Aeratorem zrobisz to dosłownie w kilka sekund, dzięki czemu stworzysz czystą eksplozję smaku. Sam możesz kontrolować dodawanie powietrza. Wystarczy, że wlejesz wino do kieliszka i włożysz końcówkę Aeratora. Następnie wpompujesz powietrze. Teraz pozostaje Ci jedynie delektowanie się wspaniałym smakiem i rozkosznym aromatem. Aerator wykonany jest ze stali nierdzewnej. Znajdziesz go tutaj: https://airtender.pl/products/wine-aerator-blister-pack/

Więcej informacji oraz ciekawostek o produktach Airtender:
https://airtender.pl/
https://www.facebook.com/AirtenderPoland

 

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl