fit.pl mobile logo

Gdzie szukać pracy w branży Fitness?

Poznaj najlepsze agregatory pracy oraz inne sposoby na szybkie znalezienie zatrudnienia. Sprawdź, jak możesz się wyróżnić na tle innych kandydatów.

Chcesz pracować jako trener personalny, recepcjonistka w siłowni lub instruktor? Masz doświadczenie w tej branży i dobrze się w niej czujesz? Podpowiemy Ci, gdzie szukać ofert pracy oraz jak skutecznie przebrnąć przez proces rekrutacyjny.

Siłownie i kluby fitness w ostatnim czasie przeszły trudne chwile. Powtarzające się lockdowny, ograniczenia sprawiły, że niektórzy właściciele musieli się posunąć do cięć kadrowych, albo w ogóle zamknęli biznes. Na szczęście w tym roku otworzyło się kilka nowych siłowni i przestrzeni fitness, które dały miejsca pracy osobom z branży.

Ogłoszenia o pracę w agregatorach pracy

W dzisiejszych czasach najwygodniej jest po prostu skorzystać z internetu. Nie radzimy jednak wyszukiwać frazy praca Warszawa, bo liczba stron z ogłoszeniami jest ogromna. Skorzystaj z wygody, jaką zapewniają takie agregatory pracy jak HitPraca.pl. Ich partnerzy, czyli inne serwisy, udostępniają im swoje bazy ogłoszeń. HitPraca.pl, czy Jobimi.com to źródła ofert w każdej branży. Wpisz w odpowiednie okienka miejscowość, która Cię interesuje, a także hasło np. siłownia, instruktor, trener personalny itp. Po kliknięciu w wybraną ofertę nastąpi przekierowanie na stronę partnera, skąd możesz od razu wysłać swoją aplikację.

Jeżeli chcesz być zawsze na bieżąco i wyprzedać konkurencję, podaj swój adres mailowy, by otrzymywać powiadomienia o najnowszych ofertach z danej branży. Możesz także przeglądać ogłoszenia o pracy zagranicznej, zarówno stałej, jak i tymczasowej.

Gdzie jeszcze szukać pracy?

Poza agregatorami pracy dopytuj również w poszczególnych siłowniach i klubach fitness. Możesz pytać osobiście, dzwonić, wysyłać kandydaturę w ciemno mailem lub sprawdzać na stronach internetowych zakładkę "kariera". Poinformuj o Twojej sytuacji znajomych, nie tylko tych związanych z branżą. Być może ktoś z bliskich słyszał o tym, że gdzieś szukają instruktora lub trenera. Poruszając ten temat na żywo i w mediach społecznościowych, może dostaniesz namiar na klub, który dopiero się otworzy i jeszcze nie zdążył skompletować personelu.

Zanim zgłosisz swoją kandydaturę, zrób rozeznanie na temat danej firmy. Jak postrzegają ją pracownicy, jakie opinie mają klienci? Warto ustalić także tryb pracy, ewentualne godziny. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dopytaj, jak firma radzi sobie w przypadku lockdownu. Czy oferuje klientom zajęcia online itp.

Jak zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie?

Dobrym pomysłem jest wyspecjalizowanie się w jednej dziedzinie, konkretnych rodzajach treningów. Przejdź stosowne kursy, szkolenia, które pomogą Ci podnieść kwalifikacje. Pamiętaj, że bardzo ważne są również kompetencje miękkie, umiejętność pracy z klientem, radzenia sobie ze stresem. Przydatne mogą być warsztaty z rozwoju osobistego.

Zaprezentuj się jako osoba zmotywowana, taka, która wie, czego chce. Udowodnij rekruterowi, że sport jest Twoją największą pasją, bo ci, którzy pracują z sercem, są najcenniejszymi pracownikami.

Teraz już wiesz, gdzie możesz znaleźć oferty pracy. Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, we wszystkich dużych miastach regularnie pojawiają się nowe wakaty dla specjalistów w branży fitness. Jeśli wiec szukasz pracy, zacznij działać i sięgnij po to, co chcesz osiągnąć.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl