fit.pl mobile logo

Jak tanio wysłać sprzęt sportowy

Wyjeżdżasz na spływ kajakowy albo planujesz pływać na windsurfingu i chcesz osobno przetransportować sprzęt? Wysłanie go kurierem jest często niemożliwe. Warto znaleźć firmę specjalizującą się w większych przesyłkach. Sprawdzonych przewoźników znajdziesz na stronie Clicktrans.pl.

Serwis Clicktrans.pl łączy osoby i firmy potrzebujące transportu z przewoźnikami z całej Europy. Na Clicktrans to przewoźnicy czekają na twoją przesyłkę. Wystarczy, że poświecisz kilka minut swojego czasu, tworząc ogłoszenie informujące o rzeczy, którą chcesz przewieźć. Po publikacji bezpłatnego ogłoszenia przewoźnicy zaproponują wyceny, a ty wybierzesz najlepszą dla siebie opcję. Przewoźnicy Clicktrans to firmy specjalizujące się w przewozie najróżniejszych rzeczy: sprzętu sportowego, samochodów, rowerów, sprzętu AGD, a także pomagają w organizacji przeprowadzek. W bazie serwisu jest ponad 50 tys. firm, które oferują transport na terenie całej Europy.

Jak znaleźć transport większej rzeczy

W ogłoszeniu wystarczy opisać przesyłkę, podając podstawowe informacje niezwykle ważne dla każdego przewoźnika, czyli wagę przesyłki i jej rozmiar. Użytkownik powinien także wskazać interesujące go terminy transportu oraz poinformować o tym, skąd i dokąd ma być zabrana przesyłka. Warto również podać budżet, którym się dysponuje. A także dodać zdjęcie przesyłki, by wyróżnić swoje ogłoszenie z tysiąca innych w serwisie. Wystawienie ogłoszenia nie jest wiążące. Można nie zdecydować się na żadną z zaproponowanych przez firmy ofert.

Jak wybrać właściwego przewoźnika

Wybierając firmę, która ma przewieźć nasze rzeczy, warto zwrócić uwagę nie tylko na proponowaną przez nią cenę. Serwis Clicktrans oferuje także inne opcje sprawdzenia rzetelności przewoźników. Przede wszystkim firmy znajdujące się w bazie są wcześniej weryfikowane przez serwis. Ponadto, każdy użytkownik może sprawdzić opinie danego przewoźnika pozostawione przez poprzednich klientów. To często najlepsza rekomendacja. Zleceniodawca zawsze może dopytać przewoźników o ubezpieczenie, certyfikaty czy doświadczenie, aby upewnić się, że dana firma spełni jego wymagania.

Tańszy transport wszystkiego

Z Clicktrans można przewieźć dowolną rzecz na terenie Polski i całej Europy. Ceny oferowane przez firmy transportowe są często niższe nawet o 60%. Wynika to z podstawowej funkcji Clicktrans.pl – serwis łączy osoby i firmy potrzebujące transportu z przewoźnikami, którzy i tak jadą w tym samym kierunku. Co to oznacza? Przewoźnik zdobywa dodatkowe zlecenie, zabierając po drodze twoją przesyłkę. Dzięki temu nie wraca pustym samochodem do bazy, niepotrzebnie tworząc korki i emitując CO2. Jest to nie tylko bardziej ekonomiczne, ale również eko! Polski serwis działa od ponad 10 lat. Co więcej, rozwija strony za granicą, prowadząc serwisy dla użytkowników z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech. Przekonaj się, jak łatwo znaleźć transport dla mniej lub bardziej nietypowej przesyłki.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl