fit.pl mobile logo

KSW 64 - zapowiedź gali

To już sześćdziesiąta czwarta gala prestiżowej organizacji mieszanych sztuk walki. Na niej będziemy mogli zobaczyć m.in. pojedynek o pas wagi koguciej Sebastiana Przybysza i Bruno Santosa, a także starcie najsilniejszego człowieka świata - Mariusza Pudzianowskiego z senegalskim zapaśnikiem - Bomardierem, Jak wygląda cała karta walk? Jak układają się kursy bukmacherskie na ten pojedynek? Przedstawiamy zapowiedź KSW 64!

Walka o pas, czyli Przybysz vs. Santos

Zacznijmy od przedstawienia walki wieczoru oraz sylwetek dwóch głównych aktorów main eventu. Sebastian Przybysz po pokonaniu na KSW 59 Antuna Račićia, stanie po raz pierwszy do obrony pasa. Zmierzy się on z 22-letnim Brazylijczykiem - Bruno Santosem. Zakłady bukmacherskie nie pozostawiają złudzeń - faworytem tej walki jest obrońca pasa - Sebastian Przybysz.

Santos jednak zamierza mocno się postawić w tej walce. Tak samo jak Przybysz, walczył on z Antunem Raciciem. Dał on pod koniec grudnia bardzo dobrą walkę, niestety musiał on w tamtym czasie uznać wyższość Chorwata. Na KSW 62 jednogłośną decyzją pokonał Pawłą Polityłę. Jak będzie tym razem? Dowiemy się już 23 października!

Czy tym razem dojdzie do walki gigantów?

Co-main event, czyli walka Mariusza Pudzianowskiego z Serigne Ousmane Dia. Pojedynek do którego miało dojść już w marcu na KSW 59. Senegalski zapaśnik doznał jednak wtedy ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego, co wykluczyło go z tamtejszej gali. W jego zastępstwie, tuż przed rozpoczęciem gali, chęć walki wyraził Serb - Nikola Milanovic. Przegrał on jednak z najsilniejszym człowiekiem świata w dość prosty sposób.

Będzie to na pewno świetne widowisko, na które czeka duża część fanów KSW oraz samego Mariusza Pudzianowskiego. Dla Pudziana będzie to już czternasta walka w tej organizacji, Bombardier dopiero zaczyna swoją historię z KSW. Ma jednak za sobą dwie walki w MMA (obie zwycięskie) w 2020 oraz 2018 roku.

Filip Pejić vs Daniel Rutkowski

Ciekawie zapowiada się walka Chorwata - Flipa Pejicia z Danielem Rutkowskim. Oczywistym faworytem tego pojedynku jest polski zawodnik mieszanych sztuk walki - Daniel Rutkowski. Były mistrz Babilon MMA oraz FEN w wadze piórkowej będzie dopiero debiutował w nowej federacji KSW, jednak nie powinno to wpłynąć na jego styl walki i zaangażowanie. Jego przeciwnik ma za sobą 5 walk w KSW, z czego trzy zakończyły się jego porażką. Jak będzie teraz?

Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk

Zarówno Robert Ruchała, jak i Patryk Kaczmarczyk są niepokonani do tego czasu w zawodowym MMA. Sytuacja ulegnie najprawdopodobniej zmianie już w ten weekend.

Obaj panowie już raz spotkali się ze sobą w walce, w 2018 roku na amatorskim turnieju TFL. Tamten pojedynek decyzją sędziowską wygrał Patryk Kaczmarczyk. Także tym razem zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż bukmacherzy dają zawodnikom jednakowe szanse!

Kogo jeszcze zobaczymy w łódzkiej Atlas Arenie?

Oprócz wspomnianych wyżej zawodników w oktagonie 23 października zobaczymy jeszcze walkę Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem, Michała Pietrzaka z Szamilem Musajewem, Karolinę Owczarz z Sylwią Juśkiewicz, Cezarego Kęsika z Marcinem Krakowiakiem, Alberta Odzimkowskiego z Jasonem Radcliffem oraz walkę Adama Tomasika z Oumarem Sye.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl