fit.pl mobile logo

Natasha Bedingfield

Zobacz, co robi Natasha Bedingfield by zachować urodę i zgrabną sylwetkę
natasha bedingfieldJak Natasha Bedingfield, która nieustannie podróżuje, potrafi zachować tak zgrabną sylwetkę? Jaka jest jej dieta? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.
Angielska gwiazda muzyki pop jest w trasie przez większą część roku. Promocja trzeciego krążka artystki, zatytułowanego „Pocketful of Sunshine” pozostawia niewiele wolnego czasu. Dlatego sposób życia i odpowiednia dieta są dla niej bardzo ważne. Piosenkarka zdradziła niedawno sekrety swojej urody brytyjskiemu magazynowi „OK”.

– Swoją wagą zaczęłam się przejmować mniej więcej od momentu, gdy będąc nastolatką zaczęłam nabierać dodatkowych kilogramów – mówi. – To był najwyższy czas, aby stać się bardziej świadomą.

Ale okazuje się, że piosenkarka daleka jest od katowania się rygorystyczną dietą. – Jem to, na co mam ochotę. Myślę, że jeśli trenujesz, możesz jeść. Miałam kiedyś trenera, który tak mawiał. Kocham wszystko, co czekoladowe, a zwłaszcza ciasto.

A o swoim wyglądzie mówi: – Czasem zdarzają mi się dni, kiedy każde z moich ubrań dobrze na mnie nie leży. Wtedy nie mam ochoty wychodzić z domu. Kiedyś bardziej się bałam tego, co ludzie o mnie pomyślą, ale teraz mniej się przejmuję, szczególnie, że zdałam sobie sprawę z tego, że niektórzy będą cię krytykować bez względu na to, co robisz. Ważne jest dla mnie tylko to, co myślą o mnie ludzie, których kocham.

A oto kilka rad Natashy na utrzymanie ładnej sylwetki:

Ćwiczenia w podróży

Znalezienie czasu na ćwiczenia podczas podróży to niełatwe wyzwanie. Jeśli jestem na miejscu przez tydzień, staram się ćwiczyć codziennie. Podstawą jest utrzymanie dobrej kondycji i wysokiego poziomu energii, szczególnie podczas długiej podróży.
  • Musisz dobrze zaplanować program ćwiczeń
  • Staraj się zatrzymywać w hotelach, które mają siłownię lub park w pobliżu.
  • Zrezygnuj z miejskich autobusów i przesiądź się na rower.

Jedzenie w podróży:

Kiedy dotrę do hotelu, pierwsze co robię to opróżnianie lodówki, a następnie wypełnienie jej lokalną, zdrową żywnością. Odkryłam, że jeśli wcześniej zaplanuje swoje posiłki, łatwiej mi jeść poprawnie.
  • Trzymaj się z daleka od „śmieciowego jedzenia”, czyli fast foodów ( np. hamburger) w mini barach
  • W podróż zawsze staraj się zabrać ze sobą świeży, domowy sok (np. marchwiowo - jabłkowo – imbirowy, który jest ulubionym Natashy)
  • Zabierz zdrowe przekąski np.: niesolone i nieprażone orzeszki oraz suszone owoce

Rady popularnej piosenkarki na pewno przydadzą się nam w długiej podróży. Bo jak wiadomo piosenkarze i kierowcy ciężarówek znają się na podróży najlepiej.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl