fit.pl mobile logo

Popularne rodzaje sneakersów damskich

Popularność sneakersów nie maleje, a wręcz przeciwnie. Nosimy je nie tylko do sportowych stylizacji, ale także do sukienek czy cygaretek. Rynek obfituje w wiele rodzajów tego obuwia, dzięki czemu każda z nas znajdzie model idealny dla siebie.

Fenomen sportowego obuwia

Każda z nas ma w swojej szafie przynajmniej jedną parę sportowych butów. Zabieramy je ze sobą na siłownie czy na zajęcia fitness, ubieramy je kiedy chcemy rano pobiegać przed pracą. Towarzyszą nam także podczas jazdy na rowerze czy leśnych wędrówek, które są dla nas odskocznią od dnia codziennego. Kochamy je właśnie ze względu na wygodę i fakt, że chronią nasze stopy przed urazem spowodowanym nierównym podłożem. Kiedyś klasyczne, wiązane buty dzisiaj są stylowym dodatkiem do każdego stroju, a nietuzinkowe połączenia możemy obserwować na wybiegach sławnych projektantów. Obuwie, które kiedyś mogliśmy założyć głownie do dresu czy leginsów, dzisiaj nosimy z towarzystwie skórzanych ramonesek i lekkich sukienek. Co ciekawe, dotyczy to także tenisówek czy trampek, które w powodzeniem zastępują lubiane przez nas baleriny. W nowej kolekcji CCC znajdziesz wiele modnych sneakersów, które możesz nosić w zależności od nastroju.

biale-sneakersy

Buty do biegania po mieście

Wyobraźmy sobie klasyczne buty, które są nieodłącznym elementem porannego joggingu. Charakteryzuje je przede wszystkim zapewniająca dobrą przyczepność podeszwa oraz oddychający materiał. Przeważnie posiadają elementy wykonane z siateczki, która zapewnia dobrą wentylację. W roku 2021 takie buty nosimy na co dzień, łącząc je w nieoczywiste stylizacje. Dlaczego warto mieć w swojej szafie taki model sneakersów? Przede wszystkim ze względu na niesamowity komfort użytkowania, właśnie ze względu na charakterystyczną dla tego typu butów podeszwę. Ponadto w połączeniu z marynarką idealnie przełamują oficjalny styl, tworząc sportową elegancję, która z jednej strony zapewnia nam swobodę, z drugiej nie traci wyszukanego charakteru. Modele dostępne na rynku to klasyczne płytkie sneakersy oraz te, które zakrywają kostkę. Są to buty przeznaczone dla tych z nas, które nie przepadają za ciężkimi fasonami z grubą podeszwą.

Powrót do lat 90.

Masywne buty na grubej podeszwie były marzeniem każdej nastolatki tamtych czasów, zaliczyły powrót w wielkim stylu, stając się ulubionymi butami celebrytów. Tzw. ugly shoes, zaskakują połączeniami barw, wzorów oraz materiałów. Te z nas, które najbardziej cenią sobie białe sneakersy, mogą wybierać spośród setek modeli, mniej lub bardziej zdobionych. Dla tych, które lubią szaleć z kolorami, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, bo buty te dostępne są praktycznie w każdym kolorze oraz w nieoczywistych połączeniach. Zwierzęce wzory, takie jak skóra węża czy panterka, łączą się z zamszem, tworząc odważne kompozycje. Bawiąc się modą, możemy je nosić do plisowanych spódnic czy kwiecistych sukienek, a jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia. Sportowe buty w połączeniu z żakietem już nikogo nie dziwią. Takie połączenie przyciąga wzrok oraz nadaje charakteru każdej stylizacji.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl