fit.pl mobile logo

Test słuchawek Twins ANC True Wireless

Twins ANC True Wireless to moje pierwsze słuchawki bezprzewodowe. Długo się wzbraniałem, ale wreszcie nadeszła na chwila - stałem się posiadaczem dokanałowych słuchawek bezprzewodowych. W poniższym tekście o tym, jakie miałem obawy, czy były one słuszne i jak ogólnie oceniam słuchawki Twins ANC True Wireless

Już na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie jestem wielkim zwolennikiem słuchawek bluetooth. Moim zdaniem ta technologia pod kątem jakości dźwięku nie może równać się z przewodową. Dlatego bardzo miło zaskoczyłem się jakością dźwięku, jaki oferują słuchawki Twins ANC True Wireless. Fresh N Rebel Twins ANC to kolorowe słuchawki, które poza nietypowym wyglądem oferują ANC, mocną baterię, wygodne sterowanie i bardzo dobre brzmienie.

Słuchawki otrzymujemy zapakowane w eleganckie pudełko w kolorze zgodnym z wybranym produktem. W środku poza słuchawkami umieszczonymi w etui ładującym znajdziemy też krótką instrukcję, kabel do ładowania oraz wymiennie końcówki do słuchawek w różnych rozmiarach.

Słuchawki działają nawet do 9 gdozin, a etui zapewnia nam dodatkowe 30 godzin pracy. 

Słuchawki Twins ANC True Wireless - moja opinia

Twins ANC True Wireless trzymają się w moich uszach idealnie na standardowych wkładkach silikonowych. Słuchawki są bardzo wygodne w codziennej eksploatacji, zwłaszcza podczas aktywności fizycznej, chociaż oczywiście wszystko będzie zależało od ucha. Jeśli jesteśmy miłośnikami biegania możemy liczyć na pomoc dokanałowych słuchawek FnR. Stabilnie utrzymują się na swoim miejscu, ale przy nagłych ruchach głową może się zdarzyć, że słuchawka wysunie się z ucha i wypadnie. Mimo to jestem zdania, że firma tak przemyślała swój produkt, żeby pasował jak największej liczbie osób i to się udało. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń w kwestii komfortu użytkowania.

246350333_611935856626951_5836118770980295610_n

Parowanie z telefonami przebiega szybko i sprawnie, przyciski pracują zgodnie z oczekiwaniami, czyli mają odpowiedni skok i zawsze mamy pewność, czy coś zostało przyciśnięte, czy nie.

Na uwagę zasługuje też funkcja ANC, która zapewnia duży komfort, gdy podczas pracy chcemy odciąć się od hałasów z otoczenia. W tym modelu opcja ta zasługuje na dużą pochwałę. Jeśli będziecie chcieli skorzystać z tej opcji- wystarczy, że dwukrotnie dotkniecie lewą słuchawkę. Słuchawki Twins ANC są idealnym przykładem tego, jak powinno funkcjonować aktywne wygłuszanie. To nie jest tylko funkcja na papierze, a w pełni działająca technologia.

Po wewnętrznej stronie słuchawek umieszczono czujnik zbliżeniowy, pozwalający wstrzymywać i wznawiać muzykę, jeśli na chwilę wyjmiemy „pąki” z uszu. Rozmiar pozwala łatwo sterować zestawem – bez problemów trafimy w panele dotykowe. Po włożeniu słuchawek do uszu słyszymy cichy sygnał mówiący o nawiązaniu połączenia Bluetooth i – jeśli niedawno jej słuchaliśmy – muzyka zostaje odtworzona od ostatniego momentu.

246255234_383637760074228_7546968240708779936_n 

Sterowanie Twins rozwiązano w najprostszy możliwy sposób: oba „pąki” obsługują dotykowe komendy i tak:

 • dwukrotne stuknięcie lewej słuchawki przełącza nas pomiędzy ANC/Ambient/Normal,
 • trzykrotne – gaming mode on/off,
 • dwukrotne dotknięcie prawej – play/pause,
 • trzykrotne – następny utwór.

Kolejną ciekawostką związaną z działaniem słuchawek są ich mikrofony, dla mnie działają celująco, chociaż nadają głosowi charakterystyczny głęboki i cyfrowy dźwięk, to jednak poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi warunkami i nie pozwolą przedostać się szumom i hałasom, które mogłyby zrujnować naszą rozmowę.

Słuchawki ładują się w etui, dzięki czemu nie zgubimy słuchawek podczas ładowania. Etui również zasługuje na dużą uwagę ze względu na swój design. Otwiera się w nim cała klapka, przez co w wygodny sposób mamy dostęp do całych słuchawek. Gdy sparujemy z nimi telefon, będziemy mieć pewność, że przy każdym otwarciu od razu połączą się z urządzeniem. 

Słuchawki świetnie spisują się podczas strumieniowania muzyki i mobilnego oglądania filmów w dowolnych warunkach.

246210283_866110870942624_2535257369694473085_n

Dawno nie miałem do czynienia ze słuchawkami, które nie dość, że potrafią wyróżnić się na tle tysięcy innych modeli, to jeszcze brzmią sensownie bez konieczności stosowania żadnych modyfikacji, oferują proste sterowanie, sprawnie działające ANC ze świetnym trybem transparentnym i mocną baterię – do tego w rozsądnej wycenie.

Twins ANC True Wireless - zalety

 • Komfort i pewność leżenia w uchu
 • Świetny design
 • Mocna bateria
 • Rozsądne, uniwersalne zestrojenie
 • Niezłe ANC
 • Tryb gamingowy
 • Automatyczne pauzowanie muzyki po wyjęciu słuchawek z ucha
 • Bardzo wygodna obsługa

 

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl