fit.pl mobile logo

Konwencja FitStyle Summer 2016!

27 - 28 sierpnia 2016 - to daty, które każdy miłośnik fitness i zdrowego stylu życia musi koniecznie zapisać w swoim kalendarzu. W ostatni weekend sierpnia fitnessowa rodzina spotyka się w Radomiu, by aktywnie pożegnać wakacje na Międzynarodowej Konwencji FitStyle Summer 2016  
Przez dwa dni Radom zmieni się w stolicę polskiego fitness. W organizowanej po raz kolejny Międzynarodowej Konwencji Fitstyle wezmą udział nie tylko pasjonaci aktywnego spędzania czasu, dla których ruch to styl życia, ale również profesjonalni instruktorzy. Na zaproszenie FitStyle po raz kolejny odpowiedziały gwiazdy światowego fitness: Jessica Exposito, Jose Exposito Lozano, Paweł Oracz, Abby Aouragh,  dr Jola Ignaszewska-Kuechbauch oraz cała plejada polskich prezenterów fitness, m.in. Marta Wawszczyk, Ewelina Usarek, Krystian Gronek, Andżelika Jeżewska, Martyna Rapp i wielu innych!

Zaproszenie do współpracy przyjęły wiodące szkoły obecne na polskim rynku fitness:
  • FitnessUniversity
  • Zumba Fitness
  • Creative Professional Fitness
  • Kuźnia Trenerów
  • JumpIt

Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Summer był prawdziwym świętem fitness i tańca.

Urozmaicony program pozwoli każdemu wybrać interesującą dla siebie opcję. Miłośnicy tańca, będą tańczyć do woli podczas lekcji prowadzonych przez Jessicę Exposito, Pawła Oracza, Abby Aouragh czy Ewelinę Usarek. W programie nie zabraknie lekcji wzmacniających poprowadzonych przez dr Jolantę Ignaszewską Kuhbauch, instruktorów Kuźni Trenerów czy Martę Wawszczyk, czy funkcjonalnych takich jak FUNCTIONAL Step w wykonani Krystiana Gronka czy Tabata Training, który poprowadzi Krzysztof Blank. Podczas konwencji uczestnicy będą mogli zapoznać się z zajęciami XT 29, które poprowadzi Jose Exposito oraz JumpIt, czyli fitness na trampolinach. 

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalne miejsce, w którym uczestnicy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, wymienić doświadczenia. To również doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness i tańca, by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów. Dla uczestników to doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness oraz tańca, by z eventu wrócić do pracy w klubie z głowami pełnymi nowych pomysłów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, aby FitStyle Summer 2016  był prawdziwym świętem fitness i tańca!

 

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalne miejsce, w którym instruktorzy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, oraz doświadczeniem. Dla uczestników to doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness oraz tańca,  by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Summer był prawdziwym świętem fitness i tańca.KUP BILET

 

W sobotę 27 sierpnia, o godzinie 18:00, odbędzie się Maraton Zumby, który również świętuje swój jubileusz. To już dwunasta edycja Maratonu, który od początku towarzyszy Międzynarodowej Konwencji FitStyle. Gwiazdą maratonu będzie Jessica Exposito. Na scenie wystąpi również czołówka polskich instruktorów zumby, którzy porwą do wspólnego, energetycznego tańca każdego. Jeśli znasz zumbę, wiesz już, że to niezwykła fuzja aerobiku i tańca inspirowana latynoskimi rytmami. Jeśli jeszcze jej nie spróbowałaś, nie trać czasu i weź udział w naszym maratonie zumby Gwarantujemy, że po trzech godzinach będziesz chciał więcej!W konwencji FitStyle Summer udział może wziąć każdy – bez względu na to czy jest instruktorem fitness z długoletnim stażem, dopiero stawia pierwsze kroki na instruktorskiej ścieżce lub jest amatorem, na co dzień ćwiczącym w klubie fitness. Konwencja FitStyle Summer jest przeznaczona dla każdego kto kocha ruch i chce być po prostu FIT.

Godzina 19 wcale nie kończy pierwszego dnia na konwencji Fitstyle Summer. W program konwencji po raz kolejny wpisany został wieczór integracyjny FitStyle Summer Night w klimatach Gorączki Sobotniej Nocy, podczas której wszyscy uczestnicy będą mogli bawić się, relaksować i świętować fitness. Impreza integracyjna to doskonała okazja na zbliższe poznanie się, zacieśnienie kontaktów i integrację z innymi miłośnikami fitness.

Cennik:

Wejściówka dwudniowa – 150 zł

Wejściówka jednodniowa (sobota lub niedziela do wyboru) – 100 zł

Maraton Zumba

2,5 godziny świetnej zabawy – 20 zł 
KUP BILET
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl