fit.pl mobile logo


Rowerem przez świat od najmłodszych lat?

Rower to dobry pomysł na prezent dla dziecka, niezależnie od okazji. Jazda na nim rozwija zdolności motoryczne oraz pomaga zapanować nad równowagą, co jest przydatne w codziennym życiu. Warto jest więc zainwestować w przyszłość swoich dzieci. Prócz dobrych wspomnień, można młodemu rowerzyście podarować ciekawą pasję oraz przyczynić się do poprawy jego kondycji fizycznej i umysłowej. Decydując się jednak na rower dla dziecka, należy zwrócić uwagę na rozmiar jednośladu oraz jakość wykonania.

Czy to urodzinowa niespodzianka czy mikołajkowy upominek - zawsze warto podarować swojemu dziecku prezent w postaci roweru, dzięki któremu będzie mogło tworzyć piękne wspomnienia. To pozwoli na odkrywanie świata na własnych zasadach, co może pozytywnie wpłynąć na rozwój osobisty dziecka. Jazda na rowerze stymuluje pracę mózgu, a także uczy spostrzegawczości oraz samodzielności.

Jednoślady muszą być jednak odpowiednio dostosowane do potrzeb pociech, aby mogły one w odpowiednich warunkach rozwijać swoje pasje i zdolności. Marka STORM wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i oferuje linię rowerów specjalnie stworzoną dla najmłodszych rowerzystów. – W naszej ofercie znajdują się trzy modele rowerów dziecięcych. Co jest jednak najważniejsze, ich rozmiary są odpowiednio dopasowane do wzrostu pociech w wieku od 5 do 12 lat. Warte uwagi jest też to, że rowery Daisy są dostępne w wersji jednobiegowej, jak i trzybiegowej. To pozwala na dobranie jednośladu odpowiednio do umiejętności młodszych rowerzystów – wyjaśnia Adam Ziętek, właściciel STORM. Dbamy o to, żeby każdy rower schodzący z taśmy produkcyjnej, był bezpieczny w użytkowaniu. Po zakończeniu etapu produkcyjnego, sprawdzamy wszystkie jednoślady pod kątem jakościowym oraz technicznym – dodaje założyciel marki.

Dobrze dopasowany rower będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka. Jazda na nim dla rozwijających się pociech może być świetną rozrywką, połączoną z poprawą umiejętności utrzymania równowagi. Starszym dzieciom, rower daje z kolei możliwość aktywnego spędzania czasu nie tylko z rodziną, ale także z przyjaciółmi.
Jednoślad dla dziecka może być narzędziem do odkrywania otaczającej rzeczywistości i poznawania świata w ciekawy sposób. Przy jego wyborze, warto zwrócić uwagę nie tylko na rozmiar kół, ale także na jakość wykonania. Ponadto, istotny jest dobór odpowiedniego siodełka, przerzutek, oświetlenia i dzwonka, który dla najmłodszych pociech jest szczególnie ważny. Warto pomyśleć również o koszyku czy bagażniku. Wtedy pierwsza podróż młodego rowerzysty na jednośladzie będzie nie tylko komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.

Jazda na rowerze poprawia kondycję fizyczną oraz wpływa na lepsze samopoczucie dziecka. Jest również szansą do pokonywania swoich ograniczeń. Najważniejsze, aby świadomie wprowadzać dziecko w rowerowy świat, pokazując jego piękno, przy okazji zwracając uwagę na to, jak odpowiedzialnie i bezpiecznie korzystać z jednośladu.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl