fit.pl mobile logo

Kobiecość otulona zapachem - nowa linia perfum w olejku

Kobiecość – temat, który jak chyba żaden inny na świecie jest obecny od zawsze i niemal wszędzie. Kobiecość w literaturze, sztuce, muzyce, modzie, ale przede wszystkim taka prawdziwa z życia codziennego niezmiennie fascynowała i nadal fascynuje. Mimo że w każdej epoce była kojarzona z czymś innym, zawsze była elektryzująca, przyciągająca, czasem nieco tajemnicza. Raz kojarzona z eterycznością, delikatnością i subtelnością, raz z erotyzmem i wszystkim, co sensualne, a znów innym razem z pewnością siebie, kobietą-wampem lub businesswoman. Niezależnie od tego jak na przestrzeni lat zmieniał się ideał kobiecości pewne jest jedno - zawsze łączyła się ona ze zmysłami, a szczególną rolę odgrywa tu zmysł węchu.

Magia otaczającego zapachu

Od tysięcy lat kobiety przykładały wagę do tego jaki zapach się wokół nich roztacza. Nie bez powodu! Potrafi on podkreślić tajemniczość, dodać pewności siebie, stworzyć niepowtarzalny nastrój. Zapachy podkreślają naszą osobowość i wyrażają emocje, pozwalają też czuć się wyjątkowo. Ślady istnienia zapachu oraz jego bezpośredniego wpływu na naszą historię odkryto w znaleziskach pochodzących z najbardziej odległych kultur. Wierzono w ich duchową moc, nadawano im znaczenie magiczne, przypisywano nadprzyrodzone działanie. Dziś perfumy są sposobem na wyrażenie naszej osobowości, uczuć, marzeń i przyzwyczajeń. Odzwierciedlają nasz charakter i styl życia, a także poniekąd mówią o wyznawanych wartościach. Perfumy pozwalają kobietom odnaleźć swój temperament i sex appeal. Niektóre zapachy zapamiętujemy do końca życia, ich magia przywołuje najdalsze wspomnienia – przypominają nam bliskich lub szczególne wydarzenia. Perfumy dobrej jakości tworzą aurę pożądania i luksusu. Zapachy perfum towarzyszą nam każdego dnia. Są niezwykle modnym dopełnieniem i pewnego rodzaju podsumowaniem całości osoby.

Często mylnie twierdzi się, że perfumy pochodzą z Francji. Tak naprawdę źródeł powinniśmy szukać w krajach Wschodu. Do tej pory m.in. Indie często kojarzą się z cudownymi zapachami, które dosłownie otulają zmysły i pozostawiają po sobie „długi ogon”. Nie są to zapachy, które szybko ulatują – one się w pewien sposób scalają z noszącą je kobietą, tworząc jej dopełnienie. Różnica między takimi zapachami, a znanymi nam z drogeryjnych półek polega na sposobie ich komponowania. Te najwspanialsze, najbardziej trwałe i cenne stworzone są na bazie olejków. Rzadko też występują w popularnej formie buteleczek z atomizerem. Perfumy w formie olejku to znana i stosowana od tysięcy lat metoda na zapach, który jest na tyle trwały, że staje się drugą skórą.

Perfumy w olejku – Ayurwedyjska innowacja

Firma Sattva będąca jedną z najważniejszych marek, która przeszczepia na rynek polski najwspanialsze kosmetyczne osiągnięcia krajów indyjskich stworzyła nową linię perfum w olejku. Jest to nowość na polskim rynku, która pozwoli cieszyć się czystą kobiecością w nowym, nieznanym nam dotąd wymiarze. Otulenie się zapachem, który stapia się z naszą skórą i naturalnie towarzyszy nam przez wiele godzin od aplikacji produktu to luksus, który stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym.

Indyjskie perfumy w olejku Sattva o niepowtarzalnym aromacie i znakomitej trwałości, produkowane są według receptury Ayurvedyjskiej. Poręczna, szklana buteleczka zmieści się bez problemu w każdej torebce, więc gdy tylko poczujesz taką potrzebę, niezależnie od tego, gdzie jesteś możesz z nich skorzystać, a aplikator typu roll on zapewnia łatwą aplikację. Perfumy nie zawierają alkoholu, dzięki czemu nie wysuszają skóry. Tak wyjątkowe perfumy warto też stosować w taki sposób, by jeszcze bardziej podkreślić ich głębię. Szczególnie polecane jest nałożenie perfum na tzw. miejsca pulsujące - nadgarstki, zagięcia łokci, strefy znajdujące się za uszami. Dzięki temu będą one nieustannie rozkwitać i rozwijać swoje nuty zapachowe.

Perfumy Sattva to pięć zapachów inspirowanych Indiami, spośród których z pewnością wybierzesz te, które w pełni będą podkreślały Twoją kobiecość, pozwolą Ci poczuć się pewną siebie i wydobędą to, co w Tobie najpiękniejsze!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl