fit.pl mobile logo

Pomysły na prezent dla każdej fanki makijażu -podpowiadamy co wybrać

Każdego roku mamy wiele okazji, by obdarować bliskie sobie osoby wyjątkowymi upominkami. Dla większości z nas znalezienie idealnego podarunku często jest dość trudne. Warto więc zastanowić się, czym interesuje się osoba, którą chcemy obdarować. Często kobiety to prawdziwe fanki makijażu. Jeżeli więc dziewczyna, dla której szukamy podarunku, zalicza się do tej grupy, otwiera się przed nami wiele możliwości. Jaki prezent kupić fance makijażu? Przedstawiamy sprawdzone pomysły.

Zestaw kosmetyków do makijażu

Osoby, które nie mają zbyt dużej wiedzy na temat kosmetyków, chcąc kupić przydatny prezent fance makijażu, mogą sięgnąć po gotowy zestaw do makijażu. W takim secie możemy znaleźć na przykład tusz do rzęs i puder lub zestaw do makijażu oczu składający się z maskary, bazy pod tusz, a także eyelinera oraz wielu innych produktów. W przypadku, kiedy interesujemy się makijażem i wiemy, jakie marki lubi osoba, którą chcemy obdarować, możemy kupić jej kosmetyk, o którym zawsze marzyła. 

Z pewnością, każda fanka makijażu ucieszy się z produktów takich jak tusz do rzęs, baza pod tusz, pomadka, błyszczyk, eyeliner, bronzer, puder, mydełko do brwi czy palety cieni do powiek. Jedynie podkład i korektor to kosmetyki, które muszą być idealnie dopasowane do koloru skóry osoby, która będzie z nich korzystała, dlatego mogą mnie sprawdzić się jako prezent, jeżeli nie trafimy z ich odcieniem.

Gadżety do makijażu

Podczas wykonywania makijażu korzystamy nie tylko z kosmetyków, ale również wielu innych dodatkowych gadżetów. Mogą być one więc doskonałym pomysłem na prezent dla fanki makijażu. Każda kobieta z pewnością ucieszy się z funkcjonalnej i pojemnej kosmetyczki, w której będzie mogła przechowywać wszystkie swoje ukochane kosmetyki, nie tylko podczas podróży, ale również w domu. 

Dobrym pomysłem na prezent dla fanki makijażu jest również kupno zestawu pędzli lub pojedynczych pędzelków, ponieważ z pewnością ułatwią jej wykonywanie nawet najbardziej wymagającego make-upu. Wśród pozostałych gadżetów przydatnych w makijażu, które sprawdzą się również na prezent, można wymienić podświetlane lusterko, organizer kosmetyczny czy gąbeczki do makijażu.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Żeby makijaż dobrze się prezentował, nasza twarz musi być zadbana i dobrze nawilżona. Dlatego fance makijażu możemy kupić również kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a więc krem na dzień, na noc, tonik czy żel lub piankę do mycia twarzy. Przed wykonaniem pełnego make-upu często nakładamy również bazę. Dlatego taki produkt także może być prezentem. Z kolei preparatem trzymającym cały makijaż w ryzach jest specjalna mgiełka utrwalająca, którą również możemy sprezentować bliskiej nam osobie.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl