fit.pl mobile logo

Super niezbędnik na co dzień

Mokre plamy pod pachami i nieprzyjemny zapach potu to kłopoty, które dotyczą wielu osób każdego dnia. Dowiedz się jak zachować świeżość przez cały dzień i z ułatwieniem sprostać wszystkim zadaniom!

Pot zawiera mocznik, kwas mlekowy, węglowodany, tłuszcze, związki mineralne (np.: potas, wapń, magnez, żelazo). Jego skład, a także zapach zależy m.in. od spożywania przez nas pokarmów, warunków klimatycznych, czynników hormonalnych, schorzeń, intensywności życia dnia codziennego. Panujące ciepło w pomieszczeniach, czy na zewnątrz, stres albo wysiłek fizyczny sprawiają, że gruczoły potowe pracują o wiele intensywniej i wydzielają więcej potu i brzydkiego zapachu. Pamiętaj, że pocenie się to naturalny proces w organizmie, pozwalający utrzymać prawidłową temperaturę ciała. Kiedy ta się zwiększa uaktywniają się gruczoły potowe i dzięki temu organizm jest w stanie utrzymać stałą temperaturę ciała, zapobiegając przegrzaniu.

Człowiek w normalnych warunkach wydziela średnio 0,1-1 litra potu na dobę, jednak podczas upałów albo w warunkach stresowych lub zimą w okresie grzewczym, gdy w pomieszczeniach oraz komunikacji miejskiej panuje wysoka temperatura, pocenie może ulec kilkukrotnemu zwiększeniu. Ma to swoje konsekwencje. Emanuje brzydki zapach potu, często mogą powstać plamy na ciele i ubraniach, szczególnie gdy stosujemy powodujące to kosmetyki z tzw. „niższej półki”.

Jak starać się sobie radzić ?

W nadmiernej potliwości warto spróbować „prababcinych” sposobów, np.: płukania stóp i dłoni oraz kąpieli całego ciała w wodzie z dodatkiem wywaru z szałwii, kory dębu lub hyzopu. Warto także zastosować niezbędnik codziennego użycia, czyli wypróbowany, dobrej klasy dezodorant.

Super Deo to nie jest zwykły dezodorant. Ten dezodorant jest wykonany z wysokogatunkowej krystalicznej skały, dlatego jest tak doskonały. To nie imitacja, to w 100 % produkt oryginalny, chwalony przez stałych użytkowników. Zapewni właściwą ochronę przed przykrym zapachem, zapewniając uczucie świeżości przez cały dzień. Super Deo jest delikatny i idealny dla skóry wrażliwej, nie zawiera alkoholu, nie podrażnia. Nie zostawia plam na ciele i ubraniach, a jego wysoką jakość gwarantuje niemiecka marka Reutter. Nie oziębia pach jak wiele innych dezodorantów. Ekonomiczny - wystacza na rok. Do pach, stóp dla kobiet, mężczyzn, młodzieży. Wybierasz się na przykład na siłownię? Zastosuj sprawdzony, pełnowartościowy superdezodorant Super Deo, gdyż ten doskonale sprawdzi się dla osób aktywnych fizycznie, dzięki swojej sprawdzonej formule. Testowany dermatologicznie.
Brzydki zapach pach i stóp to wstydliwa dolegliwość, nad którą starajmy się zapanować.

Wydajesz pieniądze? Staraj się o dobry, wypróbowany produkt.

Doskonałemu dezodorantowi Super Deo z wysokogatunkowej skały krystalicznej zaufało wielu wymagających użytkowników.

Super Deo jest dostępny w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
alexandraivanova13

Dziewczyny, bardzo przytyłam podczas ciąży, ale zaraz po porodzie postanowiłam to naprawić. Keto pomógł mi. Daję link, studium http://tokilb.com/u15k

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl