fit.pl mobile logo

Witamina C w pielęgnacji twarzy: jakie kosmetyki warto wypróbować?

Witamina C to składnik powszechnie stosowany w branży kosmetycznej, znany ze swoich dobroczynnych właściwości, jeśli chodzi o pielęgnację skóry, Czytając niniejszy artykuł, dowiesz się, jakie kosmetyki z witaminą C warto wypróbować w codziennej pielęgnacji twarzy.

Żel do mycia twarzy z witaminą C - oczyszczanie i odświeżenie skóry

Żel do mycia twarzy z witaminą C to kosmetyk, który wyróżnia się przede wszystkim swoją skutecznością w oczyszczaniu i odświeżaniu skóry. Dzięki zawartości kwasu askorbinowego, który działa jako antyoksydant, żel doskonale oczyszcza pory, usuwa zanieczyszczenia, makijaż i nadmiar sebum. Ponadto, witamina C, która jest składnikiem aktywnym żelu, działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę, dzięki czemu po umyciu twarzy żel pozostawia uczucie świeżości. Regularne stosowanie tego rodzaju żelu może przyczynić się do poprawy kondycji skóry, szczególnie w przypadku tej pozbawionej blasku.

Płyn micelarny z witaminą C - skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i makijażu

Płyn micelarny z witaminą C to kosmetyk, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia, w tym resztki makijażu, pozostawiając skórę czystą i świeżą. Dzięki zawartości mikrocząsteczek nazywanych micelami, które działają jak magnesy, przyciągając zanieczyszczenia i sebum, z łatwością usuwa on nawet wodoodporny makijaż, nie podrażniając skóry. Witamina C zawarta w kosmetyku działa przeciwutleniająco, chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i wpływając na redukcję oznak starzenia. Płyn micelarny z witaminą C jest również delikatny dla skóry, nie powoduje jej podrażnień i pozostawia uczucie odświeżenia i nawilżenia.

Krem z witaminą C - nawilżenie i odżywienie skóry

Krem z witaminą C to kosmetyk, który oferuje skórze głębokie nawilżenie i odżywienie. Dzięki zawartości kwasu askorbinowego, który pobudza produkcję kolagenu, krem z witaminą C wpływa na poprawę elastyczności i sprężystości skóry, a także redukcję zmarszczek. Krem z witaminą C zawiera często również składniki nawilżające i odżywcze, takie jak kwas hialuronowy czy olej jojoba, które pomagają zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry oraz zapobiegają jej przesuszeniu. Regularne stosowanie kremu z witaminą C prowadzi do poprawy jakości skóry oraz jej wyglądu, nadając jej zdrowy, promienny i młodzieńczy blask.

Serum z witaminą C - redukcja przebarwień i zmarszczek

Witamina C do twarzy w postaci serum to kosmetyk, który jest znany ze swojego dobroczynnego działania w kontekście przebarwień i zmarszczek. Dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym, chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, przyspieszających proces starzenia. Ponadto, kwas askorbinowy pobudza syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna, a zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu. Warto także podkreślić, iż witamina C blokuje enzym odpowiedzialny za produkcję melaniny, co przyczynia się do redukcji przebarwień. 

Maseczka z witaminą C - regeneracja i witalizacja skóry

Maseczka z witaminą C to kosmetyk, który zapewnia regenerację i witalizację skóry. Dzięki kwasowi askorbinowemu, maseczka działa na cerę odmładzająco, redukując zmarszczki oraz przywracając skórze młodzieńczy blask. Witamina C to również jako silny antyoksydant, chroniący skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, co przyczynia się do ogólnego oczyszczenia i witalizacji skóry. 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl