fit.pl mobile logo

Zacznij podobać się sobie dzięki liposukcji wodnej Body Jet

Statystyki mówią o tym, że 25% Polek jest niezadowolonych ze swojej sylwetki, a około 55% pragnie coś zmienić w wyglądzie. Niestety, bardzo często, sama dieta i ćwiczenia fizyczne nie przynoszą satysfakcjonujących efektów i bardziej zniechęcają niż zachęcają do dalszych starań. W samoakceptacji pomagają takie zabiegi, jak liposukcja wodna Body Jet, która pozwala na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej i widoczne wyrzeźbienie ciała. Warto jednak zaznaczyć, że liposukcja nie jest metodą odchudzania, a zabiegiem dodatkowym, który ma na celu poprawienie wyglądu sylwetki. Ważne jest jednoczesne zadbanie o zdrowe odżywianie i ruch.

Liposukcja wodna – hit w medycynie estetycznej

Zabieg odsysania tłuszczu od dawna cieszy się popularnością w medycynie estetycznej. Jednak nie zawsze był tak bezpieczny, jak teraz. Najnowsze metody liposukcji niosą ze sobą minimalne ryzyko niepowodzenia, są niezwykle precyzyjne i o wiele mniej inwazyjne niż tradycyjna liposukcja – zapewniają eksperci z katowickiego i krakowskiego Centrum DER-MED.

Odsysanie tłuszczu stosowane jest w celu:

 • wyszczuplenie i wyrzeźbienia ciała – uzyskania określonego konturu sylwetki,
 • modelowania sylwetki w konkretnych obszarach opornych na dietę i ćwiczenia, np. na udach, brzuchu lub biodrach,
 • wspomagania efektów odchudzania.

Liposukcja wodna to jedna z najskuteczniejszych nowoczesnych metod liposukcji. Jest bezpieczna i mało inwazyjna, a przy tym pozwala na usunięcie znacznych ilości tłuszczu. Jak to się dzieje, że liposukcja wodna ma tak łagodny przebieg? Cała procedura jest bardzo delikatna – tłuszcz najpierw poddawany jest działaniu wody, a dopiero potem usuwany z organizmu. Specjalny roztwór wodny podawany jest pod ciśnieniem, co powoduje łatwe oddzielenie komórek tłuszczowych od tkanki łącznej.

Body Jet – zabieg dwa w jednym

Body Jet pozwala na bezpieczne usunięcie nawet 3 litrów tłuszczu na 100 kg masy ciała. Co więcej, delikatny sposób usuwania tkanki tłuszczowej sprawia, że może być ona wykorzystana do zabiegu wypełniania. Komórki tłuszczowe zachowują swoją strukturę i żywotność, dlatego mogą posłużyć do modelowania sylwetki za pomocą przeszczepu tłuszczu do innych partii ciała, które wymagają wypełnienia, podniesienia i ujędrnienia. W ten sposób za pomocą własnego tłuszczu można powiększyć piersi czy nadać krągłości płaskim pośladkom.

Redukcja tkanki tłuszczowej i co dalej? Zadbaj o efekty!

Liposukcja to zabieg, który przynosi widoczne i trwałe rezultaty, ale bez naszych starań efekty te mogą nie utrzymać się tak długo, jakbyśmy tego chciały. Dlatego należy bezwzględnie stosować się do pozabiegowych zaleceń lekarza oraz przestrzegać kilku ważnych zasad, aby redukcja tkanki tłuszczowej utrzymywała się, jak najdłużej.

Zalecenia po zabiegu liposukcji wodnej Body Jet:

 • stosowanie specjalnego ubrania uciskowego, co zapobiega powstawaniu krwiaków i obrzęków oraz przyspiesza zrastanie się tkanek i właściwe ich ukształtowanie,
 • jak najszybszy powrót do aktywności fizycznej (należy rozpocząć od umiarkowanego ruchu, np. spacerów),
 • w niektórych przypadkach warto wykonać dodatkowo zabiegi ujędrniające, które poprawią wygląd skóry w miejscach poddanych liposukcji,
 • wprowadzenie zdrowego stylu życia – spożywanie dużej ilości warzyw i owoców, rezygnacja z fast foodów, zaprzestanie palenia papierosów, regularna aktywność fizyczna, co wspomoże naturalne procesy regeneracyjne w organizmie i zapobiegnie ponownemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

Liposukcja wodna to znakomity sposób na wzmocnienie efektów odchudzania i treningów. Dowiedz się więcej na temat tej rewolucyjnej metody wyszczuplania: https://krakow.dermed.pl/pl/zabiegi/liposukcja-body-jet/

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl