fit.pl mobile logo

#Zostańwdomu 7 kroków do idealnej cery podczas kwarantanny

Regularna pielęgnacja skóry twarzy jest zawsze istotna, niezależnie od pory roku, trendów czy Twojego trybu życia. Jednak zdarza się, że w ciągu tygodnia brakuje nam czasu dla siebie: ekspresowy poranny prysznic, kilka minut oczyszczania twarzy, szybka aplikacja kremu, lekki makijaż i już wychodzimy z domu. A ponieważ wiosna tego roku wyróżnia się długotrwałą izolacją, wykorzystaj ten czas najlepiej, jak potrafisz i zadbaj o swoją skórę. Przygotowaliśmy dla Ciebie 7 wskazówek, aby Twoja twarz wyglądała promiennie nawet, jak jesteś w domu!

1. Zrób swój kalendarz pielęgnacji

Przyznaj szczerze, ile słoików masek, kremów, peelingów czekają, aż zaczniesz je testować?  Zrób beauty porządki i stwórz swój kalendarz pielęgnacji twarzy: intensywne oczyszczanie
w poniedziałek, nawilżanie i odżywianie we wtorek, środę - maska , na czwartek zaplanuj peeling, a w piątek zorganizuj sobie domowe spa.

2. Magiczne produkty – serum

Masz wrażenie, że Twoja skóra pomimo dotychczasowej pielęgnacji, wymaga czegoś specjalnego? W takim razie warto wprowadzić do niej serum do twarzy. W szybkim tempie, bez długotrwałych i pracochłonnych zabiegów serum sprawi, że uzyskasz efekt gładkiej i odświeżonej skóry, a przede wszystkim pomoże zredukować pojawiające się gdzieniegdzie pierwsze zmarszczki, linie i załamania.

3. Sekret młodej skóry – peeling

Ważnym elementem w pielęgnacji jest peeling, czyli złuszczanie martwego naskórka oraz usuwanie wszelkich zanieczyszczeń znajdujących się na powierzchni skóry. Tego rodzaju zabieg idealnie ją odświeży i oczyści. Jednak należy zwrócić uwagę, aby złuszczanie skóry było skuteczne i jednocześnie delikatne, żeby jej nie uszkodzić.

4. Tylko lekkie formuły

Po dokładnym oczyszczeniu skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia. Aby nawilżyć i odżywić skórę sięgnij po krem o lekkiej formule. Wystarczy codziennie aplikować krem zarówno na dzień, jak i na noc w niewielkiej ilości delikatnymi masującymi ruchami. Warto zaznaczyć, że podczas kwarantanny lepiej zrezygnować z ciężkich kremów, bo takie formuły mogą wywoływać niedoskonałości cery.

5. Tonizacja – to podstawa

Niestety często pomijamy ten krok w naszej codziennej pielęgnacji. Tonizacja jest niezbędna po demakijażu/oczyszczeniu skóry i przed aplikacją kremu. Tonik wspomaga odpowiednie nawilżenie i odżywienie, reguluje wskaźnik PH (kwasowości skóry), co zmniejsza wrażliwość skóry oraz zmywa pozostałości po kosmetykach oczyszczających.

6. Nałożenie maski zrobi efekt WOW

W ciągu tygodnia zanieczyszczenia, sebum i resztki makijażu gromadzą się na skórze Twojej twarzy. Dlatego nałożenie maski dostarczy Twojej skórze wszystkich brakujących składników odżywczych. Skutecznym będzie nałożenie maseczki raz w tygodniu po dokładnym oczyszczeniu twarzy. Ciesz się odżywieniem przez kolejne 15 minut po jej aplikacji.

7. Nie zapomnij o odpowiednim nawodnieniu organizmu

Picie wody w ciągu dnia jest niezwykle ważne. 1,5–2,5 litra, czyli 6–10 szklanek każdego dnia, tyle wody powinien pić każdy dorosły człowiek, aby jego organizm funkcjonował prawidłowo. Stosowanie dzbanków pozwali Ci zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także o czas oraz pomoże zadbać o Twoje bezpieczeństwo podczas kwarantanny.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl