fit.pl mobile logo

Czy materac piankowy będzie dobrym wyborem dla alergika?

Alergia nazywana jest chorobą cywilizacyjną XXI wieku. W ciągu ostatnich stu lat liczba przypadków pacjentów z alergią wzrosła kilkadziesiąt razy.

Alergia jest bardzo uciążliwą chorobą, która atakuje bez względu na wiek. Coraz większa ilość alergików w naszym społeczeństwie spowodowane jest otaczającym nas światem. Konserwanty w żywności, zanieczyszczenie środowiska, czy środki chemiczne w niektórych kosmetykach sprawiają, że osób uczulonych z roku na rok drastycznie przybywa. Wiele osób, które zmagają się z uczuleniem, zmuszonych jest do podporządkowywania życia swojej chorobie. Z tego powodu mieszkanie, czy dom alergika musi być sterylnie czyste, a łóżko powinno być wyposażony w specjalny przeciwalergiczny materac. Czym charakteryzuje się taki materac i dlaczego najlepszym wyborem jest materac piankowy?

Dlaczego materac piankowy jest najlepszym materacem dla osób cierpiących na alergie?

Uczulenie jest bardzo uciążliwe i objawia się głównie podczas kontaktu z alergenami. Zatkany nos, katar, kaszel i duszności potrafią skutecznie zaburzyć codzienne funkcjonowanie. Najczęstszymi czynnikami, które wzmagają alergię u osób uczulonych, są:
• kurz i roztocze,
• sierść zwierząt domowych (psów i kotów),
• pyłki roślin, kwiatów i drzew.

Bardzo często ataki alergii zdarzają się w nocy, skutecznie przerywając sen. Jest to niezmiernie uciążliwe, a także niebezpieczne, ponieważ nieleczona alergia może prowadzić do astmy. Z tego powodu osoby uczulone eliminują ze swojego środowiska wszystko, co może je uczulać. Mieszkania i domy alergików są sterylnie czyste, ponieważ nawet minimalna ilość kurzu potrafi wywołać katar i kaszel. Alergicy nie mogą spać na normalnych wersalkach, czy łóżkach, ponieważ zbierają one zbyt dużą ilość alergenów, co skutkuje nocnymi atakami uczulenia. W takich wypadkach oprócz niewyspania, dochodzi także zatkany nos, kaszel, czy duszności. Z tego powodu materac piankowy jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików. Jedno konstrukcja pozwala na gromadzenie minimalnej ilości alergenów, co przekłada się na znacznie lepszą jakość snu bez kataru i kaszlu.

ktory-materac-piankowy-jest-najlepszy-dla-alergika

Który materac piankowy jest najlepszy dla alergika?

Na rynku dostępnych jest teraz wiele materaców piankowych, dlatego wybór idealnego materaca dla alergika wcale nie jest łatwy. Materac dla alergika będzie służył całe lata, dlatego jego jakość powinna być jak najwyższa. Kupowanie tanich materaców mija się z celem, ponieważ są one słabej jakości, przez co nie tylko nie chronią przed alergenami, ale także źle wpływają na nasz kręgosłup. Wybierając materac dla alergika, powinniśmy zwrócić uwagę na Materac .log od Curem by Hilding Anders. Ten specjalistyczny materac skonstruowany został z pomocą najnowszych technologii, dzięki czemu nie tylko chroni przed alergenami, ale także pozwala na prawidłowe ułożenie ciała podczas snu. W materacu .log zastosowano cieńszą warstwę pianki Visco, niż w pozostałych modelach marki Curem. Pianka Visco znana jest także pod nazwą pianki termoelastycznej, ponieważ pod wpływem ciepła idealnie dopasowuje się do krzywizn ludzkiego ciała. Zastosowanie cienkiej warstwy tej pianki pozwala na jeszcze bardziej dokładne dostosowanie się do ciała. Kolejną warstwą jest pianka Serene, która dzięki technologii SAT (Supportive Air Tebchnology) pozwala na dokładne odprowadzenie nadmiaru ciepła, co niweluje gromadzenie się wilgoci. Rdzeniem materaca jest warstwa z pianki Fusion, która pozwala na bardzo dokładne podtrzymywanie kręgosłupa podczas snu. Dzięki piankom użytym w materacu, znacznie zredukowana jest liczba alergenów, które przyczepiają się do materaca. Pozwoli to alergikom na spokojny i regenerujący sen, bez męczących ataków alergii. Dzięki zastosowaniu specjalnego antybakteryjnego pokrowca Zeo Case, właściwości antyalergiczne materaca .log są na bardzo wysokim poziomie.

Marka Curem by Hilding Anders
znana jest z doskonałej jakości swoich produktów, co podkreśla 20- letnia gwarancja na ich produkty. Materac .log jest rekomendowany przez zdrowykregoslup.pl.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
alexandraivanova13

Dziewczyny, bardzo przytyłam podczas ciąży, ale zaraz po porodzie postanowiłam to naprawić. Keto pomógł mi. Daję link, studium http://tokilb.com/u15k

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl