fit.pl mobile logo

Niesamowite właściwości aloesu

Aloes to roślina, która od lat znana jest z wielu zastosowań. Już w starożytności ceniono jej kosmetyczne oraz lecznicze właściwości. Poznaj je wszystkie i czerp z nich pełnymi garściami!

Aloes wykorzystywany w kosmetyce

Miąższ znajdujący się w liściach aloesu zawiera szereg składników, które czynią go bardzo wartościowym. Wypełnia go duża ilość śluzowatego, przezroczystego soku, który z 96% procentach składa się z wody. Jest ona bogata w witaminy A, C, E oraz B, które skutecznie pomagają naszej skórze w walce z trądzikiem. Kwas salicylowy zawarty w miąższu, zmniejsza stany zapalne skóry, a także je łagodzi, pozwalając nam się cieszyć gładką skórą. Aloes również działa nawadniająco na naszą skórę. Charakteryzuje się wysoką wchłanialnością, dzięki czemu substancje w nim zawarte docierają nawet do głębszych warstw skóry, tym samym dokładnie ją nawilżając.

Aloes działa doskonale nie tylko na naszą cerę, ale również polecany jest do pielęgnacji włosów zniszczonych, a także pozbawionych objętości. Podobnie jak olejki, działa głęboko nawilżająco, dzięki czemu poprawia kondycję oraz wygląd włosów

Wpływ aloesu na nasz organizm

Aloes ma również zdrowiodajny wpływ na nasz organizm. Zawartość polisacharydów w roślinie sprzyja namnażaniu korzystnej mikroflory jelitowej, która wspiera leczenie schorzeń układu trawiennego, takich jak wrzody. Działa również wspomagająco przy zaburzeniach wątroby, wzmagając produkcje żółci.

Składniki znajdujące się w miąższu stymulują jelita, pobudzając do pracy metabolizm. Aloes odgrywa też dużą rolę w walce z chorobami. Wyciąg z jego liści stosuje się w nawracających bateryjnych infekcjach górnych dróg oddechowych. Jego stosowanie zalecane jest w stanach obniżonej odporności, ponieważ stymuluje układ immunologiczny. Wzmaga on działanie mechanizmów obronnych organizmu, zwiększając liczbę limfocytów. Dodatkowo działa także łagodząco na użądlenia, spowodowane przez owady.

Płynne rozwiązanie

Liczne zalety aloesu sprawiają, że nie powinno zabraknąć go w naszej diecie. Nie każdy z nas jednak ma aloes w domu lub nie wie, jak samemu wydobyć z niego cudowne właściwości, by poprawić kondycje swojego organizmu. Warto więc sięgnąć po gotowe rozwiązanie.

aloes

Aloes od DuoLife to płynny miąższ wzbogacony miodem i oregano. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pragną jak najdłużej zachować młody wygląd oraz witalność.

Suplement ten, dzięki swej wyjątkowej formie, zawiera ponad 200 aktywnych składników, które wspomagają naturalne funkcje detoksykacji organizmu.

Zawarty w składzie miód wielokwiatowy, posiada dużą zawartość krzemu, który jest budulcem pięknej i zdrowej skóry, włosów, a także paznokci. Miód od setek lat uznawany jest za cenny produkt odżywczy pomagający w stanie zmęczenia fizycznego i psychicznego organizmu. Doskonale więc koi nerwy, wspomagając walkę z nerwicą.

Aloes od DuoLife został wzbogacony również oregano, które ma szerokie zastosowanie
w lecznictwie i kosmetyce. Przynosi ukojenie przy bólach żołądkowych, szczególnie zalecany jest do leczenia wrzodów żołądka i niedoczynności wątroby. Ziele to ma także dobry wpływ na kondycję skóry - przyspiesza gojenie ran, a także niweluje uczucie swędzenia.

Warto uzupełnić swoją dietę o suplementowanie witamin, które każdego dnia wspomagają nasz układ immunologiczny, pokarmowy, a także przyczyniają się do poprawy kondycji naszej skóry, włosów i paznokci. Odkryj niesamowite działanie aloesu i ciesz się doskonałym samopoczuciem i zdrowym ciałem!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl