fit.pl mobile logo

Dlaczego warto ćwiczyć z trenerem personalnym?

Prawie każdy marzy o zgrabnej sylwetce i wysportowanym ciele. Niestety nie każdy wie, jak można te cele osiągnąć. Choć siłownie są dostępne i każdy może z nich korzystać, to samodzielne stworzenie planu treningowego wcale nie jest takie łatwe. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego trenera personalnego, który przygotuje dla nas odpowiedni zestaw ćwiczeń modelujących ciało. Taki rodzaj treningu, połączony z odpowiednią dietą, pozwoli stosunkowo szybko osiągnąć wymarzony cel. Trener personalny dopasuje rodzaj ćwiczeń do naszego poziomu zaawansowania, wieku, kondycji i towarzyszących nam schorzeń. Będzie czuwał nad nami w trakcie treningu i na bieżąco korygował popełniane błędy. Pod czujnym okiem trenera w krótkim czasie osiągniemy wymarzoną sylwetkę, bez zbędnych kontuzji i z uśmiechem na twarzy.

Zalety treningu personalnego

Trening personalny to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują fachowej porady i odrobiny motywacji do walki o estetczną sylwetkę. Praca sam na sam z trenerem personalnym sprawia, że osiągamy najlepsze rezultaty. Jest to zdecydowanie efektywniejsza forma treningu, niż ćwiczenia grupowe. Jak czytamy na stronie https://warsaw-trainer.pl/artykuly/trener-personalny-warszawa-mokotow, współpraca z trenerem personalnym pomoże spełnić marzenie o zdrowym ciele i pięknej, zadbanej sylwetce. Profesjonalny trener dostosuje ćwiczenia do naszego poziomu zaawansowania. Ułoży program, który krok po kroku będzie prowadził nas do osiągniecia zamierzonych celów. Weźmie pod uwagę naszą kondycję, budowę ciała i umiejętności. Skupi się na wybranych partiach ciała, na których najbardziej nam zależy. Regularne ćwiczenia oraz zdrowe odżywianie sprawią, że od razu zaczniemy dostrzegać efekty. Dobry trener na bieżąco będzie reagował na nasze potrzeby. Z łatwością zmniejszy intensywność ćwiczeń, jeśli nasz organizm nie będzie dawał rady i analogicznie podkręci tempo, jeśli będzie rozpierała nas energia. Takie działanie zapewni najlepsze efekty, o których możemy tylko pomarzyć podczas treningu grupowego.

Czego nauczy nas trener personalny?

Ważne, aby swojego trenera personalnego wybrać dobrze. Fachowa i dobrze dobrana opieka, o której możemy przeczytać na stronie https://warszawainfo.pl/dobrze-dobrany-trener-personalny-warto-postawic-na-fachowosc/,zapewni nam komfortową pracę na siłowni i szybkie zmiany ciała. Dobry trener personalny nie tylko przygotuje plan ćwiczeń, ale także nauczy nas oddychania przeponą i pokaże, jak w sposób racjonalny, korzystać ze swoich możliwości. Zadba także o prawidłowe napięcie mięśni core, ustawienie kręgosłupa, czy nawadnianie przed i po treningu.

 

 

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl