fit.pl mobile logo

To już teraz. Czas zacząć trenować na plażę

Początek wakacji to czas, w którym plaże gwałtownie zapełniają się żądnymi słońca turystami. Jednak nie wszyscy mają wystarczająco dużo odwagi, aby zrzucić bluzkę i pokazać, gromadzone od zimy, datkowe kilogramy. Dlatego o formę na plażę warto zacząć dbać już teraz

Dla tych, którzy nie grzeszą odwagą i dla tych, którzy mają jej pod dostatkiem, ale chcą jeszcze dopracować szczegóły, przedstawiamy zestaw idealny dla przyszłych plażowiczów. Czas więc wziąść się za siebie, bo gorące słońce i plażowe przyjemności długo nie będą czekać.

Ćwiczenie 1 – przenoszenie ciężaru z nogi na nogę (2 serie po 24 powtórzenia)

Bierzemy do rąk jeden hantel i stajemy wyprostowani. Lewą nogę odstawiamy do zewnątrz, przenosząc jednocześnie ciężar ciała na tą stronę. Ruchowi nogi towarzyszy podniesienie w górę hantla (pamiętając o wyprostowanych plecach). Następnie wracamy do pozycji wyprostowanej, opuszczając w tym samym czasie hantel. To samo robimy z drugą nogą. Przeniesienie ciężaru na obie nogi stanowi jedno powtórzenie.

Ćwiczenie 2 - wymach jednej nogi (3 serie po 12 powtórzeń na każdą nogę)

Pozycja wyjściowa w tym wypadku to pochylenie się do przodu (z ciężarkiem w rękach) oraz delikatnie cofnięta prawa noga. Noga idzie w tył, ręce w górę, aż do momentu, gdy noga i ręka stworzą linię prostą. W tym ćwiczeniu najważniejsze jest utrzymanie równowagi.

Ćwiczenie 3 – pompki ze spacerkiem (3 serie po 10 pompek)

Pochylamy się i kładziemy ręce na podłodze. Ćwiczenie polega na przesuwaniu rąk do przodu i zejściu do pozycji, w której wykonamy jedną pompkę. Następnie przesuwamy ręce do tyłu. Cofając się unosimy tułów, aby wrócić znów do pozycji pionowej. Jeśli zrobienie tradycyjnej pompki jest zbyt trudne, możesz przyklęknąć na oba kolana i unieść stopy w gorę – „damskie pompki” są łatwiejsze i poleca się je dla początkujących oraz osób, które mają problem z nadwaga.

Dzięki tym ćwiczeniom i intensywnym treningom połączonym z odpowiednią dietą o swój wygląd na plaży możesz być spokojna.

www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl