fit.pl mobile logo

Trening w czasie pandemii - ćwiczenia na brzuch

Pandemia koronawirusa spowodowała zamknięcie fitness klubów i siłowni. Zmusiła nas do zostania w domu. Również w domu można dbać o formę. Michał Wrzosek proponuje zestaw ćwiczeń na płaski brzuch, które można wykonywac w domu

Dead bug 3 serie po 15 powtórzeń (3x15) na każdą stronę

Jak zrobić?

Połóż się na macie i przesuń wyprostowane ramiona w tył pod kątem 30 stopni do ziemi.
Ugnij biodra i kolana pod kątem 90 stopni, podnosząc stopy z ziemi.
Tułów i uda powinny tworzyć kąt prosty, podobnie jak uda i podudzia. To jest pozycja wyjściowa.
Trzymając przyklejony pępek do kręgosłupa (nie odrywając odcinka lędźwiowego od podłogi) odkładaj na zmianę raz jedną raz druga nogę dotykając piętą ziemi.

 Side plank raise - 3 serie po 10 powtórzeń (3x10) na każdą stronę

Jak zrobić?

Zacznij od pozycji deski bocznej. Upewnij się, że łokieć znajduje się bezpośrednio pod ramieniem, a stopy ułożone są jedna na drugiej.
Opuszczaj ciało aż biodro znajdzie się tuż nad ziemią.
Podnieś swoje ciało z powrotem do pozycji deski bocznej, używając mięśni brzucha.

Rowerek 4 serie po 60s powtórzeń (4x60s)

Jak zrobić?

 

Zacznij od położenia się na macie z mocno dociśniętymi plecami do podłoża.
Umieść obie ręce za uszami.
Podnieś i zegnij nogi w kolanach pod kątem 45 stopni.
Wyprostuj lewą nogę, jednocześnie skręcając tułów przyciągnij prawe kolano do lewego łokcia.
Wróć do pozycji wyjściowej i wykonaj ruch na przeciwną stronę.

 Arch Hold 3 serie po 30s powtórzeń (3x30s)

 Jak zrobić?
Połóż się na brzuchu ze złączonymi stopami i wyprostowanymi nad głową rękami.
Napnij mięśnie pośladkowe, brzuch i ustaw głowę w przedłużeniu kręgosłupa.
Kciuki skieruj w stronę sufitu.
Unieś nad podłogę kończyny górne i dolne, spinając maksymalnie mięśnie grzbietu.
Utrzymaj pozycję, oddychając swobodnie.

Plank Jacks 4 serie po 30s powtórzeń (4x30s)

Jak zrobić?
Zacznij w pozycji deski, z ramionami nad nadgarstkami, ciałem w jednej linii prostej, napiętymi pośladkami i stopami razem.
Utrzymując pozycję przeskocz nogami szeroko, a następnie z powrotem razem.
Skacz tak szybko, jak możesz, ale staraj się trzymać napięty brzuch.

Więcej filmów i zestawów ćwiczeń znajdziecie na stronie https://michalwrzosek.pl/

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
alexandraivanova13

Dziewczyny, bardzo przytyłam podczas ciąży, ale zaraz po porodzie postanowiłam to naprawić. Keto pomógł mi. Daję link, studium http://tokilb.com/u15k

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl