fit.pl mobile logo

5 produktów ekologicznych, które powinny znaleźć się w diecie rodziny

Niełatwo jest skomponować dietę dla całej rodziny, w której zostaną uwzględnione preferencje każdego z jej członków. Inne upodobania mają dzieci, jeszcze inne dorośli. Dodatkowym problemem może okazać się mały niejadek lub osoba cierpiąca z powodu nietolerancji glutenu czy laktozy. Aby zaspokoić wszystkie gusta, wybierz 5 produktów z poniższej listy. Są zdrowe, ekologiczne i pyszne – na pewno pomogą Ci w przygotowaniu różnorodnych dań.

Polska marka Helpa od lat inspiruje rodziców i sprawia, że nawyki żywieniowe w polskich domach ulegają zmianie na lepsze. Jak udaje się tego dokonać? Przede wszystkim za sprawą ekologicznych produktów – kasz, liofilizowanych warzyw i owoców, płatków oraz przekąsek i napojów. Zobacz naszą listę, a w niej 5 różnych artykułów, które warto przetestować.

1. Zdrowe kasze

To główne produkty polskiej marki, które są doskonałym pomysłem na rodzinne śniadanie, kolację lub przydają się do przyrządzania dań głównych, np. jednogarnkowych. Smaczna i wartościowa jaglanka czy owsianka z wieloma dodatkami powinny na stałe zagościć na Twoim stole. Są bogate w polskie zboża, pozbawione białej pszenicy, kukurydzy oraz ryżu. Tradycyjnie, lecz w pysznej i nowoczesnej odsłonie.

2. Liofilizowane warzywa i owoce

W Helpa znane pod nazwą BIO Różdżki Smaku oraz Łyżki Smaku. Pyszne sproszkowane warzywa i owoce, które zostały zakonserwowane mrozem. Pod wpływem suszenia pozbawia się je wody, a następnie rozdrabnia. W takiej formie zachowują swoje piękne kolory, smak i zapach, a przede wszystkim całe bogactwo witamin, minerałów i składników odżywczych. Dzięki dostępności w różnych konfiguracjach i połączeniach smakowych możesz zyskać naturalne barwniki do ciast i mas, kolorowe posypki do kasz i deserów oraz zapewnić sobie wiele innych kulinarnych możliwości.

3. Płatki śniadaniowe

To pomysł na szybką, zdrową i pełnowartościową przekąskę lub śniadanie. Płatki zawierające grykę, komosę, ekspandowane proso lub amarantusa przyrządzisz ekspresowo, zyskując pewność, że dajesz swoim bliskim to, co najlepsze, aby z nową energią zaczęli dzień.

4. Suchy prowiant i batony

Do szkoły lub na wycieczkę – wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości serwowania wyszukanych dań, apetyt świetnie zaspokoi suchy prowiant. Helpa proponuje zdrowe batony bez cukru, bogate w daktyle, zboża, orzechy i owoce, a także przekąski – liofilizowane owoce w kawałkach zamykane w szczelnych torebkach papierowych.

5. Smaczne napoje

Dzieci uwielbiają kolorowe napoje, ale soczki ze sklepowych półek odstraszają swoim chemicznym składem. Na szczęście nie musisz już odmawiać swojemu maluchowi przyjemności picia ulubionego soku. Wybierz jednak ten od Helpy – Piciu żółte lub czerwone na pewno spotka się z uznaniem małego smakosza. Zadowoli też rodziców, głównie ze względu na swój skład, w którym oprócz owoców znajduje się też kaszka. W ten sposób przekąska staje się bardziej wartościowa i sycąca.

Smaczne, pełnowartościowe, pochodzące z Polski – produkty marki Helpa cieszą się dużą sympatią smakoszy w każdym wieku!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl