fit.pl mobile logo

Teatox – oczyść organizm i schudnij

Aby cieszyć się nienaganną figurą wcale nie trzeba sięgać po drakońskie diety, które opierają się na spożywaniu niewielkiej ilości kalorii w ciągu dnia. Teatox to metoda pozwalająca zarówno pozbyć się zbędnych kilogramów, jak i oczyścić organizm.

Niemal każda z nas sięgała kiedyś po dietę. O ile jedne pozwalały na krótki czas usunąć niechcianą tkankę tłuszczową, o tyle o niektórych chętnie byśmy zapomniały. To efekt tego, że nie każdy styl odżywiania zawiera odpowiednio zbilansowane posiłki i przede wszystkim dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Bo czy to w ogóle możliwe, aby jedna dieta pomogła każdej kobiecie i to niezależnie od jej codziennej aktywności fizycznej czy zapotrzebowania kalorycznego? Może właśnie dlatego warto spróbować czegoś nowego. Teatox to kuracja mieszanką ziół, której regularne picie pozwala oczyścić organizm i w efekcie schudnąć bez zbędnego wysiłku.

Magiczna moc ziół

Apteczne półki uginają się pod ciężarem nie tylko tabletek, ale również suplementów diet. Przywykłyśmy, że w aptece zakupimy nie tylko leki przepisane na receptę przez lekarza, ale również preparaty, które pomogą nam uzupełnić – na przykład – braki magnezu w organizmie czy zrzucić kilka dodatkowych kilogramów. Tymczasem większość takich środków oparta jest na wyciągach z ziół. Nie są one skuteczne, gdyż zawartość poszczególnych roślin jest niewielka. Znacznie lepszy efekt można uzyskać sięgając po naturalne mieszanki ziół w postaci naparów, których działanie potwierdzone zostało już dawno temu.

Nowe trendy

Teatox to połączenie angielskich słów „tea” (herbata) i „detox” (detoks). Codzienną dietę wzbogaca się zatem o napary z mieszanek różnorodnych ziół, których skład został tak dobrany, aby nie tylko oczyścić organizm, ale również pomóc mu zrzucić zbędne kilogramy. Co więcej, regularne picie ziółek przynosi znacznie więcej korzyści – kobiety, które przetestowały teatox potwierdzają, że czuły znacznie więcej energii, poprawił się ich wygląd skóry. Wszystko jednak zależy wyłącznie od tego, jakie zioła znajdą się w przygotowanej mieszance. Dobra to taka, która jest odpowiednio skomponowana – tylko wówczas oczekiwać można konkretnych efektów.

Slimtox – pij na zdrowie

Przykładem mieszanki ziół, której regularne picie może pomóc w oczyszczeniu organizmu i zrzuceniu zbędnych kilogramów jest Slimtox. W jej skład wchodzą wyłącznie wyselekcjonowane zioła, w tym między innymi Yerba Mata (spala tkankę tłuszczową), pokrzywa (za pomocą której można pozbyć się toksyn) czy fiołek tójbarwny (odpowiedzialny za przemianę materii). Poza tym w opakowaniu znaleźć można pobudzającą guaranę, pomagającą w koncentracji trawę cytrynową, koper włoski, owoce goji czy jasnotę. Tak silna, skoncentrowana dawka ziół ma wpływ na organizm już po wypiciu pierwszej filiżanki.

Naturalne znaczy lepsze

Stosując teatox sięgasz wyłącznie po naturalne składniki – zioła. Ich moc znana jest od stuleci, zaś nasze prababcie stosowały je na wszelkie dolegliwości. Nie od dziś wiadomo, że to, co naturalne jest znacznie lepsze dla naszego organizmu. Zioła nie zawierają sztucznych barwników, zapachów czy konserwantów. Ich spożywanie zgodnie z zaleceniami zielarzy nie powoduje skutków ubocznych. Oznacza to, że w efekcie nie dostarczają one do organizmu niebezpiecznych związków chemicznych. Sięgając po wyżej wspomnianą mieszankę możesz być zatem pewna, że Twój organizm otrzymuje wyłącznie naturalne składniki.

Ile czasu to trwa?

Wybierając kurację teatox można samodzielnie określić długość czasu, przez jaki będzie ona stosowana. Najczęściej spotkać można się z terapiami dwutygodniowymi, miesięcznymi czy trzymiesięcznymi. W tym czasie regularnie pite napary zmniejszają apetyt, przyśpieszają metabolizm, spalają zbędną tkankę tłuszczową czy oczyszczają organizm z toksyn. Dla osiągnięcia lepszego efektu warto w tym okresie zadbać również o pozostałe elementy diety. Wybierając świeże warzywa, owoce i inne, zdrowe pokarmy, efekt końcowy może być wyłącznie rewelacyjny.

Slimtox – naturalnie wesprzemy Cię w walce z kilogramamiPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl