fit.pl mobile logo

Charytatywny MAraton Zumby w Białobrzegach

Maraton odbędzie się 14 kwietnia w Hali Sportowej w Białobrzegach, między godz. 16:30-20:00. Wydarzenie ma na celu zebranie pieniążków na leczenie i rehabilitację Oli Gagackiej po przeszczepie wątroby. Oleńka mieszka w Ostrołęce w gminie Przytyk (chociaż obecnie przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie) jej tata pochodzi z gminy Potworów

Poniżej możecie przeczytać historię przygotowaną przez mamę Oli- Ewelinę:

,,Olunia urodziła się 16.09.2018 roku, jako zdrowe dziecko (choć z niska masą urodzeniową 2600g). W trzecim miesiącu życia zaczęła ujawniać się u Oli żółtaczka. Lekarz pediatra podejrzewał przedłużającą się żółtaczkę fizjologiczną, jednak badania krwi wykazały bardzo wysoki poziom bilirubiny. W konsekwencji czego 12.12.2018r  trafiliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka z podejrzeniem choleostazy niemowlęcej i żółtaczki nieokreślonej. Po przebytej diagnostyce na oddziale gastroenterologii lekarze zdiagnozowali u naszej córeczki atrezję dróg żółciowych. 20.12.2018r. Ola została poddana zabiegowi Kasai.

W czasie hospitalizacji po zabiegu Kasai na oddziale chirurgicznym wystąpiło podejrzenie udaru niedokrwiennego, w skutek czego Ola wymaga rehabilitacji.  Aktualnie ze względu na szybko pogarszające się wyniki badań oraz potrzebę przybrania na wadze przez Olę, od 16.01.2019 przebywamy na oddziale gastroenterologii i przechodzimy proces kwalifikacji do rodzinnego przeszczepu wątroby. Wstępną kwalifikację przechodzimy wspólnie z mężem. Potencjalny dawca, ja bądź mąż po operacji (pobraniu fragmentu wątroby), będziemy wykluczeni z wszelkich prac fizycznych na okres minimum pół roku. Stwarzać to będzie dla naszej rodziny dodatkowe obciążenie (opieka nad Ola i drugim dzieckiem przebywającym w domu). Ze względu na zbyt wolne przybieranie na wadze Ola była dokarmiana przez sondę, to jednak spowodowało pęknięcie żylaków przewodu pokarmowego. Po tym zdarzeniu lekarze podjęli decyzję o karmieniu naszej córeczki pozajelitowo, gdyż istnieje wysokie ryzyko ponownego krwawienia z układu pokarmowego. W tej sytuacji Ola musi długotrwale przebywać w szpitalu, aż do przeszczepu. Ponadto bardzo zły stan wątroby spowodował zakrzepowość w żyle wrotnej, co dodatkowo podwyższa ryzyko niespodziewanego krwawienia. Ola cały czas wraz z mamą przebywa w Klinice Gastroenterologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i jest objęta stałą opieką medyczną oraz rehabilitacją. '

Kiedy? Gdzie?
14 kwietnia 2019r, godz. 16:30-20:00
Hala Sportowa ul. Reymonta 13a, Białobrzegi

Energetyczny maraton ZUMBA poprowadzą fantastycznyni licencjonowanyni instruktorzy:
♥ Teresa Walerczak - Radom
♥ Karolina Lachowicz- Ostrowiec Św.
♥ Kasia Gac- Radom
♥ Monika Putowska- Jędrzejów
♥ Monika Bartnik- Radomsko
♥ Sylwia Socha - Radom
♥ Paula Burchart - Skierniewice
♥ Ja! Oliwka Woźniak- Białobrzegi
♥ Krystian Porębski- Warszawa

ATRAKCJE:
- Pokaz Szkoły Tańca Kosmos
- Pokaz Twerku w wykonaniu grupy Uli Zaniewskiej- grupa taneczna Flawless Girls
- Pokaz Pole Dance- Iza Bień ze studia Free Woman Pole Dance :)
- Konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami
- Animatorki dla dzieci z Sali Zabaw Uśmiechowo
- Dmuchany zamek i zjeżdzalnia dla dzieci
- Męska Strefa z piłkarzykami, bilardem, ping-pongiem itp.
- Kiermasz Rękodzieła
- Konsultacje z fizjoterapeutą Bartłomiejem Rotuskim
- Badanie skóry przez profesjonalną Kosmetyczkę

Poza tym...
SŁODKI BUFFET z przepysznymi domowymi wypiekami, gorącą kawą, herbatą i napojami.
A także inne przekąski przygotowane przez Galerię Smaku z Białobrzegów!

Możliwość wylicytowania wartościowych przedmiotów lub voucherów. Cały dochód z licytacji przeznaczony na rzecz Oli Gagackiej.

WSTĘP  (Bilet/cegiełka )
- 30zł  dorośli
- 10zł dzieci do 12 roku życia i widzowie (miejsce na trybunach)

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl