fit.pl mobile logo

Zdrofit partnerem biegów Fundacji „Maraton Warszawski”

Największa w Polsce sieć klubów została wyłącznym Partnerem Fitness imprez biegowych organizowanych przez Fundację Maraton Warszawski. Wspomniane wydarzenia to Ekiden – Maraton Sztafet, który odbędzie się 20.05.2023 r. oraz 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski zaplanowany na 24.09.2023 r. Oba biegi odbędą się w Warszawie.

Zdrofit wspiera Polaków w tym #JakDobrze wykorzystać aktywność fizyczną do zadbania o kondycję, zdrowie i sylwetkę oraz dobrostan psychiczny, a co za tym idzie, utrzymanie dobrej jakości życia.

Zespół trenerów ze Zdrofitu poprowadzi rozgrzewkę przed Ekiden – Maraton Sztafet, przygotowując biegaczy do bezpiecznego startu i zagrzewając ich do zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim świetnej zabawy.

– Dołączenie Zdrofitu do masowych imprez biegowych organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski” to dla nas kolejna możliwość propagowania aktywności fizycznej, dzięki której życie nabiera zupełnie innej energii. Zależy nam na inspirowaniu zarówno osób, które mają dużą świadomość sportu, jak i wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami. Dlatego właśnie zachęcamy, aby każdy trenował w swoim tempie, tak jak chce, lubi, dopasowując wysiłek do własnych możliwości. W porównaniu do krajów Europy Zachodniej i bardzo aktywnej północy kontynentu ciągle zbyt mało Polaków uprawia aktywność fizyczną, co przekłada się na rosnący procent społeczeństwa obciążonego otyłością, nadciśnieniem, cukrzycą, nowotworami oraz problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym. Cieszymy się, że Zdrofit wesprze ważne wydarzenia dla pasjonatów biegania, dla których nasze kluby stanowią doskonałą bazę do treningów – mówi Daniel Biegaj, dyrektor marketingu i e-commerce zarządzający marketingiem klubów fitness należących do Benefit Systems.

Sieć fitness Zdrofit to 84 kluby na terenie Warszawy i okolic, Trójmiasta, Szczecina, Kielc i Włocławka. Obiekty są wyposażone w sprzęt najwyższej jakości zapewniający bezpieczeństwo ćwiczeń. W klubach znajdują się strefy cardio, wolnych ciężarów, treningów cross, oraz odnowy biologicznej.

Zdrofit na rynku wyróżnia największa baza grupowych zajęć fitness. Niemal 100 formatów pozwala na dopasowanie treningów do zróżnicowanych potrzeb, od zajęć dla początkujących, przez taneczne, prozdrowotne, jak pilates, Zdrowy kręgosłup, aż po intensywne i przyspieszające metabolizm treningi interwałowe oraz cieszące się ogromną popularnością zajęcia rowerowe.

– Świat sportowy – amatorski musi wspierać się i dążyć do popularyzowania aktywności. Każda aktywność jest dobra i to ich różnorodność wpływa na nasz ogólny rozwój – i fizyczny i psychiczny. Zdrofit i ich kluby fitness to na pewno znane biegaczom miejsce i cieszę się, że łączymy siły. Bieganie ma być zdrowe, pełne pasji ale i mądre – a do tego potrzeba często pracy nie tylko w, kolokwialnie mówiąc, terenie. Wierzymy, że nieustającą pracą i wspólnymi akcjami będziemy promować sport, zdrowy styl życia i coraz to większa część społeczeństwa będzie podejmować aktywność. W zdrowym ciele zdrowy duch! - mówi Marek Tronina, dyrektor Fundacji „Maraton Warszawski”.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl