fit.pl mobile logo

Targi FIBO już w kwietniu

Po przerwie związanej z pandemią FIBO wraca do bloków startowych i wysyła mocny sygnał branży fitness. Targi FIBO 2022 odbędą się w dniach 7‒10 kwietnia. Tym razem wystawcy zaprezentują swoją ofertę w sześciu halach.

W 2022 roku FIBO wreszcie powróci do realnego świata. Od 7 do 10 kwietnia w halach targowych w Kolonii będzie okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami branży fitness & wellness. I, jak podkreślają organizatorzy targów, w końcu będzie się można zobaczyć na żywo. Tegoroczna edycja targów zajmie sześć hal. Część wystawienniczą uzupełnią liczne strefy specjalne oraz nowy Kongres FIBO.

Zdrowie przede wszystkim

Zdrowie jest na pierwszym miejscu nie tylko w materiałach promujących FIBO. Jest to również najwyższy priorytet w realizacji tego wydarzenia.

– Od miesięcy ciężko pracujemy, aby zorganizować pierwsze od 2019 roku FIBO w realu. Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich zwiedzających i wystawców jest dla nas na pierwszym miejscu – mówi szefowa FIBO, Silke Frank. – Bazując na doświadczeniach z ostatnich dwóch lat życia w pandemii i ocenie wirusologów, jesteśmy przekonani, że do kwietnia sytuacja epidemiologiczna zdecydowanie się poprawi.

Nowe hale, nowe tematy

Branża, która została mocno dotknięta kryzysem, pilnie potrzebuje impulsów do wyznaczenia wspólnego strategicznego kursu na przyszłość. – FIBO 2022 zaplanowane jest w taki sposób, żeby aktywnie promowało aktualne ważne wydarzenia na rynku i zwróciło uwagę na silnie rozwijające się segmenty – tłumaczy Frank.
W nowo zaprojektowanej hali 8 na odwiedzających czeka spotkanie z segmentami: zdrowie, wellness, spa oraz wnętrza. W tej hali będą odbywać się także prelekcje oraz dyskusje „Exercise is Medicine”.

Nowe technologie

W halach 6 i 7 swoją ofertę zaprezentują m.in. firmy: Johnson Health Tech., milon industries, EGYM, Core Health + Fitness, Drax, Scotfit, Bodytone International Sport czy Panatta. W hali 7 na Future Forum odwiedzający będą mogli posłuchać ciekawych wykładów dotyczących digitalizacji. Nowe technologie nie ominęły branży fitness, dlatego temat jest jak najbardziej aktualny.
Dla trenerów i instruktorów

W hali 9 zorganizowana na nowo przestrzeń połączy trening funkcjonalny i zajęcia grupowe, czyli będzie miejscem inspiracji zarówno dla trenerów, instruktorów, jak i właścicieli oraz menedżerów obiektów. Odbędzie się tu m.in. Forum Funkcjonalne organizowane przez IFAA, Bodylife i Perform Better, a także po raz pierwszy – IFAA Trainer Plaza.

Produkty CBD na FIBO

Hala 5.2 została zaplanowana na miejsce spotkań profesjonalistów branży fitness i konsumentów. Znajdzie się tu wszystko, co związane jest ze zdrowym odżywianiem, modą, urodą, fitnessem grupowym oraz pojawi się nowość – produkty CBD. Nie zabraknie również strefy lifestyle, sceny, Festiwalu Rowerowego itp.

Hala 10 po raz kolejny stanie się halą FIBO POWER z ofertą dla fanów kulturystyki, sportów siłowych i sztuk walki.
EHFF ponownie rozpoczyna targi

6 kwietnia w Centrum Kongresowym Północ na terenach targowych Koelnmesse po raz kolejny odbędzie się „European Health & Fitness Forum”. Kongres organizowany przez EuropeActive regularnie gromadzi czołowych przedstawicieli międzynarodowej branży fitness.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl