fit.pl mobile logo

Targi FIWE Fitness Trade Show łączą siły z Go Active Show

Targi FIWE Fitness Trade Show robią kolejny krok w intensyfikacji działań i łączą siły z Go Active Show. Połączenie największych atutów obu podmiotów doprowadzi do wydarzenia, którego w Europie jeszcze nie było, a o czym będzie można przekonać się już we wrześniu.

Go Active Show rokrocznie promuje aktywny i zdrowy tryb życia, skupiając się na fitnessie, kulturystyce, biegach, sportach ekstremalnych oraz sztukach walki. To połączenie klasycznych targów, czyli szerokiego przeglądu rynku produktów i usług sportowych z prawdziwym sportowym show dedykowanym zarówno amatorom jak i profesjonalistom, a także tym, którzy dopiero poszukują dla siebie najlepszej formy aktywności fizycznej.
FIWE Fitness Trade Show natomiast od ośmiu edycji przyzwyczaiło miłośników fitnessu do ogromu wydarzeń towarzyszących zarówno w zakresie sportowym jak i edukacyjnym. Element edukacji jest nieodzowną częścią targów, podobnie jak dedykowany dzień przeznaczony dla biznesu. To wydarzenie kompleksowe dla przedsiębiorców, pracowników sektora fitness jak i jego miłośników.

„Sex Battle” – event jakiego jeszcze nie było

Po połączeniu sił tych dwóch podmiotów już w dniach 10-11 września 2022r. będzie można uczestniczyć w evencie jakiego dotąd w sektorze fitness nie było.

Większa powierzchnia wystawiennicza, zwiększona liczba konferencji i debat, a także pełna gama wydarzeń towarzyszących mają na celu zadowolić każdego, kto zdecyduje się odwiedzić tegoroczne targi. Hasło eventu także nie pozostaje bez znaczenia „Sex Battle”, czyli walka płci to wydarzenia dedykowane osobno kobietom i mężczyznom, aby pokazać, że sport jest dla wszystkich.

Inkluzywny – łączy, a nie dzieli. Jest przestrzenią bezpieczną, gdzie każdy powinien czuć się swobodnie i znaleźć coś dla siebie. I choć często wydaje się, szczególnie w sportach siłowych, że mężczyźni są w nim w przewadze, to zobaczymy, że kobiety też mają coś do powiedzenia.

Podwójna moc targów w Nadarzynie

Jak zapowiadają organizatorzy, absolutną nowością będą warsztaty pole dance prowadzone przez mistrzynię Polski i Europy Pole Sport Kasię Bielecką, a także turniej Brazylijskiego Jiu-Jitsu.

Jak co roku, tak i 9. edycja FIWE stawia na edukację. Zorganizowane zostaną specjalne strefy dedykowane kobietom i mężczyznom, jak i panele, które przybliżą tematykę sportową oraz dietetyczną bliską obu płciom.
To niebywałe wydarzenie łączące moc i energię obu targów w jeden event będzie można zobaczyć w dniach 10-11 września 2022r. w podwarszawskim Nadarzynie.

Więcej informacji na stronie www.fiwe.pl
10 -11 września 2022r.
PTAK WARSAW EXPO

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl