fit.pl mobile logo

Conrado Moreno i Magda Soszyńska

Para 2. Conrado Moreno i Magda Soszyńska

Conrado Moreno

Kojarzony głównie z programu "Europa da sie lubić", gdzie zgłębia tajemnice hiszpańskiej kultury. Jest przecież Hiszpanem z krwi i kości. Urodził się w Madrycie, gdzie mieszkał do 12 roku życia. Potem jego rodzina przeprowadziła się do Polski. Pamięta, że pierwsze polskie wakacje spędził nad książkami. Musiał nadrobić braki nie tylko w gramatyce i ortografii polskiej, ale też z  innych przedmioty, bo okazało się, że poziom nauczania był wyższy w Polsce niż w Hiszpanii.

Conrado mówi o sobie, że czuje się tak samo Polakiem jak i Hiszpanem. Ubolewa nad tym, że media zawsze „gubią” drugą cześć jego nazwiska, bo podwójne jest zbyt długie. Ponieważ od dziecka żył w dwóch różnych kulturach, postanowił, że będzie dyplomatą, kimś kto buduje mosty miedzy narodami. Po maturze zaczął realizować swoje marzenie i rozpoczął studia w Colegium Civitas na wydziale stosunków międzynarodowych.

Nigdy nie wiązał swojej przyszłości z telewizją ale dał się namówić jednej ze swoich uczennic (Conrado dorabiał do studenckiego budżetu ucząc hiszpańskiego) na wzięcie udziału w castingu do programu „Europa da się lubić”. I udało się.

Chociaż nie zrezygnował ze studiów przyznaje, że bardzo lubi pracę w telewizji. Przyjemność sprawia mu praca konferansjera, występuje też w przedstawieniu estradowym „Rozśpiewana Europa”, ale nie uważa się za osobę popularną. Żartuje, że nazwa programu „Taniec z gwiazdami” w stosunku do jego osoby jest trochę na wyrost.

Program "Taniez z gwiazdami" podobał mu się już od samego początku. Systematycznie śledził zmagania zawodników z pierwszej edycji. Teraz na własnej skórze mógł poczuć emocje występowania na żywo przed tak liczną publicznością.
Conrado wspomina, że na pierwszych treningach czuł się trochę jak na lekcjach wf prowadzonych przez bardzo wymagającą nauczycielkę. Jakoś nie do końca się angażował w naukę i Magda musiała go trochę postraszyć tremą towarzyszącą występowi na żywo. Kiedy opanował podstawowe kroki i mogli tańczyć, zaczęły się przymiarki kostiumów. Ubrał swój frak szyty na miarę i wtedy dopiero poczuł atmosferę programu....i ogromną tremę. Chociaż według niego droga do sukcesu w tańcu to droga przez mękę, przekonał się, że kiedy widać efekty, czuje się ogromną satysfakcją i radość.

Magdalena Soszyńska

Brała udział również w pierwszej edycji programu. Nigdy nie ma dość tańca i związanych z rywalizacją emocji.
Zaczęła tańczyć kiedy miała 8 lat, zapisując się na kurs w miejscowej szkole. Od tamtej pory wzięła udział w wielu turniejach tańca, ale największym jej przeżyciem był Puchar Europy w Moskwie, gdzie zajęła 5 miejsce. Poziom turnieju był bardzo wysoki i nie spodziewała się, że dojdzie tak wysoko w kwalifikacji. Jej tanecznym partnerem jest Marcin Hakiel, podobnie jak on reprezentuje taneczna klasę „S” w tańcach latynoamerykanskich i klasę „A” w tańcach standardowych.

Magda bardzo przeżywa udział w każdym turnieju, ma okropna tremę. Jej sposób na stres to długie i spokojne śniadanie, dlatego najtrudniejsze są dla niej turnieje, które zaczynają się o godzinie ósmej rano.
Magda jeśli nie tańczy to dla odmiany lubi wyskoczyć na jakąś imprezę, żeby... potańczyć. Jest osobą radosną ale trudno jej opanować emocje. Twierdzi, że skoro udało jej się opanować poprzedniego partnera z programu, z tym pójdzie jej jeszcze łatwiej.

www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl