fit.pl mobile logo

Gisele Bündchen

Jest uważana za uosobienie piękna - jej twarz zdobiła okładki takich pism jak Vouge, Rolling Stone czy Vanity Fair
Przez wielu jest uważana za uosobienie piękna. Jej twarz zdobiła okładki takich prestiżowych pism jak Vouge, Rolling Stone czy Vanity Fair, a ciała mogłaby jej pozazdrościć sama Wenus z Milo. Giselle twierdzi, że je co chce i kiedy chce, a sylwetkę zawdzięcza swojej pasji - siatkówce.giselebundchen

Piękna Brazylijka była już nazywana „dziewczyną tysiąclecia” (Vogue) i „najpiękniejszą dziewczyną na świecie” (Rolling Stone). Znawcy piękna zachwycają się jej naturalną urodą i nienaganną sylwetką. Giselle jest w tej chwili jedną z najsłynniejszych i najlepiej zarabiających modelek na świecie. Pojawiła się też w kilku filmach (m.in. „Diabeł ubiera się u Prady”).

Swoją sylwetkę Gisele zawdzięcza siatkówce. Niewiele brakowało, byśmy zamiast na wybiegach mody i na srebrnym ekranie oglądali ją parkietach podczas meczów siatkówki, bo piękna Brazylijka zastanawiała się swego czasu nad profesjonalną, sportową karierą. Na szczęście (a może i nie?) stało się inaczej. Legenda głosi, że została wypatrzona przez speców od mody w restauracji McDonalds, ale tak naprawdę została zaprowadzona wraz w siostrami przez mamę na kurs modellingu, skąd 13-letnia Gisele trafiła na konkurs Elite Look of the Year, gdzie w finale w 1996 roku zajęła 4 miejsce. I tak zaczęła się jej zawrotna kariera.

Piękna Gisele szybko zdobyła wysoka pozycję w rankingu modelek. Branżowe czasopismo Vogue uznało ją za symbol „powrotu seksapilu na wybieg”. Być może dlatego, że Gisele może poszczycić się piękną, kobiecą sylwetką, różniąca się od wielu anorektycznych modelek. Chcielibyśmy napisać, dzięki jakim dietetycznym trikom udaje je się utrzymywać sylwetkę, ale nie możemy, bo Giselle nie dość, że nie stosuje żadnej diety (Jem to co chcę i kiedy chcę - mówi), to na dodatek uwielbia niezdrowe jedzenie – popcorn, hamburgery, cukierki i dania z McDonaldsa.

Wielokrotnie zresztą podkreślała, że głodzenie się przez modelki jest głupotą – Jeśli nie wlejesz do baku samochodu benzyny, nie pojedziesz – mówiła w jednym z wywiadów telewizyjnych. – Tak samo, gdybym nie jadła, umarłabym. Jem to co jest do jedzenia, bo nie chcę zasłabnąć na wybiegu.

Jako modelka osiągnęła już chyba wszystko. Była twarzą m.in. Dior, Balenciaga. D&G, Missoni, Versace, Celine, Givenchy, Valentino, Ralph Lauren i Michael Kors. Promowała też komputery Apple, zdobiła okładki Vogue, Elle, Harper’s Bazaar, Allure, GQ, Rolling Stone, Forbes, Vanity Fair, Time itp. Zarabia około 7,5 milionów dolarów rocznie. Zagrała w kilku filmach, wkrótce pojawi się na srebrnym ekranie w filmie „Asterix na igrzyskach”.

Jak ona to robi?

- Najważniejsze to być naturalną - mówi Gisele.

Zobacz oficjalną stronę Gisele

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl