fit.pl mobile logo

Helena Vondrackova odpadła

Nie udało się Helenie Vondrackovej podbić serc widowni „Tańca z gwiazdami”. Mimo całkiem niezłego występu i nienajgorszych ocen od sędziów, widzowie zdecydowali, że już nie chcą więcej oglądać na parkiecie czeskiej gwiazdy i odesłali ją do domu.
Nie udało się Helenie Vondrackovej podbić serc widowni „Tańca z gwiazdami”. Mimo całkiem niezłego występu i nienajgorszych ocen od sędziów, widzowie zdecydowali, że już nie chcą więcej oglądać na parkiecie czeskiej gwiazdy i odesłali ją do domu. To mimo wszystko zaskoczenie, bo co najmniej kilka par prezentowało się słabiej niż Helena i jej partner Milan Placko.

Trzeba przyznać, że piąty odcinek VI serii tanecznego show był niezwykle urokliwy – mieliśmy okazję zobaczyć wspaniałe stroje oraz widowiskowe i eleganckie tańce. Odcinek otworzył gościnny występ finałowej 16-stki programu “You Can Dance – Po prostu tańcz”. Ponadto w programie wystąpił zespół Noche De Boleros, który wykonał utwór "Esperame En El Cielo" Paquito Lopez Vidal.

Konkursowe pary tym razem miały za zadanie zatańczyć walca wiedeńskiego (po raz pierwszy indywidualnie – wcześniej ten taniec był tańczony tylko zbiorowo, jako „pokazówka”) oraz – po raz pierwszy w historii programu – salsę. Swoich sił w salsie próbowali m.in. Daria Widawska i Robert Kochanek, Anna Guzik i Łukasz Czernecki, Justyna Steczkowska i Stefano Terrazino. Taniec tych ostatnich został okrzyknięty przez Iwonę Pavlović „najładniejszą salsą wieczoru”. Beata Tyszkiewicz chciała nawet ocenić taniec Justyny i Stefano na „11”, ale że skala ocen kończy jest dziesięciopunktowa, Tyszkowicz i jeszcze dwójka sędziów (Robert Galiński i Zbigniew Wodecki) przyznali Justynie po 10 punktów. Tylko Pavlović dała nieco niższą ocenę (8), ale „Czarna Mamba” znana jest ze swoich surowych ocen, więc to i tak było bardzo dużo.

Drugim, najbardziej ujmującym tańcem tego wieczora był występ świetnego Mateusza Damięckiego i Ewy Szabatin. Walc wiedeński w ich wykonaniu był rewelacyjny. Urzekający był nie tylko ich taniec i stroje (Mateusz we fraku, Ewa w zwiewnej, błękitnej sukni), ale również muzyka. Wszystko to tworzyło wspaniałą całość, którą docenili nie tylko sędziowie, ale i widzowie, którzy przyznali tej parze pierwsze miejscu w sms-owym rankingu.

[-------]

Skoro już o muzyce mowa, to trzeba przyznać, że w tym odcinku była ona naprawdę bardzo dobra – z jednej strony mieliśmy okazję usłyszeć gorące, salsowe rytmy, a z drugiej spokojne, łagodne, ale równie porywające utwory do walca – m.in. przeboje Gary’ego Moore’a, Petera Gabriela, George’a Gershwina itp.damiecki 1

Z tańców mogła jeszcze podobać się salsa Anny Guzik, którą komplementował m.in. Zbigniew Wodecki. – Myślę, że ten taniec był zapięty na ostatni guzik – mówił twórca „Pszczółki Mai”. Anna i jej partner Łukasz Czernecki cieszą się dużą sympatia widzów, bo w sms-owym rankingu zajęli wysokie, drugie miejsce. Z kolei „Niezły Kawalec walca” – jak określił to Robert Galiński – zatańczył Jacek Kawalec i Blanka Winiarska. Nie było to może mistrzostwo świata, ale taniec Jacka i Blanki miał w sobie dużo gracji i luzu. Nieźle z walcem poradził sobie też Krzysztof Bosak, poseł na Sejm RP. Jego partnerka, Kamila Kajak udowadnia, że jest świetną nauczycielka i z każdego potrafi wydobyć to, co najlepsze. Nawet surowa Iwona Pavlovic komplementowała młodego polityka.

Kto zatańczył najsłabiej? Tu zdania są podzielone. Według sędziów najmniej tanecznego kunsztu wykazał Rafał Bryndal, który zatańczył walca wiedeńskiego z Magdalena Soszyńską. Jednak sympatyczny satyryk mimo niskich ocen od sędziów (22 punkty) znów rozbawił wszystkich do łez (także Iwonę Pavlović, która przyznała Rafałowi i Magdzie „tróję”, ale stwierdziła, że bardzo by jej brakowało w programie Rafała, gdyby odpadł). Widzów też najwyraźniej bawią występy Bryndala, bo dali mu jeszcze jedną szansę.

Niewiele więcej punktów (25) dostali Isis Gee i Żora Korolyov. Jak zwykle usłyszeli kilka krytycznych słów od Roberta Galińskiego, który najwyraźniej za Isis nie przepada. Stwierdził m.in., że „nie został ugotowany pracą stópek Isis”.

[-------]

Ktoś jednak musiał odpaść. Tym razem padło na Helenę Vondarackovą i Milana Placko. Nie zatańczyli tragicznie, choć Iwona Pavlović narzekała, że ich salsa była zbyt „asekuracyjna” i „wczasowa”. Punkty nie były jednak wcale takie słabe (30), jednak widzowie najwyraźniej ni chcą już oglądać czeskiej gwiazdy.

Nr
pary

Para

Punkty
sędziów

Ranking
sędziów

Ranking
widzów

Suma punktów
rankingowych

Klasyfikacja
 1 Daria i Robert 32 7 2 9 6 msc. 
 2 Jacek i Blanka  29 3 3 6 8 msc. 
 3 Halina i Robert           
 4  Mateusz i Ewa 38 9 8 17  1 msc.
 5 Isis i Żora  25 2 6 8 7 msc. 
 6  Rafał i Magdalena 22 1 9 10 4 msc. 
 7 Helena i Milan  30 5 1 6 9 msc. 
 8 Tomasz i Amy           
 9 Sandra i Michał           
 10 Krzysztof i Kamila  30 5 5 10 5 msc. 
 11 Anna i Łukasz  32 7 7 14 2 msc. 
 12  Jacek i Dominika          
 13 Justyna i Stefano  38 9 4 13 3 msc. 
 14 Adam i Alesya           

(KBK)
www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl